This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

KAZIMIERSCY

Rozalia Materek


z domu Kazimierska
ur. 21-08-1837 r.

Tekla Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 14-08-1842 r.
zm. 25-09-1843 r.

Piotr Kazimierski



ur. 29-07-1875 r. Guźnia
zm. 1901 r. Maków

Antoni Kazimierski



ur. 04-01-1878 r. Mystkowice

Wojciech Kazimierski



ur. 23-04-1880 r. Guźnia
zm. 11-06-1880 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 21-12-1881 r. Guźnia
zm. 1888 r. Maków

Feliks Kazimierski



ur. 10-05-1884 r. Guźnia
zm. 1888 r. Maków

Katarzyna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 1888 r. Maków
zm. 1888 r. Maków

Szczapan Kazimierski



ur. 1843 r. Guźnia
zm. 1887 r. Maków

Józefa Kazimierska


z domu Kurczak
ur. 12-01-1852 r. Dąbkowice

Tomasz Kazimierski



ur. 21-12-1846 r.
zm. 23-12-1846 r.

Wojciech Kazimierski



ur. 21-04-1852 r. Guźnia
zm. 03-05-1889 r. Warszawa

Józef Krukowski



ur. 1878 r. Skaratki
zm. 1905 r.

∞ 1912 r. Domaniewice

Wojciech Krukowski




zm. 1882 r. Skaratki

Małgorzata Krukowska


z domu Krukowska
ur. 1883 r. Skaratki
zm. 1890 r.

Marianna Kucińska


z domu Kucińska
ur. 1889 r. Skaratki
zm. 1890 r.

Józef Domański



ur. 1913 r. Krępa

Marianna Przyczka


z domu Kucińska
ur. 1891 r. Skaratki

∞ 1912 r. Domaniewice

Tomasz Domański




zm. 08-07-1919 r. Krępa

∞ 05-05-1920 r. Domaniewice

Franicszka Kucińska


z domu Kucińska
ur. 1894 r.

Józefa Kucińska


z domu Kazimierska
ur. 19-01-1854 r.

∞ 05-02-1877 r. Chruślin

Ludwik Krukowski



ur. 14-07-1852 r. Skaratki

∞ 1888 r. Domaniewice

Piotr Kuciński



ur. 1857 r. Strzebieszew

Bartłomiej Kazimierski



ur. 19-08-1817 r.

Franciszka Kazimierska


z domu Fijołek
ur. ~ 1816 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 09-07-1842 r. Guźnia

Maciej Kazimierski



ur. 25-02-1864 r.
zm. 06-09-1865 r.

Stanisław Rybus



ur. 03-11-1887 r. Bocheń

Marianna Rybus


z domu Rybus
ur. 29-07-1889 r. Bocheń

Adam Rybus



ur. 13-09-1891 r. Bocheń
zm. 14-07-1964 r. Bocheń

∞ 24-01-1916 r. Chruślin

Marcjanna Rybus


z domu Burzyńska


Jadwiga Rybus


z domu Rybus
ur. 13-09-1894 r. Bocheń

Wincenty Rybus



ur. 27-03-1896 r. Bocheń
zm. 24-02-1989 r. Bocheń

∞ 15-05-1922 r. Chruślin

Urszula Rybus


z domu Karczewska


Stanisława Śmiałek


z domu Rybus
ur. ~ 1900 r.

∞ 22-02-1920 r. Chruślin

Marianna Rybus


z domu Kazimierska
ur. 23-03-1866 r.

∞ 1886 r. Chruślin

Jan Rybus



ur. 1861 r.

Agnieszka Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 11-01-1868 r.
zm. 18-04-1868 r.

Kazimierska


z domu Kazimierska

zm. 20-03-1871 r.

Kazimierska


z domu Kazimierska

zm. 26-02-1872 r.

Apolonia Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 07-02-1873 r. Guźnia
zm. 1878 r.

Stanisław Kazimierski



ur. 27-10-1902 r.
zm. 12-12-1943 r.

inż. Jan Kazimierski



ur. 15-09-1904 r.
zm. 18-08-2003 r.

Halina Kazimierska


z domu Smoleńska
ur. 05-01-1912 r. Ciechanów
zm. 05-02-1986 r. Londyn

Józefa Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 27-02-1906 r.
zm. 05-03-1913 r.

Janina Kazimierska


z domu Kazimierska

zm. 1938 r.

Katarzyna Koza


z domu Wróblewska


Teodozja Wróblewska


z domu Kazimierska


Maria Koza


z domu Kazimierska


Andrzej Kazimierski



ur. 24-11-1907 r.
zm. 18-12-1994 r.

Wanda Kazimierska



ur. ~ 1913 r.
zm. 15-12-1987 r.

Franciszek Kazimierski



ur. 03-06-1875 r.
zm. 16-01-1956 r.

∞ 1899 r. Pszczonów

Katarzyna Kazimierska


z domu Kocięba
ur. 1881 r.
zm. 02-04-1956 r.

Jan Kazimierski



ur. 19-12-1843 r. Guźnia
zm. 19-10-1905 r.

∞ 13-10-1862 r. Chruślin

Marianna Kazimierska


z domu Mielczarek
ur. 1834 r.
zm. 06-11-1894 r.

Balbina Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 21-02-1845 r. Guźnia
zm. 02-10-1845 r. Guźnia

Małgorzata Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 08-07-1846 r. Guźnia
zm. 19-07-1867 r. Guźnia

Jadwiga Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 09-10-1848 r. Guźnia
zm. 05-08-1857 r.

Mateusz Kazimierski



ur. 21-09-1871 r.

Michał Kazimierski



ur. 29-09-1873 r.

Kazimierz Kazimierski



ur. 03-03-1912 r. Wierznowice
zm. 30-05-1943 r.

Jan Kazimierski



ur. 24-10-1875 r. Guźnia
zm. 19-08-1964 r.

∞ 25-06-1907 r. Zduny

Franciszka Kazimierska


z domu Wichno
ur. ~ 1888 r.
zm. 06-05-1940 r.

Szymon Kazimierski



ur. 16-02-1878 r.
zm. 14-05-1879 r.

Apolonia Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 10-02-1879 r.
zm. 27-12-1879 r.

Szymon Kazimierski


z domu Kazimierski
ur. 27-10-1880 r.
zm. 05-02-1882 r.

Kazimierz Kazimierski



ur. 03-03-1883 r.

∞ 15-11-1910 r. Zduny

Marianna Kazimierska


z domu Wiechnio


∞ 06-11-1916 r. Chruślin

Agnieszka Kazimierska


z domu Kotecka


Andrzej Kazimierski



ur. 01-11-1884 r.
zm. 19-12-1889 r.

Józef Kazimierski



ur. 05-07-1886 r. Guźnia
zm. 31-01-1887 r.

Katarzyna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 26-04-1888 r.
zm. 04-08-1888 r.

Aleksander Kazimierski



ur. 09-10-1889 r.
zm. 03-05-1890 r.

Antoni Kazimierski



ur. 16-06-1893 r.
zm. 29-09-1893 r.

Feliks Kazimierski



ur. 20-05-1850 r. Guźnia
zm. 03-12-1926 r.

∞ 16-05-1870 r. Chruślin

Marianna Kazimierska


z domu Flis
ur. 08-12-1849 r. Bocheń
zm. 20-03-1935 r.

Piotr Kazimierski



ur. 11-09-1854 r. Guźnia
zm. 27-12-1876 r. Guźnia

Ludwik Kazimierski



ur. 02-06-1857 r. Guźnia
zm. 1860 r. Guźnia

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 02-06-1857 r. Guźnia
zm. 17-11-1857 r. Guźnia

Wojciech Kazimierski



ur. 11-04-1821 r.
zm. 21-03-1909 r.

∞ 08-02-1841 r. Chruślin

Franciszka Kazimierska


z domu Gajda
ur. ~ 1823 r. Guźnia
zm. 15-01-1870 r.

Grzegorz Gajda



ur. 28-01-1844 r. Guźnia

∞ 1892 r. Chruślin

Marianna Sołtyszewska


z domu Milczarek
ur. ~ 1861 r.

Jan Paradowski



ur. 13-08-1898 r. Rulice
zm. 11-12-1900 r. Rulice

Stanisław Paradowski



ur. 07-11-1900 r. Rulice

∞ 21-06-1924 r. Stary Waliszew

Antonia Paradowska


z domu Grabowska
ur. ~ 1900 r.

Władysław Paradowski



ur. 16-12-1902 r. Rulice
zm. 21-12-1902 r. Rulice

Marcjanna Paradowska


z domu Paradowska
ur. 06-10-1904 r. Rulice

Jan Paradowski



ur. 22-03-1908 r. Rulice
zm. 02-05-1909 r. Rulice

Zofia Paradowska


z domu Paradowska
ur. 22-05-1911 r. Rulice
zm. 02-04-1912 r. Rulice

Michalina Paradowska


z domu Sołtyszewska


∞ 13-02-1893 r. Bielawy

Jan Sołtyszewski



ur. 22-05-1885 r. Rulice

∞ 1911 r. Bielawy

Teodozja Sołtyszewska


z domu Szymkowiak


Balbina Sołtyszewska


z domu Gajda
ur. 15-12-1844 r. Guźnia

∞ 25-02-1867 r. Chruślin

Ignacy Sołtyszewski



ur. 10-02-1849 r. Guźnia

Jakub Knera



ur. 24-07-1903 r. Lisiewice

Jan Knera



ur. 26-08-1906 r. Lisiewice
zm. 17-09-1906 r. Lisiewice

Marianna Kapusta


z domu Gajda
ur. 23-01-1871 r. Lisiewice

∞ 26-11-1900 r. Chruślin

Stanisław Knera



ur. 1875 r. Skaratki
zm. 14-04-1908 r. Lisiewice

∞ 30-10-1916 r. Chruślin

Jan Kapusta



ur. 1853 r. Łaguszew

Stefan Gajda



ur. 18-06-1909 r. Kęszyce

∞ 04-02-1934 r. Warszawa

Stefania Gajda


z domu Witecka vel Kozanecka


Rozalia Gajda


z domu Gajda
ur. 03-09-1910 r. Kęszyce

Małgorzata Gajda


z domu Gajda
ur. 10-08-1911 r. Kęszyce

Józef Gajda



ur. 07-04-1914 r. Kęszyce

Andrzej Gajda



ur. 21-11-1872 r. Lisiewice

∞ 1908 r. Chruślin

Stanisława Gajda


z domu Sałuda


Weronika Gajda


z domu Gajda
ur. 06-01-1877 r. Lisiewice
zm. 29-01-1877 r. Lisiewice

Józef Gajda



ur. 27-02-1878 r. Lisiewice

∞ 1906 r. Chruślin

Marianna Gajda


z domu Pawlata


Tomasz Gajda



ur. 12-12-1846 r. Guźnia
zm. 14-07-1877 r. Lisiewice

∞ 1870 r. Chruślin

Marcjanna Gajda


z domu Baran
ur. 09-01-1850 r. Lisiewice

Mikołaj Gajda



ur. 05-12-1849 r. Guźnia
zm. 18-08-1850 r. Guźnia

Antoni Gajda



ur. 03-06-1851 r. Guźnia

Włostek




zm. 1881 r. Domaniewice

Jan Włostek



ur. 1882 r. Domaniewice
zm. 1883 r. Domaniewice

Marianna Włostek


z domu Włostek
ur. 01-05-1910 r. Wymysłów

Janina Włostek


z domu Włostek
ur. 04-06-1910 r. Wymysłów

Jan Włostek



ur. 13-10-1911 r. Wymysłów

Włostek




zm. 17-03-1914 r. Wymysłów

Ignacy Włostek



ur. 1884 r. Domaniewice

∞ 1910 r. Domaniewice

Stanisława Włostek


z domu Szymajda

zm. 16-10-1921 r. Wymysłów

∞ 21-11-1921 r. Domaniewice

Rozalia Włostek


z domu Skoneczna
ur. 1898 r. Rogóźno

Andrzej Włostek



ur. 1887 r. Skaratki

Działak


z domu Działak

zm. 25-05-1914 r. Albinów

Marianna Działak


z domu Włostek
ur. 1892 r. Domaniewice

∞ 1909 r. Głowno

Franciszek Działak



ur. ~ 1871 r.

Katarzyna Włostek


z domu Gajda
ur. 14-12-1853 r. Guźnia

∞ 07-02-1876 r. Chruślin

Andrzej Rynkiewicz



ur. 1845 r.
zm. ˂ 1879 r.

∞ 1879 r. Domaniewice

Józefa Gajda


z domu Gajda
ur. 04-08-1895 r. Dąbkowice

Katarzyna Wojciechowska


z domu Gajda
ur. 18-02-1898 r. Dąbkowice

∞ 1925 r. Łowicz

Jan Gajda



ur. ~ 1903 r.

∞ 26-11-1928 r. Chruślin

Marcjanna Gajda


z domu Pawlata


Andrzej Gajda



ur. 23-11-1856 r. Guźnia

∞ 18-06-1888 r. Łowicz

Małgorzata Gajda


z domu Sujkowska
ur. 1864 r. Dąbkowice

∞ 29-01-1917 r. Chruślin

Józefa Gołębiewska


z domu Głuszcz


Apolonia Gołębiewska


z domu Gajda
ur. ~ 1858 r.
zm. 08-01-1913 r. Mystkowice

∞ 17-02-1898 r. Chruślin

Magdalena Gajda


z domu Gajda
ur. 13-05-1859 r. Guźnia
zm. 28-08-1860 r. Guźnia

Józef Gajda



ur. 26-03-1889 r. Guźnia

∞ 17-02-1919 r. Stary Waliszew

Marcjanna Gajda


z domu Mikołajczyk
ur. 08-01-1888 r. Strugienice

Helena Gajda


z domu Gajda
ur. 28-02-1891 r. Guźnia

Jan Gajda



ur. 17-08-1893 r. Guźnia
zm. 24-07-1922 r. Augustów

Stanisław Kłys



ur. 2015 r.

Tomasz Kłys



ur. 1989 r. Łódź

∞ 27-09-2014 r. Łódź

Ewa Kłys


z domu Wlazło - Walewska
ur. 1989 r. Łódź

Szymon Kłys



ur. 1997 r. Łódź

Anetta Kłys


z domu Jaros
ur. 1968 r. Łódź

∞ 19-11-1988 r. Łódź

Jacek Kłys



ur. 1968 r. Łódź

Justyna Saganiak


z domu Saganiak
ur. 1995 r. Łódź

Agnieszka Saganiak


z domu Jaros
ur. 1972 r. Łódź

∞ 11-09-1993 r. Łódź

Adam Saganiak



ur. 1971 r. Łódź

Janusz Jaros



ur. 1944 r. Janinów

∞ 11-02-1967 r.

Marianna Jaros


z domu Krakowiak
ur. 1944 r. Wojewodza

Jerzy Jaros



ur. 11-1949 r.
zm. 02-1950 r.

Piotr Stelmach



ur. 2000 r. Łódź

Jakub Stelmach



ur. 2004 r. Łódź

Magdalena Stelmach


z domu Szczepańska
ur. 1976 r. Łódź

∞ 16-10-1999 r. Łódź

Małgorzata Szczepańska


z domu Jaros
ur. 26-01-1952 r. Łódź
zm. 13-11-2004 r. Łódź

∞ 28-04-1973 r.

Wojciech Szczepański



ur. 1946 r. Wrocław

Marianna Jaros


z domu Gajda
ur. 06-03-1921 r. Augustów
zm. 25-06-2017 r. Łódź

∞ 05-12-1943 r. Stary Waliszew

Jan Jaros



ur. 30-03-1918 r. Janinów
zm. 04-09-1987 r. Łódź

Teresa Białecka


z domu Białecka
ur. 1953 r.
zm. 1953 r. Janinów

Andrzej Gajda



ur. 11-12-1954 r.
zm. 06-04-2003 r.

∞ 02-06-1984 r.

Elżbieta Gajda


z domu Grudkowska
ur. 05-11-1953 r.
zm. 15-07-2006 r.

Szymon Galbarczyk



ur. 2000 r. Warszawa

Laura Galbarczyk


z domu Galbarczyk
ur. 2018 r. Warszawa

Renata Galbarczyk


z domu Jarosiewicz
ur. 1978 r. Płońsk

∞ 17-10-1998 r. Warszawa

Waldemar Galbarczyk



ur. 1977 r. Garwolin

Halina Jarosiewicz


z domu Gajda
ur. 1956 r. Gończyce

∞ 17-06-1978 r.

Mieczysław Jarosiewicz



ur. 1953 r. Płońsk

Magdalena Przybysz


z domu Kowalczyk
ur. 1989 r. Garwolin

∞ 01-07-2017 r.

Marcin Kowalczyk



ur. 1991 r. Garwolin

Michał Kowalczyk



ur. 1992 r. Garwolin

Agnieszka Kowalczyk


z domu Kowalczyk
ur. 26-07-1993 r. Garwolin
zm. 27-09-1996 r. Garwolin

Katarzyna Kowalczyk


z domu Kowalczyk
ur. 1993 r. Garwolin

Barbara Kowalczyk


z domu Gajda
ur. 1964 r. Garwolin

∞ 26-08-1989 r. Sobolew

Henryk Kowalczyk



ur. 1955 r.

Józef Gajda



ur. 21-12-1922 r. Augustów
zm. 07-11-1997 r.

∞ 09-10-1954 r. Łódź

Aniela Gajda


z domu Białecka
ur. 25-02-1936 r. Gończyce
zm. 13-10-1991 r.

Marian Gajda



ur. 1924 r.
zm. 18-05-1925 r. Augustów

Mieczysław Gajda



ur. 1924 r.
zm. 20-06-1925 r. Augustów

Helena Olszewska-Cholewińska


z domu Gajda
ur. 26-02-1926 r. Augustów
zm. 01-10-1990 r. Łódź

∞ 26-11-1949 r. Łódź

Tadeusz Olszewski



ur. 24-05-1928 r. Warszawa
zm. 30-04-1982 r. Łódź

∞ 09-06-1984 r. Łódź

Leon Cholewiński



ur. 19-03-1911 r.
zm. 20-04-1989 r. Łódź

Stanisława Gajda


z domu Gajda
ur. 30-04-1928 r.
zm. 02-05-1928 r. Augustów

Julianna Gajda


z domu Gajda
ur. 1929 r.
zm. 21-06-1930 r. Augustów

Rozalia Gajda


z domu Gajda
ur. 1931 r.
zm. 12-12-1931 r. Augustów

Janusz Gajda



ur. 21-07-1954 r. Łódź
zm. 23-11-1999 r. Łódź

Aleksander Kantorek



ur. 2012 r. Łódź

mgr inż. Robert Kantorek



ur. 1983 r. Łódź

∞ 23-10-2010 r. Łódź

Magdalena Kantorek


z domu Kustosik
ur. 1985 r. Łódź

mgr Marcin Kantorek



ur. 1987 r. Łódź

∞ 05-07-2014 r. Łódź

B. Sc. Monika Gruszka-Kantorek


z domu Gruszka
ur. 1987 r. Łódź

Jadwiga Kantorek


z domu Gajda
ur. 30-10-1956 r. Łódź
zm. 20-02-2009 r. Łódź

∞ 17-10-1981 r. Łódź

Kazimierz Kantorek



ur. 1952 r. Łódź

Jacek Gajda



ur. 03-07-1958 r. Łódź
zm. 05-08-2010 r. Łódź

∞ 20-07-1985 r. Łódź

ø 17-06-2009 r. Łódź

Krystyna Gajda


z domu Miniak
ur. 25-01-1954 r. Lesko
zm. 26-01-2010 r. Łódź

Zdzisław Gajda



ur. 01-01-1933 r. Augustów
zm. 14-10-1996 r. Łódź

∞ 13-08-1953 r. Łódź

Teresa Gajda


z domu Gnatowska
ur. 1933 r. Świnice

Jolanta Gajda


z domu Gajda


Mirosława Gajda


z domu Gajda


Marian Gajda



ur. 03-07-1935 r. Augustów
zm. 25-05-1989 r. Łódź

Michał Gajda



ur. 04-09-1895 r. Guźnia
zm. 10-03-1937 r. Augustów

∞ 25-05-1920 r. Chruślin

Katarzyna Gajda


z domu Błażejewska
ur. 20-12-1896 r. Domaniewice
zm. 03-05-1989 r. Łódź

Kazimierz Gajda



ur. 19-02-1898 r. Guźnia
zm. 10-04-1898 r. Guźnia

Kazimierz Gajda



ur. 25-03-1899 r. Guźnia

Maria Błażejewska


z domu Gajda
ur. 1902 r. Guźnia

∞ 25-05-1920 r. Stary Waliszew

Piotr Gajda



ur. 1904 r. Guźnia
zm. 1906 r.

Piotr Gajda



ur. 1908 r. Guźnia
zm. 05-10-1935 r. Augustów

Antoni Gajda



ur. 07-03-1911 r. Augustów

Marcjanna Gajda


z domu Gajda

Chruślin

Wojciech Gajda



ur. 04-03-1862 r. Guźnia
zm. 18-12-1935 r. Augustów

∞ 18-06-1888 r. Łowicz

Marianna Gajda


z domu Sujkowska
ur. 18-10-1866 r. Dąbkowice

Marianna Gałaj


z domu Gałaj
ur. 24-09-1885 r. Mystkowice

Eugenia Sobieszek


z domu Tarkowska
ur. ~ 1914 r.

∞ 21-11-1938 r. Chruślin

Antonina Tarkowska


z domu Gałaj
ur. 11-06-1888 r. Mystkowice
zm. 26-05-1984 r. Mystkowice

∞ 1908 r. Chruślin

Jan Tarkowski



ur. 04-05-1882 r. Mystkowice

Franciszka Gałaj


z domu Gałaj
ur. 18-10-1891 r. Mystkowice
zm. 03-11-1895 r. Mystkowice

Jan Gałaj



ur. 15-08-1895 r. Mystkowice
zm. 01-05-1952 r.

Michał Gałaj



ur. 29-12-1897 r. Mystkowice
zm. 12-10-1900 r. Mystkowice

Adam Gałaj



ur. 15-07-1899 r. Mystkowice
zm. 15-07-1899 r. Mystkowice

Andrzej Gałaj



ur. 10-10-1900 r. Mystkowice

Marianna Gałaj


z domu Gajda
ur. 03-05-1864 r. Guźnia

∞ 19-11-1883 r. Chruślin

Marianna Mielczarek


z domu Kazimierska
ur. 17-06-1825 r. Guźnia

∞ 27-02-1843 r. Chruślin

Józef Gajda



ur. 15-03-1824 r. Guźnia

∞ 11-09-1893 r. Chruślin

Wawrzyniec Mielczarek



ur. 03-08-1835 r. Bocheń
zm. 29-01-1917 r. Guźnia

Mikołaj Kazimierski



ur. 1788 r.
zm. 28-08-1867 r.

Rozalia Kazimierska


z domu Modrak
ur. ~ 1796 r.
zm. 1881 r.

Elżbieta Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 1791 r.

Rozalia Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 1797 r. Guźnia

Bartłomiej Kazimierski



ur. 1799 r. Guźnia
zm. 1801 r.

Stanisław Kazimierski



ur. 1803 r. Guźnia
zm. 15-04-1813 r. Guźnia

Jan Kazimierski



ur. 1805 r. Guźnia
zm. 06-05-1814 r.

Paweł Kazimierski



ur. ~ 1759 r.
zm. 02-10-1826 r. Guźnia

Barbara Kazimierska


z domu Gałaj
ur. 1763 r.
zm. 14-11-1813 r. Guźnia

Agnieszka Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 03-01-1817 r. Guźnia
zm. 14-05-1817 r.

Kazimierz Kazimierski



ur. 1793 r.
zm. 16-06-1817 r.

∞ 1816 r. Chruślin

Katarzyna Płacheta


z domu Gajda
ur. 1802 r.
zm. 1848 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 1796 r.
zm. 1801 r.

Franciszek Kazimierski



ur. 1798 r.
zm. 1801 r.

Karol Kazimierski



ur. 1767 r.

Marianna Kazimierska



ur. ~ 1759 r.
zm. 16-08-1827 r. Guźnia

Agnieszka Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 1800 r.
zm. 1807 r.

Jan Kazimierski



ur. 26-12-1837 r.
zm. 24-09-1851 r.

Michał Kazimierski



ur. 04-07-1840 r. Bocheń
zm. 17-10-1922 r. Bocheń

∞ 23-11-1859 r. Chruślin

Petronela Kazimierska


z domu Korczewska
ur. 22-05-1837 r. Bocheń
zm. 1895 r.

Stanisław Kazimierski



ur. 06-10-1870 r.

Feliks Kazimierski



ur. 29-08-1872 r.

Feliksa Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 18-05-1901 r.

Jan Kaźmierski



ur. 19-07-1903 r.
zm. 10-04-1978 r.

Franciszka Kaźmierska



ur. 1906 r.
zm. 1997 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 20-10-1905 r.

Franciszka Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 06-02-1911 r.

Kazimierz Kazimierski



ur. 20-02-1875 r.
zm. 16-09-1939 r.

∞ 1900 r. Chruślin

Marianna Kazimierska


z domu Barańska


Stanisława Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 04-09-1908 r.
zm. 1926 r.

Czesław Staniecki


z domu Staniecki
ur. 1940 r.
zm. 13-06-2009 r.

Aniela Staniecka


z domu Kazimierska
ur. 07-10-1910 r.
zm. 1990 r.

Jan Staniecki



ur. 1908 r.

Aleksandera Colith


z domu Kazimierska
ur. 1946 r. Kutno

Benedykt Krakowiak




zm. 2011 r.

Ryszard Kazimierski-Hausner



ur. 1950 r. Drezno

Feliks Kazimierski


z domu Kazimierski
ur. 12-05-1913 r. Lisiewice
zm. 1958 r.

Irena Kazimierska


z domu Estkowska
ur. 1924 r.
zm. 1947 r.

∞ 05-05-1954 r. Szczecin

Apolonia Kazimierska


z domu Szczygieł


Eliza Pawlik


z domu Pawlik
ur. 1985 r. Gdańsk

inż. Lesław Pawlik



ur. 17-05-1951 r.
zm. 29-09-2011 r. Szczecinek

Pawlik


z domu Wołodko


Zofia Pawlik


z domu Kazimierska
ur. 18-09-1919 r. Lisiewice
zm. 27-03-2008 r. Szczecinek

Jan Pawlik



ur. 17-01-1920 r. Lwów
zm. 22-07-1986 r. Szczecinek

Aleksandra Bończak


z domu Kazimierska
ur. 1922 r.
zm. 1990 r.

Stanisław Bończak



ur. 1919 r.
zm. ~ 1996 r.

Anna Lichman


z domu Lichtman
ur. 1986 r.

Krystyna Lichman


z domu Kazimierska
ur. 1948 r.

Bogdan Lichman



ur. 1958 r.

Martyna Kazimierska


z domu Kazimierska


Hubert Gidaszewski



ur. 2008 r.

Maja Gidaszewska


z domu Gidaszewska


Agnieszka Gidaszewska


z domu Kazimierska


Jakub Gidaszewski



ur. 1980 r.

Julian Kazimierski


z domu Kazimierski
ur. 1924 r.
zm. 1995 r.

Franciszka Kazimierska


z domu Ciesielska


Stefania Jędrusik


z domu Kazimierska
ur. 1927 r.

Dagmara Drążkowska


z domu Drążkowska


Sandra Drążkowska


z domu Drążkowska


Małgorzata Drążkowska


z domu Mrozińska


Anna Mrozińska


z domu Kazimierska
ur. 1929 r.

Ignacy Kazimierski



ur. 25-11-1877 r.
zm. 08-01-1944 r.

∞ 1907 r. Chruślin

Franciszka Kazimierska


z domu Baran
ur. ~ 1890 r.
zm. 04-12-1944 r.

Karen Kasmer


z domu Kasmer
ur. 1970 r.

Roger Kasmer



ur. 1946 r. Syracuse

∞ 09-05-1969 r.

ø 1992 r.

Kathryn Kasmer


z domu Parker
ur. ~ 1946 r.

∞ 1998 r.

Patricia Kasmer


z domu Housker
ur. ~ 1948 r.

Matt Brown



ur. 1984 r. Washington DC

Lauren Brown


z domu Brown
ur. 1986 r. Washington DC

Rheta Brown


z domu Kasmer
ur. 1948 r. Syracuse

∞ 16-10-1982 r.

Richard Brown



ur. 1946 r. Ventura County

Castle Parikh


z domu Siniscrope
ur. 1984 r.

∞ 30-12-2009 r. Ahmedabad

Amber Sinicrope


z domu Siniscrope
ur. 1989 r.

Kristine Sinicrope


z domu Kasmer
ur. 1953 r. Springfield

Kathleen Kahn


z domu Kasmer
ur. 1957 r. Springfield

John Kasmer



ur. 27-12-1915 r. Chicopee
zm. 16-01-1977 r. Northampton

∞ 06-12-1944 r. Manchester

Albina Kasmer


z domu Kaskey
ur. 17-11-1919 r. Lyon Mountain
zm. 15-06-2012 r. Seekonk

Vance Kazmierski



ur. 14-11-1917 r. Chicopee
zm. 30-06-2003 r. Tucson

Paul Kazmierski



ur. 1991 r.

Walter Kazmierski



ur. 1947 r.

Fred Kazmierski



ur. 1948 r.

Kazmierski


z domu Aoyagi


Keith Desrosiers



ur. 1976 r.

Linda Desrosiers


z domu Kazmierski
ur. 1950 r.

∞ 1970 r.

Kathryn Kazmierski


z domu Kazmierski
ur. 03-03-1952 r. Ludlow
zm. 15-02-2009 r. Billings

Valerie Collings


z domu Kazmierski
ur. 1953 r.

Stanley Kazmierski



ur. 23-11-1919 r.
zm. 02-04-1995 r. Springfield

Bertha Kazmierski


z domu Warych


Carol Kazmierski


z domu Kazmierski


Janet Kazmierski


z domu Kazmierski


Susan Kazmierski


z domu Kazmierski


Edward Kazmierski



ur. 05-02-1925 r. Thompsonville
zm. 07-01-2015 r. Santa Maria

∞ 06-05-1960 r. Los Angeles

Wojciech Kazimierski



ur. 22-07-1880 r.
zm. 25-08-1960 r. Springfield

Catherine Kazimierski


z domu Kavalska
ur. 1893 r. Kraków
zm. 03-08-1970 r. Suffield

Stanisław Anzorge



ur. 17-10-1936 r.
zm. 11-01-1951 r.

Katarzyna Anzorge


z domu Anzorge


Iwona Anzorge


z domu Anzorge


Andrzej Anzorge



ur. 17-10-1936 r.

Zenona Prokop


z domu Anzorge
ur. 1940 r.
zm. 08-05-2017 r.

Senyszyn


z domu Burkowska


Anna Anzorge


z domu Anzorge
ur. 1971 r.

Andrzej Anzorge



ur. 1973 r.

Adam Anzorge



ur. 1975 r.

Antoni Anzorge



ur. 1947 r.

Alicja Anzorge


z domu Urbanowicz


Stanisława Anzorge


z domu Kazimierska
ur. 1907 r.
zm. 27-09-1983 r. Rędziny

Tadeusz Anzorge



ur. 1910 r.
zm. 10-08-1972 r.

Mateusz Skrzypczak



ur. 2003 r. Krotoszyn

Anna Skrzypczak


z domu Brodala
ur. 1971 r. Krotoszyn

Dorota Brodala


z domu Brodala
ur. 1975 r. Kluczbork

dr Elżbieta Brodala


z domu Kazimierska
ur. 1943 r.
zm. 06-02-2010 r. Krotoszyn

∞ 29-11-1969 r. Kluczbork

dr Wojciech Brodala



ur. 1942 r. Warszawa

Fryderyk Kazimierski



ur. 2013 r. Gdańsk

mgr Łukasz Kazimierski


z domu Kazimierski
ur. 1974 r. Płock

∞ 05-10-2013 r.

Magdalena Kazimierska


z domu Kiejno
ur. 1975 r.

Jan Rzepecki



ur. 2013 r. Gdynia

Marcelina Rzepecka


z domu Rzepecka
ur. 2015 r.

Tymoteusz Rzepecki



ur. 2016 r. Gdańsk

dr Ewa Rzepecka


z domu Kazimierska
ur. 1982 r. Gdynia

∞ 03-09-2010 r. Gdynia

dr Przemysław Rzepecki



ur. 1983 r. Gdynia

Jerzy Kazimierski



ur. 1949 r. Szumirad

∞ 01-10-1972 r. Smardzewo

dr med. Ewa Kazimierska


z domu Załęcka
ur. 1956 r. Płońsk

inż. Tadeusz Kazimierski



ur. 14-02-1917 r. Widzów
zm. 30-09-1988 r. Kalisz

Anna Kazimierska


z domu Smoleńska
ur. 17-09-1921 r. Łomża
zm. 06-02-2006 r. Krotoszyn

Kamil Zowczak



ur. 1994 r.

Joanna Zowczak


z domu Zowczak
ur. 1994 r.

Mariusz Zowczak



ur. 1971 r. Blachownia

∞ 03-07-1993 r.

Sylwia Zowczak



ur. 1972 r.

Jacek Zowczak



ur. 1973 r.

Monika Zowczak


z domu Królik


Amelia Zowczak


z domu Zowczak
ur. 2011 r.

Maciej Zowczak



ur. 1983 r.

Dorota Zowczak



ur. 1984 r.

Sławomir Zowczak



ur. 11-10-1943 r.
zm. 14-04-2010 r. Poznań

Bożena Zowczak


z domu Major
ur. 1946 r.
zm. 06-02-1977 r.

Lech Zowczak




zm. 01-05-2009 r. Częstochowa

Rafał Pakulski



ur. 1974 r.

Jerzy Pakulski



ur. 1950 r.
zm. 16-08-2013 r.

Elżbieta Pakulska


z domu Konieczna


Lucyna Pakulska


z domu Kazimierska
ur. 1911 r.
zm. 1998 r.

Bolesław Zowczak




zm. 1946 r.

Zygmunt Pakulski



ur. 1921 r.
zm. 1971 r.

Anna Mysłek


z domu Mysłek
ur. 1998 r.

Paulina Mysłek


z domu Mysłek
ur. 2005 r.

Piotr Mysłek



ur. 2008 r.

Janusz Mysłek



ur. 1971 r.

Joanna Mysłek



ur. 1975 r.

Janina Mysłek


z domu Kazimierska
ur. 1924 r.
zm. 09-09-2009 r.

Bronisław Mysłek



ur. 1928 r.
zm. 21-03-1999 r.

Jan Kazimierski



ur. 08-02-1883 r. Prawda
zm. 31-01-1968 r.

Marianna Kazimierska


z domu Rorat
ur. 22-08-1885 r. Widzów
zm. 12-02-1937 r. Rędziny

Franciszek Kazimierski



ur. 24-03-1886 r.

Feliks Kazimierski



ur. 18-11-1889 r.

Mateusz Kazimierski



ur. 15-09-1842 r.
zm. 16-01-1897 r.

∞ 1870 r. Chruślin

Antonina Gałaj


z domu Grzyb
ur. 18-06-1848 r. Mystkowice

Marcin Kazimierski



ur. 09-11-1847 r.

Katarzyna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 1850 r.
zm. 23-08-1852 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 02-08-1852 r.

Rozalia Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 02-02-1855 r.

Petronela Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 22-02-1860 r.

Małgorzata Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 07-05-1864 r.

Franciszek Kazimierski



ur. 29-09-1815 r.

∞ 23-01-1837 r. Chruślin

Marianna Kazimierska


z domu Waśkiewicz
ur. 1819 r. Bocheń

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 24-06-1818 r. Guźnia
zm. 15-02-1819 r. Guźnia

Jakub Kosiorek



ur. 1860 r. Rogóźno

Jan Kosiorek



ur. 1862 r. Rogóźno

∞ 22-11-1886 r. Bąków Górny

Marianna Kosiorek


z domu Kozłowska
ur. 09-06-1866 r. Rząśno

Józefa Kosiorek


z domu Kosiorek
ur. 1864 r. Rogóźno

Anna Ociela


z domu Ociela
ur. 1892 r.
zm. 1929 r. Łowicz

Jan Ociela




zm. 1894 r. Grudze

Weronika Ociela


z domu Ociela
ur. 1895 r. Grudze

Adam Ociela



ur. 1896 r. Grudze

Franciszka Ociela


z domu Ociela
ur. 1898 r. Grudze

Józefa Ociela


z domu Ociela
ur. 1902 r. Grudze

Ociela


z domu Ociela
ur. 1904 r. Grudze
zm. 1904 r. Grudze

Franciszek Ociela



ur. 1907 r. Grudze

Marianna Ociela


z domu Kosiorek
ur. 1866 r. Rogóźno
zm. 1929 r. Łowicz

∞ 1889 r. Domaniewice

Walenty Ociela



ur. 12-02-1866 r. Rogóźno

Kosiorek


z domu Kosiorek


Kosiorek


z domu Kosiorek


Jan Kosiorek



ur. 1932 r. Dobrogosty

Kosiorek


z domu Szustek


Helena Gorczyca


z domu Kosiorek
ur. 17-01-1935 r. Dobrogosty
zm. 10-11-2008 r. Przasnysz

Alfons Gorczyca



ur. 1930 r.
zm. 2006 r.

Kosiorek


z domu Kosiorek


Stanisław Kosiorek



ur. 16-09-1901 r. Rogóźno
zm. 30-09-1967 r.

Zofia Kosiorek


z domu Barbucha
ur. 10-02-1902 r. Krępa
zm. 15-03-1963 r.

Marcin Gorczyca



ur. 10-01-1958 r. Szumsk
zm. 01-09-1993 r. Olsztyn

Tomasz Gorczyca



ur. 07-01-1960 r.
zm. 28-09-1994 r.

Regina Gorczyca


z domu Kosiorek
ur. 03-06-1927 r. Dobrogosty
zm. 06-01-1998 r. Godki

Witold Gorczyca



ur. 1921 r.
zm. 24-12-1985 r.

Kosiorek


z domu Kosiorek


Henryk Kosiorek



ur. 29-10-1930 r. Dobrogosty
zm. 30-09-1999 r.

Kosiorek


z domu Kosiorek


Kosiorek


z domu Kosiorek


Jan Kosiorek



ur. 03-05-1939 r.
zm. 24-11-2008 r.

Kwiatek


z domu Kosiorek


Kosiorek


z domu Kosiorek


Kosiorek


z domu Kosiorek


Kaszycka


z domu Kaszycka


Kaszycka


z domu Kaszycka


Jadwiga Kaszycka


z domu Kosiorek


Franciszek Kosiorek



ur. 09-08-1903 r. Rogóźno

Jan Kosiorek



ur. 03-06-1906 r. Rogóźno

Lisińska


z domu Kosiorek


Kosiorek


z domu Kosiorek


Kosiorek


z domu Kosiorek


Kazimierz Kosiorek



ur. 10-03-1935 r. Dobrogosty
zm. 31-08-2000 r.

Piotr Kosiorek



ur. 22-08-1908 r. Rogóźno
zm. 27-01-1984 r. Olsztyn

Małgorzata Kosiorek


z domu Ruta
ur. 15-11-1906 r. Strzebieszew
zm. 21-12-1983 r. Olsztyn

Palińska


z domu Misiewicz


Misiewicz


z domu Misiewicz


Misiewicz


z domu Gołębiewska


Wójcik


z domu Adamkowska


Nowosielska


z domu Adamkowska


Adamkowska


z domu Gołębiewska


Franciszka Gołębiewska


z domu Kosiorek
ur. 12-02-1912 r. Rogóźno
zm. 20-09-1985 r. Jeże

Aleksandra Płoska


z domu Płoska
ur. 2004 r. Olsztyn

Adam Płoski



ur. 2006 r.

Marta Płoska


z domu Ruta
ur. 1979 r.

Piotr Płoski



ur. 1978 r.

Maciej Ruta



ur. 1985 r.

Sławomir Ruta



ur. 1956 r. Olsztyn

∞ 08-04-1978 r.

Zofia Ruta


z domu Konopielko
ur. 1957 r. Lidzbark Warmiński

Alancewicz


z domu Ruta


Magdalena Mróz


z domu Ostrowska


Ostrowska


z domu Ruta


Ireneusz Ruta



ur. 28-06-1931 r. Dobrogosty
zm. 27-12-2001 r. Olsztyn

Sabina Ruta


z domu Siemieniuk
ur. 01-12-1937 r.
zm. 24-01-2015 r. Olsztyn

Łobos


z domu Kostecka


Kostecka


z domu Ruta


Wróblewska


z domu Ruta


Anna Mioduszewska


z domu Mioduszewska
ur. 1972 r.

Wysocka


z domu Mioduszewska


Mioduszewska


z domu Mioduszewska


Marcin Mioduszewski



ur. 1976 r. Olsztyn

∞ 03-11-2010 r.

Mioduszewska


z domu Jaworska


Mioduszewska


z domu Ruta


Jan Mioduszewski



ur. 24-06-1946 r.
zm. 05-05-2005 r.

Helena Ruta


z domu Kosiorek
ur. 1913 r. Rogóźno
zm. 2001 r.

Władysław Ruta



ur. 10-12-1904 r. Strzebieszew
zm. 05-04-1992 r. Olsztyn

Władysław Sendal



ur. 1941 r. Dobrogosty

Janina Sendal


z domu Kosiorek
ur. 1915 r.
zm. 31-12-1981 r.

Julian Sendal



ur. 1908 r.
zm. 17-10-1988 r.

Józef Kosiorek



ur. 1869 r. Rogóźno
zm. 1924 r.

∞ 1900 r. Domaniewice

Marianna Kosiorek


z domu Warda
ur. 11-05-1883 r. Skaratki

Piotr Kosiorek



ur. 1871 r. Rogóźno
zm. 1872 r. Rogóźno

Michał Kosiorek


z domu Kosiorek
ur. 1874 r. Rogóźno

Jakub Kosiorek



ur. 1877 r. Rogóźno
zm. 1878 r. Rogóźno

Franciszka Pietrzak


z domu Pietrzak
ur. 1900 r. Rogóźno

Piotr Pietrzak



ur. 1903 r. Rogóźno

Stanisława Pietrzak


z domu Pietrzak
ur. 1906 r. Rogóźno
zm. 1908 r. Rogóźno

Jan Pietrzak



ur. 1908 r. Rogóźno

Józef Pietrzak



ur. 1911 r.

Stefania Pietrzak


z domu Pietrzak
ur. 1914 r. Rogóźno

Małgorzata Pietrzak


z domu Kosiorek
ur. 1879 r. Rogóźno

∞ 1900 r. Domaniewice

Tomasz Pietrzak



ur. 12-12-1878 r. Gaj

Antoni Kosiorek



ur. 1882 r. Rogóźno

Marianna Kosiorek


z domu Gusta
ur. 03-06-1837 r. Bocheń
zm. 18-02-1907 r. Rogóźno

∞ 1859 r. Domaniewice

Grzegorz Kosiorek



ur. 1837 r.
zm. 26-03-1906 r. Rogóźno

Jan Gusta



ur. 08-12-1843 r. Bocheń

Szczepan Gusta



ur. 08-12-1843 r. Bocheń

Małgorzata Gusta


z domu Gusta
ur. 21-03-1846 r. Bocheń

Elżbieta Rybus


z domu Rybus
ur. 08-07-1871 r. Bocheń
zm. 17-11-1873 r. Bocheń

Jan Rybus



ur. 19-09-1897 r.
zm. 26-09-1897 r.

Henryk Rybus



ur. 19-01-1873 r. Bocheń
zm. 08-03-1961 r. Wola Kołkowa

∞ 10-02-1896 r. Bąków Górny

Józefa Rybus


z domu Papuga

zm. 06-10-1897 r.

Franciszka Rybus


z domu Rybus
ur. 08-03-1875 r. Bocheń

Józef Rybus



ur. 04-06-1905 r.
zm. 15-10-1905 r.

Marianna Rybus


z domu Rybus
ur. 22-09-1906 r.

Jan Rybus



ur. 21-04-1909 r.

Stanisław Rybus



ur. 03-03-1911 r. Wola Kołkowa

Jan Rybus



ur. 06-02-1877 r. Bocheń

∞ 16-02-1903 r. Bąków Górny

Marianna Rybus


z domu Charążka
ur. 18-04-1885 r. Bogoria Górna

Jan Rybus



ur. 02-01-1903 r.
zm. 12-08-1905 r.

Katarzyna Rybus


z domu Rybus
ur. 10-01-1904 r. Wola Kołkowa
zm. 31-08-1905 r.

Franciszka Rybus


z domu Rybus
ur. 13-12-1905 r. Wola Kołkowa

Marianna Rybus


z domu Rybus
ur. 29-07-1907 r.

Marcjanna Rybus


z domu Rybus
ur. 28-04-1909 r.

Piotr Rybus



ur. 15-05-1880 r. Bocheń

∞ 21-04-1902 r. Sobota

Józefa Rybus


z domu Jaros
ur. 30-10-1881 r. Bąków Górny

Julianna Rybus


z domu Rybus
ur. 12-04-1882 r. Bocheń

Marianna Rybus


z domu Rybus
ur. 29-06-1883 r. Bocheń

Stefania Jaros


z domu Jaros
ur. 25-12-1904 r. Oszkowice

Katarzyna Jaros


z domu Rybus
ur. 09-03-1886 r. Bocheń

∞ 09-11-1903 r. Sobota

Regina Rybus


z domu Rybus
ur. 1914 r. Mosiębrza

Józef Rybus



ur. 20-03-1888 r. Bocheń

∞ 20-11-1913 r. Bielawy

Weronika Rybus


z domu Sołtyszewska


Marcjanna Rybus


z domu Rybus
ur. 31-12-1889 r. Bocheń

Franciszka Rybus


z domu Gusta
ur. 20-07-1848 r. Bocheń

∞ 06-02-1871 r. Chruślin

Walenty Gusta



ur. 11-05-1850 r. Bocheń

Franciszek Wielemborek



ur. 08-10-1898 r. Jackowice

Józef Wielemborek



ur. 03-09-1900 r. Jackowice

Franciszka Wielemborek


z domu Wielemborek
ur. 16-01-1903 r. Jackowice

Stanisława Wielemborek


z domu Wielemborek
ur. 05-08-1905 r. Bąków Górny
zm. 24-08-1905 r. Bąków Górny

Ignacy Wielemborek



ur. 28-07-1908 r. Bąków Górny

Stanisława Wielemborek


z domu Wielemborek
ur. 22-03-1909 r. Jaworzyna

Wawrzyniec Wielemborek



ur. 22-07-1874 r. Bąków Dolny

∞ 20-10-1896 r. Zduny

Katarzyna Wielemborek


z domu Frankowska
ur. 03-04-1879 r. Jackowice

Władysław Kostusiak



ur. 29-03-1898 r. Zakrzew

Anna Kostusiak


z domu Wielemborek
ur. 30-07-1876 r. Bąków Dolny

∞ 29-10-1894 r. Bąków Górny

Ewa Znyk


z domu Znyk
ur. 31-08-1901 r. Bąków Dolny
zm. 18-11-1902 r. Bąków Dolny

Józef Znyk



ur. 21-01-1907 r. Bąków Poduchowny
zm. 14-04-1912 r. Bąków Poduchowny

Katarzyna Znyk


z domu Znyk
ur. 10-12-1908 r. Bąków Poduchowny
zm. 11-05-1909 r. Bąków Poduchowny

Józefa Znyk


z domu Znyk
ur. 23-06-1912 r. Bąków Poduchowny

Marianna Znyk


z domu Wielemborek
ur. 27-08-1878 r. Bąków Dolny

∞ 10-06-1901 r. Bąków Górny

Piotr Znyk



ur. 30-04-1880 r. Bąków Poduchowny

Jadwiga Sołtyszewska


z domu Sołtyszewska
ur. 18-04-1903 r. Bocheń

Urszula Sołtyszewska


z domu Sołtyszewska
ur. 15-11-1905 r. Bocheń

Antoni Sołtyszewski



ur. 20-01-1908 r. Bocheń

Józefa Sołtyszewska


z domu Sołtyszewska
ur. 08-10-1909 r. Bocheń
zm. 18-02-1984 r. Guźnia

Wacław Sołtyszewski



ur. 24-02-1911 r. Bocheń
zm. 20-08-1911 r. Bocheń

Jan Sołtyszewski



ur. 07-09-1912 r. Bocheń

Prakseda Sołtyszewska


z domu Sołtyszewska
ur. 25-05-1914 r. Bocheń

Katarzyna Sołtyszewska


z domu Wielemborek
ur. 20-07-1880 r. Bąków Dolny

∞ 1902 r. Chruślin

Wojciech Sołtyszewski



ur. 03-02-1878 r. Bocheń

Ewa Waliszewska


z domu Wielemborek
ur. 08-07-1882 r. Bąków Dolny

∞ 10-06-1901 r. Bąków Górny

Agnieszka Wielemborek


z domu Wielemborek
ur. 29-03-1885 r. Bąków Dolny
zm. 30-12-1892 r. Bąków Dolny

Wacław Burzyński



ur. 18-02-1912 r. Bocheń

Apolonia Pieńkowska


z domu Wielemborek
ur. 12-10-1887 r. Bąków Dolny
zm. 1918 r.

∞ 21-11-1910 r. Chruślin

Wojciech Burzyński



ur. 19-04-1879 r. Bocheń
zm. 1912 r. Nadolna

Jan Wielemborek



ur. 1914 r. Nadolna

Szymon Wielemborek



ur. 12-10-1887 r. Bąków Dolny

∞ 1913 r. Kołacinek

Józefa Wielemborek


z domu Malesa
ur. 1894 r. Mszadla

Jan Wielemborek



ur. 04-02-1890 r. Bąków Dolny
zm. 15-04-1895 r. Bąków Dolny

Mateusz Wielemborek



ur. 17-05-1892 r. Bąków Górny

Józef Wielemborek



ur. 03-07-1895 r. Bąków Dolny

Tekla Wielemborek


z domu Gusta
ur. 13-09-1852 r. Bocheń

∞ 01-06-1874 r. Chruślin

Franciszek Gusta



ur. 26-03-1855 r. Bocheń
zm. 1861 r.

Józef Rybus



ur. 27-02-1884 r. Bocheń

Aniela Czekaj


z domu Rucińska
ur. 11-11-1930 r.
zm. 17-11-2011 r.

Janina Rucińska


z domu Stępniak
ur. 22-06-1909 r. Chruślin
zm. 30-05-1998 r. Chruślin

∞ 1926 r. Chruślin

Marianna Stępniak


z domu Rybus
ur. 23-01-1886 r. Bocheń

∞ 10-08-1908 r. Chruślin

Józef Stępniak



ur. 18-03-1890 r. Chruślin

Antoni Rybus



ur. 30-05-1888 r. Bocheń

∞ 26-05-1914 r. Zduny

Franciszka Rybus


z domu Wiercioch
ur. 04-01-1896 r. Strugienice

Mateusz Rybus



ur. 17-09-1890 r. Bocheń

Agnieszka Rybus


z domu Rybus
ur. 17-01-1893 r. Bocheń

Julianna Rybus


z domu Rybus
ur. 10-04-1894 r. Bocheń

Marcjanna Rybus


z domu Rybus
ur. 12-07-1896 r. Bocheń

Adam Michalski




zm. 11-11-2008 r.

Michalska


z domu Kurczak


Magdalena Mazurkiewicz


z domu Mazurkiewicz


Grażyna Mazurkiewicz


z domu Kurczak


Krystyna Kurczak


z domu Kurczak
ur. 1954 r.

Genowefa Kurczak


z domu Rybus
ur. 1928 r.

Stanisław Kurczak



ur. 1921 r.

Jan Rybus



ur. 28-03-1899 r. Bocheń
zm. 02-02-1992 r. Bocheń

Katarzyna Rybus


z domu Fijołek
ur. 1906 r.
zm. 16-06-1987 r.

Jadwiga Rybus


z domu Gusta
ur. 25-04-1858 r. Bocheń
zm. 20-10-1918 r. Bocheń

∞ 1882 r. Chruślin

Franciszek Rybus



ur. 1860 r. Bocheń

Szymon Gusta



ur. 21-10-1860 r. Bocheń
zm. 1860 r.

Tomasz Wielemborek



ur. 16-08-1885 r. Wiskienica

Marianna Jarota


z domu Wielemborek
ur. 20-11-1887 r. Wiskienica

∞ 25-11-1907 r. Bąków Górny

Józef Jarota



ur. 20-01-1882 r. Wiskienica

Stanisław Wielemborek



ur. 13-11-1913 r. Wiskienica
zm. 01-05-1914 r. Wiskienica

Józef Wielemborek



ur. 30-06-1890 r. Wiskienica

∞ 14-01-1913 r. Złaków Kościelny

Józefa Wielemborek


z domu Tokarska
ur. 18-09-1893 r. Złaków Kościelny

Kazimierz Wielemborek



ur. 18-02-1893 r. Wiskienica

Stanisław Wielemborek



ur. 07-04-1896 r. Wiskienica
zm. 12-05-1897 r. Wiskienica

Antoni Wielemborek



ur. 08-04-1896 r. Wiskienica

Feliks Wielemborek



ur. 31-03-1899 r. Wiskienica

Franciszek Wielemborek



ur. 19-11-1903 r. Wiskienica

Ewa Wielemborek


z domu Wielemborek
ur. 18-01-1907 r. Wiskienica

Agnieszka Wielemborek


z domu Gusta
ur. 03-01-1863 r. Bocheń

∞ 1884 r. Chruślin

Mateusz Wielemborek



ur. 14-08-1861 r. Wiskienica

Agnieszka Gusta


z domu Kazimierska
ur. 05-01-1820 r.

∞ 08-02-1836 r. Chruślin

Marianna Jasek


z domu Jasek
ur. 14-12-1843 r. Bocheń

Agnieszka Jasek


z domu Jasek
ur. 25-01-1845 r. Bocheń

Kacper Jasek



ur. 30-12-1846 r. Bocheń

Klara Jasek


z domu Kazimierska
ur. 1824 r.
zm. 04-04-1847 r. Bocheń

∞ 09-05-1843 r. Chruślin

Kazimierz Jasek



ur. 22-02-1819 r. Bocheń
zm. 05-09-1852 r. Bocheń

Katarzyna Janicka


z domu Kazimierska
ur. 1827 r.
zm. 08-05-1848 r.

∞ 12-02-1844 r. Chruślin

Walenty Janicki



Dąbkowice

Jan Wiesiołek



ur. 17-08-1851 r. Bocheń

Jan Wiesiołek



ur. 26-08-1876 r. Bocheń
zm. 28-11-1878 r. Bocheń

Wojciech Wiesiołek



ur. 09-04-1878 r. Bocheń

∞ 20-01-1902 r. Łowicz

Antonina Wiesiołek


z domu Wojciechowska
ur. 1880 r.
zm. 29-01-1910 r. Bocheń

∞ 18-04-1910 r. Łowicz

Marianna Wiesiołek


z domu Szaleniec


Jan Wiesiołek



ur. 19-08-1879 r. Bocheń
zm. 22-09-1879 r. Bocheń

Piotr Wiesiołek



ur. 19-08-1879 r. Bocheń
zm. 09-09-1879 r. Bocheń

Jan Wiesiołek



ur. 31-08-1880 r. Bocheń
zm. 09-04-1897 r. Bocheń

Weronika Wiesiołek


z domu Wiesiołek
ur. 30-04-1913 r. Bocheń

Piotr Wiesiołek



ur. 22-04-1882 r. Bocheń

∞ 01-08-1910 r. Łowicz

Ewa Wiesiołek


z domu Wiesiołek
ur. 12-12-1883 r. Bocheń
zm. 20-02-1884 r. Bocheń

Marianna Wiesiołek


z domu Wiesiołek
ur. 23-01-1885 r. Bocheń
zm. 11-02-1885 r. Bocheń

Marianna Wiesiołek


z domu Wiesiołek
ur. 11-02-1886 r. Bocheń
zm. 12-01-1887 r. Bocheń

Andrzej Wiesiołek



ur. 15-10-1887 r. Bocheń

∞ 21-01-1913 r. Łowicz

Józef Wiesiołek



ur. 03-07-1889 r. Bocheń

∞ 27-01-1913 r. Łowicz

Katarzyna Wiesiołek


z domu Welezińska


Marianna Wiesiołek


z domu Wiesiołek
ur. 08-06-1891 r. Bocheń

Stanisław Wiesiołek



ur. 22-04-1893 r. Bocheń
zm. 31-01-1899 r. Bocheń

Antoni Wiesiołek



ur. 05-03-1895 r. Bocheń
zm. 30-05-1960 r. Bocheń

∞ 13-02-1922 r. Złaków Kościelny

Marianna Wiesiołek


z domu Wiesiołek
ur. 01-02-1897 r. Bocheń
zm. 14-12-1898 r. Bocheń

Stanisław Wiesiołek



ur. 26-12-1899 r. Bocheń
zm. 08-12-1911 r. Bocheń

Izydor Wiesiołek



ur. 19-03-1902 r. Bocheń
zm. 19-11-1903 r. Bocheń

Katarzyna Wiesiołek


z domu Wiesiołek
ur. 22-10-1906 r. Bocheń

Piotr Wiesiołek



ur. 16-10-1852 r. Bocheń
zm. 23-01-1909 r. Bocheń

∞ 05-07-1875 r. Zduny

Franciszka Wiesiołek


z domu Marciniak

zm. 06-07-1891 r. Bocheń

∞ 03-02-1892 r. Chruślin

Agnieszka Wiesiołek


z domu Redzisz


Roch Wiesiołek



ur. 12-08-1855 r. Bocheń

∞ 21-01-1884 r. Łowicz

Józefa Wiesiołek


z domu Zientara


Rozalia Wiesiołek


z domu Kazimierska
ur. 29-08-1829 r. Bocheń
zm. 28-07-1879 r. Bocheń

∞ 04-11-1850 r. Chruślin

Andrzej Wiesiołek




zm. 1857 r. Bocheń

Tekla Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 19-08-1832 r. Bocheń

Katarzyna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 08-11-1854 r.
zm. 04-02-1855 r.

Helena Krupinska


z domu Krupinska


Ludwika Krupińska


z domu Kazimierska
ur. 1885 r.
zm. 18-08-1950 r.

∞ 1903 r. Chruślin

Józef Kazimierski



ur. 09-02-1856 r.

∞ 1884 r. Chruślin

Józefa Kazimierska


z domu Pawłowska


Małgorzata Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 01-06-1858 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 23-06-1862 r.

Stanisław Kazimierski



ur. 04-05-1835 r. Bocheń

∞ 1854 r. Chruślin

Jadwiga Kazimierska


z domu Bryk
ur. 1833 r.

Jan Gołębiewski



ur. 11-05-1859 r. Bocheń

Jan Gołębiewski



ur. 27-12-1881 r. Bocheń

Piotr Gołębiewski



ur. 22-02-1884 r. Bocheń
zm. 24-10-1895 r. Bocheń

Aniela Gołębiewska


z domu Gołębiewska
ur. 18-02-1886 r. Bocheń
zm. 14-11-1886 r. Bocheń

Piotr Gołębiewski



ur. 26-08-1887 r. Bocheń

Aniela Gołębiewska


z domu Gołębiewska
ur. 24-04-1890 r. Bocheń

Katarzyna Gołębiewska


z domu Gołębiewska
ur. 22-04-1892 r. Bocheń

Marianna Gołębiewska


z domu Gołębiewska
ur. 09-04-1894 r. Bocheń

Borowiak


z domu Borowiak


Kabzińska


z domu Borowiak


Borowiak


z domu Kaluga


Trojanowska


z domu Borowiak


Borowiak


z domu Borowiak


Borowiak


z domu Borowiak


Borowiak


z domu Borowiak


...


z domu Borowiak


Wasiak


z domu Wasiak


Wasiak


z domu Borowiak


Andrzej Wasiak



ur. ~ 1951 r.
zm. 04-03-2016 r.

Białas


z domu Białas


Dorota Białas


z domu Michalak


Stępniak


z domu Stępniak


Stępniak


z domu Michalak


Michalak


z domu Borowiak


Jerzy Michalak



ur. 1947 r.

Kamińska


z domu Kamińska


Kamińska


z domu Kamińska


Kamińska


z domu Szypuła


Marianna Szypuła


z domu Borowiak


Regina Borowiak


z domu Gołębiewska
ur. 08-05-1923 r.
zm. 11-01-2000 r.

Stanisław Borowiak




zm. 14-03-1990 r.

Stanisława Gołębiewska


z domu Gołębiewska
ur. 1932 r.
zm. 09-10-1999 r.

Michał Gołębiewski



ur. 03-10-1896 r. Bocheń
zm. 04-03-1974 r. Marianków

Aniela Gołębiewska


z domu Orzeł
ur. 18-02-1905 r.
zm. 19-04-1983 r.

Franciszka Gołębiewska


z domu Gołębiewska
ur. 02-04-1903 r.

Jan Gołębiewski



ur. 18-06-1860 r. Bocheń

∞ 1879 r. Chruślin

Katarzyna Baran


z domu Gołębiewska
ur. 25-08-1862 r. Bocheń

∞ 1890 r. Chruślin

Małgorzata Gołębiewska


z domu Gołębiewska
ur. 15-11-1864 r. Bocheń

Marianna Gołębiewska


z domu Gołębiewska
ur. 16-10-1865 r. Bocheń

Wiktoria Frączak


z domu Kazimierska
ur. 08-09-1839 r. Bocheń

∞ 02-02-1858 r. Chruślin

∞ 1889 r. Chruślin

∞ 1814 r. Chruślin

Helena Kazimierska


z domu Warda


Maciej Kazimierski


z domu Kazimierski
ur. 15-02-1825 r.
zm. 22-02-1825 r.

Antonina Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 02-02-1826 r.

Wojciech Kazimierski



ur. 04-04-1828 r.
zm. 06-04-1828 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 27-06-1829 r.
zm. 24-03-1832 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 12-06-1832 r. Bocheń
zm. 13-06-1832 r. Bocheń

Małgorzata Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 12-07-1833 r.
zm. 01-01-1836 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 28-05-1857 r.
zm. 17-11-1857 r.

Katarzyna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 13-09-1858 r. Bocheń
zm. 26-09-1858 r. Bocheń

Mateusz Kazimierski



ur. 31-08-1860 r. Bocheń

Wojciech Kazimierski



ur. 22-05-1862 r. Bocheń

Piotr Kazimierski



ur. 19-02-1864 r. Bocheń

Franciszek Ufa



ur. 13-03-1890 r. Wygoda
zm. 28-07-1968 r. Łowicz

∞ 1923 r. Łowicz

Ewa Ufa


z domu Gajda
ur. 30-03-1889 r. Guźnia

Angelika Ufa


z domu Ufa
ur. 1998 r. Zduny

Weronika Ufa


z domu Ufa
ur. 2001 r.

Mariusz Ufa



ur. 1975 r.

Dorota Ufa



ur. 05-06-1976 r. Zduny

Dominika Ufa


z domu Ufa
ur. 1998 r.

Adam Ufa



ur. 2001 r.

Jacek Ufa



ur. 1976 r.

Magdalena Ufa


z domu Kosmowska
ur. 1978 r.

Elżbieta Ufa


z domu Kwiatkowska


Kazimierz Ufa



ur. 05-03-1925 r. Wygoda
zm. 09-09-2008 r. Zduny

∞ 25-03-1854 r. Zduny

Helena Ufa



ur. 1925 r. Strugienice

Józefa Wiechnio


z domu Ufa
ur. 21-04-1894 r. Wygoda

N.N.

Max Ufa



ur. 2007 r.

Lily Aronsson


z domu Aronsson
ur. 2015 r. Eskilstuna

Sylwia Ufa


z domu Ufa
ur. 1982 r.

Łukasz Ufa



ur. 1983 r. Łódź

Ryszard Ufa



ur. 05-10-1953 r. Łódź
zm. 26-07-2015 r. Łódź

Ewa Lassaund


z domu Denoch
ur. 1950 r.

Krystyna Ufa


z domu Chmiela
ur. 1947 r.

Klaudia Bednarek


z domu Bednarek
ur. 2009 r.

Natalia Bednarek-Ufa


z domu Ufa
ur. 1982 r. Zgierz

Andrzej Ufa



ur. 13-09-1957 r. Łódź
zm. 19-11-2018 r. Łódź

Monika Ufa


z domu Jeske
ur. 1960 r.

Sebastian ...



ur. 2001 r.

Anna ...


z domu Owczarek
ur. 1980 r.

Zbigniew ...


z domu ...


Bożena Owczarek


z domu Ufa
ur. 13-11-1958 r.
zm. 2000 r.

Joanna Sitek


z domu Sitek
ur. 1989 r.

Paweł Sitek



ur. 1991 r. Łódź

Magdalena Sitek


z domu Sitek
ur. 1993 r.

Łukasz Gostyński



ur. 1993 r.

Jolanta Sitek


z domu Ufa
ur. 1969 r.

Marek Sitek



ur. 1957 r.

Eugeniusz Ufa



ur. 01-01-1926 r. Wygoda
zm. 27-02-1998 r.

Janina Ufa


z domu Ziemniak
ur. 24-06-1931 r.
zm. 26-02-1978 r.

∞ 22-12-1979 r. Łódź

Kazimiera Ziarkowska-Ufa


z domu Patanowska
ur. 1926 r.
zm. 1996 r.

Liwia Ufa


z domu Ufa
ur. 2018 r. Łódź

Krystian Ufa



ur. 1980 r.

Iga Barska


z domu Barska
ur. 1986 r. Łódź

Jerzy Ufa



ur. 1952 r. Łódź

∞ 20-07-1974 r. Łódź

Jolanta Ufa


z domu Stanikowska
ur. 26-03-1953 r. Łódź
zm. 04-08-2017 r.

Benedykt Ufa



ur. 2019 r.

Kamil Ufa



ur. 1983 r. Łódź

∞ 21-08-2010 r. Łódź

ø 01-2018 r. Łódź

Katarzyna Gendek-Ufa


z domu Gendek
ur. 1987 r. Łowicz

∞ 29-09-2018 r. Brójce

Marzena Ufa


z domu Kawecka
ur. 1986 r. Łódź

Daniel Ufa



ur. 1985 r. Łódź

Ryszard Ufa



ur. 07-04-1957 r.
zm. 16-09-2013 r. Łódź

∞ 28-08-1982 r. Łowicz

Teresa Ufa


z domu Szewczyk
ur. 1956 r. Łowicz

Marceli Ufa



ur. 1927 r. Wygoda

∞ 07-1951 r.

Feliksa Ufa


z domu Wojtalik
ur. 15-03-1927 r. Zastów Polanowski
zm. 02-12-1999 r. Łódź

Gabriel Ufa



ur. 2007 r.

Jakub Ufa



ur. 2008 r.

Wojciech Ufa



ur. 2011 r.

Miłosz Ufa



ur. 2014 r.

Rafał Ufa



ur. 1983 r.

Monika Ufa


z domu Sieradzka


Filip Nowiński



ur. 2009 r.

Aleksander Nowiński



ur. 2017 r. Łowicz

Paulina Nowińska-Ufa


z domu Ufa
ur. 1989 r. Łowicz

∞ 27-12-2008 r. Łowicz

Łukasz Nowiński



ur. 1990 r.

Ryszard Ufa



ur. 1956 r.

Barbara Ufa


z domu Majewska
ur. 1964 r.

Aleksandra Bury


z domu Bury
ur. 2008 r.

Dagmara Bury-Ufa


z domu Ufa
ur. 1981 r.

Mikołaj Kruk


z domu Kruk
ur. 2010 r.

Katarzyna Kruk


z domu Ufa
ur. 1983 r. Skierniewice

Marcin Kruk



ur. 1979 r.

Sławomir Ufa



ur. 1957 r.

Bogumiła Ufa


z domu Ciesielska
ur. 1960 r.

Władysław Ufa



ur. 1930 r.

∞ 31-10-1954 r.

Marianna Ufa


z domu Kret
ur. 10-07-1932 r.
zm. 16-04-2015 r. Łowicz

Anna Hermanowicz


z domu Hermanowicz
ur. 1987 r. Zielkowice

Janina Hermanowicz


z domu Ufa
ur. 1957 r.

Mateusz Ufa



ur. 2006 r.

Pola Ufa


z domu Ufa
ur. 2013 r. Łyszkowice

Marcin Ufa



ur. 1981 r.

∞ 06-08-2005 r. Łowicz

Magdalena Ufa


z domu Sukiennik
ur. 1982 r.

Marta Ufa


z domu Ufa
ur. 1983 r. Łowicz

Kacper Kruk



ur. 2013 r. Łowicz

Justyna Ufa


z domu Ufa
ur. 1987 r.

Henryk Kruk



ur. 1982 r.

Henryk Ufa



ur. 1959 r. Zielkowice

∞ 06-07-1980 r. Łowicz

Janina Ufa


z domu Antosik
ur. 1956 r.

Stanisław Ufa



ur. 1934 r. Wygoda
zm. 04-01-1986 r. Zielkowice

Janina Ufa


z domu Więcek
ur. 1922 r.
zm. 02-10-2006 r. Łowicz

Jakub Więcek



ur. 2009 r.

Cezary Więcek



ur. 2009 r.

Rafał Więcek



ur. 1980 r.

Justyna Jędrzejczyk


z domu Jędrzeczyk


Amelia Bińczak


z domu Bińczak
ur. 2007 r. Łowicz

Alan Paciorek



ur. 2010 r. Łowicz

Agata Paciorek


z domu Więcek
ur. 1983 r. Brzeziny

ø 28-04-2007 r.

Piotr Bińczak



ur. 1975 r.

Sławomir Paciorek



ur. 1980 r. Łowicz

Stanisław Więcek



ur. 1955 r.

∞ 30-09-1979 r.

Genowefa Więcek


z domu Foks
ur. 1954 r.

Wiktoria Wasiak


z domu Wasiak
ur. 2001 r. Skierniewice

Julia Wasiak


z domu Wasiak
ur. 2006 r. Skierniewice

Maria Kamelak


z domu Kamelak
ur. 2012 r. Skierniewice

Aleksandra Kamelak


z domu Kamelak
ur. 2014 r. Sochaczew

Antoni Kamelak



ur. 2016 r. Sochaczew

Monika Klimecka


z domu Gawęcka
ur. 1983 r.

∞ 14-08-2001 r. Skierniewice

ø 03-03-2010 r.

Piotr Wasiak



ur. 1972 r.

Daniel Kamelak



ur. 1984 r. Sochaczew

∞ 11-08-2018 r. Stara Kamienica

Radosław Klimecki



ur. 1987 r. Jelenia Góra

Seweryn Tomczak



ur. 2004 r.

Maciej Tomczak



ur. 2006 r. Łowicz

Anna Tomczak


z domu Gawęcka
ur. 1985 r. Łowicz

Sławomir Tomczak



ur. 1983 r.

Krystian Muras



ur. 2007 r.

Nina Misiura


z domu Misiura
ur. 2014 r. Łowicz

Karolina Misiura


z domu Gawęcka
ur. 1989 r. Łowicz

∞ 26-12-2007 r. Łowicz

ø 31-03-2014 r.

∞ 16-08-2014 r. Łowicz

Krzysztof Misiura



ur. 1978 r.

Kacper Więcek



ur. 1996 r. Łowicz

Krzysztof Więcek



ur. 1958 r. Wygoda

Zofia Gawęcka


z domu Foks
ur. 1961 r.

Nadia ...


z domu ...


Marta ...


z domu Więcek
ur. 1982 r.

Daniel Więcek



ur. 2007 r.

Gabriela Więcek


z domu Więcek
ur. 2009 r.

Michał Więcek


z domu Więcek
ur. 1984 r.

Sabina Więcek


z domu Marczewska


Bogdan Więcek



ur. 1961 r. Łowicz

Jolanta Więcek


z domu Sędzikowska


Elżbieta Więcek


z domu Antosik


Marianna Arcab


z domu Ufa
ur. 1937 r. Wygoda

Stanisław Więcek



ur. 15-02-1935 r.
zm. 20-08-2000 r.

Antoni Ufa



ur. 1897 r. Wygoda
zm. 1964 r. Wygoda

Aniela Ufa


z domu Niedzielska
ur. 13-05-1906 r. Małszyce
zm. 21-06-1998 r. Wygoda

Kazimierz Ufa



ur. 27-02-1901 r. Wygoda
zm. 24-03-1901 r. Wygoda

Jakub Szczepaniak



ur. 2009 r.

Igor Szczepaniak



ur. 2011 r.

Marta Szczepaniak


z domu Szychowska
ur. 1976 r.

∞ 2009 r.

Tomasz Szychowski


z domu Szychowski
ur. 07-1978 r.
zm. 09-1978 r.

Piotr Szychowski



ur. 1982 r.

Michalak



ur. 2014 r.

Aleksandra Michalak


z domu Szychowska
ur. 1983 r.

Henryk Szychowski



ur. 1953 r.

∞ 01-05-1976 r.

Danuta Szychowska


z domu Doroba
ur. 1954 r.

Marta Ochocka


z domu Ochocka
ur. 2009 r.

Krzysztof Ochocki



ur. 2011 r.

Anna Ochocka


z domu Gorzkiewicz
ur. 1983 r.

∞ 25-12-2009 r.

Michał Ochocki



ur. 1977 r.

Renata Gorzkiewicz


z domu Gorzkiewicz
ur. 1987 r.

Krystyna Gorzkiewicz


z domu Szychowska
ur. 1958 r. Głowno

∞ 30-08-1980 r.

Anna Szychowska


z domu Ufa
ur. 1934 r.

∞ 24-08-1952 r. Głowno

Wacław Szychowski



ur. 1921 r.

Gabriela Ufa


z domu Ufa
ur. 1996 r. Wola Błędowa

Wiesław Ufa



ur. 1945 r. Głowno

Zofia Ufa


z domu Kowalska
ur. 1945 r.

Jan Ufa



ur. 17-11-1902 r. Wygoda
zm. 1968 r. Głowno

Stanisława Ufa



ur. 1899 r.
zm. 1983 r.

Krystyna Florczak


z domu Durka
ur. 1953 r.

Janina Durka


z domu Durka


Maria Durka


z domu Cłapińska
ur. 1932 r.
zm. 04-2013 r.

Nela Cłapińska


z domu Cłapińska
ur. 2016 r.

Łucja Cłapińska


z domu Cłapińska
ur. 2017 r. Wrocław

Mariusz Cłapiński


z domu Cłapiński
ur. 1989 r.

Anna Cłapińska


z domu Zasada
ur. 1983 r.

Adam Cłapiński



ur. 1993 r.

Renata Cłapińska


z domu Stachowiec
ur. 1968 r.

Amelia Kruk


z domu Kruk
ur. 2006 r.

Gracjan Kruk



ur. 2012 r.

Justyna Kruk


z domu Cłapińska
ur. 1987 r.

∞ 08-07-2006 r.

Ireneusz Kruk



ur. 1981 r.

∞ 16-09-2017 r.

Anna Cłapińska


z domu Walczak
ur. 1991 r.

Agnieszka Cłapińska


z domu Cłapińska
ur. 1996 r.

Wiktoria Cłapińska


z domu Cłapińska
ur. 2003 r.

Anna Cłapińska



ur. 1964 r.

Wiesław Cłapiński



ur. 11-1938 r.
zm. 03-08-2018 r. Wygoda

Janina Cłapińska


z domu Duda
ur. 1942 r.
zm. 2002 r.

Zbigniew Cłapiński



ur. 29-01-1960 r.
zm. 01-02-1999 r. Szczecin

Mariola Cłapińska


z domu Cłapińska


Henryk Cłapiński



ur. 13-08-1929 r.
zm. 01-07-1987 r. Szczecin

Małgorzata .....


z domu .....


Teresa .....


z domu Cłapińska


Cłapińska


z domu Cłapińska


Józef Cłapiński



ur. 19-03-1934 r.
zm. 23-02-2014 r.

Halina Cłapińska


z domu Pawluk
ur. 20-07-1936 r.
zm. 16-08-1996 r. Szczecin

Aniela Cłapińska


z domu Ufa
ur. 15-11-1908 r. Wygoda
zm. 07-10-1998 r. Wygoda

Antoni Cłapiński



ur. 27-10-1902 r.
zm. 18-09-1973 r.

Katarzyna Ufa


z domu Kazimierska
ur. 28-04-1866 r. Bocheń
zm. 15-05-1943 r.

Józef Ufa



ur. 13-12-1865 r. Różyce

Rozalia Dobijańska


z domu Dobijańska
ur. 1908 r.

Balbina Dobijańska


z domu Dobijańska
ur. 1910 r.
zm. 28-03-1911 r. Dąbkowice

Józefa Dobijańska


z domu Dobijańska
ur. 05-05-1912 r. Dąbkowice

Jan Dobijański



ur. 1915 r.
zm. 1916 r. Dąbkowice

Marianna Dobijańska


z domu Kazimierska
ur. 1878 r. Bocheń

∞ 03-02-1902 r. Łowicz

Paweł Dobijański



ur. 20-06-1879 r. Dąbkowice

Ludwik Kazimierski



ur. 24-08-1836 r.

∞ 11-09-1854 r. Łowicz

Julianna Kazimierska


z domu Ciesielska
ur. 14-02-1830 r. Szczudłów
zm. 25-09-1858 r. Bocheń

∞ 25-10-1858 r. Chruślin

Józefa Wiesiołek


z domu Wiesiołek
ur. 16-02-1861 r. Bocheń

Katarzyna Wiesiołek


z domu Wiesiołek
ur. 07-04-1863 r. Bocheń

Anna Wiesiołek


z domu Wiesiołek
ur. 13-07-1865 r. Bocheń

Piotr Wiesiołek



ur. 13-07-1865 r. Bocheń

Marianna Wiesiołek


z domu Kazimierska
ur. 1840 r. Bocheń

∞ 21-11-1859 r. Chruślin

Wojciech Wiesiołek



ur. 26-03-1841 r. Bocheń

Wawrzyniec Kazimierski



ur. 1804 r.
zm. 06-01-1847 r.

∞ 17-11-1823 r. Chruślin

Helena Kazimierska


z domu Gusta
ur. ~ 1797 r.

Łukasz Kazimierski



ur. 1806 r.
zm. 1807 r.

Tomasz Deka



ur. 01-12-1853 r. Bocheń

Józef Deka



ur. 08-01-1856 r. Bocheń

Franciszka Deka



ur. 07-03-1857 r. Bocheń
zm. 18-08-1857 r.

Jan Deka



ur. 05-08-1858 r. Bocheń
zm. 22-06-1864 r.

Wojciech Deka



ur. 28-02-1860 r. Bocheń
zm. 30-09-1882 r.

Jadwiga Deka


z domu Kazimierska
ur. 01-10-1829 r. Bocheń
zm. 22-08-1860 r.

∞ 15-11-1852 r. Chruślin

Stanisław Deka



ur. 26-04-1834 r. Bocheń

Walenty Kazimierski



ur. 10-02-1833 r.
zm. 28-02-1841 r.

Józefa Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 1864 r.

Leonard Kazimierski



ur. 1866 r.
zm. 03-03-1873 r.

Adam Kazimierski



ur. 12-12-1869 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 28-02-1874 r.

Józef Kazimierski



ur. 16-02-1835 r. Bocheń

Aleksandra Kazimierska


z domu Zalewska
ur. 1834 r.

Kazimierski



ur. 1864 r.
zm. 1864 r.

Józef Kazimierski



ur. 1865 r.
zm. 1868 r.

Franciszka Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 1894 r.

Józefa Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 1896 r.
zm. 1896 r.

Ewa Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 1897 r.

Wojciech Kazimierski



ur. 23-10-1868 r.

Katarzyna Kazimierska


z domu Burzyńska
ur. 1868 r.
zm. 13-01-1893 r.

Agnieszka Kazimierska


z domu Kucharek
ur. 18-01-1875 r. Małszyce
zm. 26-02-1932 r.

Katarzyna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 24-09-1873 r.

Katarzyna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 29-12-1880 r. Bocheń
zm. 1886 r.

Jan Kazimierski



ur. 24-12-1882 r. Bocheń
zm. 1882 r.

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 19-11-1883 r. Bocheń
zm. 1884 r.

Michał Kazimierski



ur. 27-09-1885 r. Bocheń
zm. 1887 r.

Maria Flis


z domu Flis


Zembik


z domu Flis


Smiech


z domu Flis


Józefa Flis


z domu Kazimierska
ur. 25-01-1910 r.
zm. 23-02-1988 r.

Weronika Flis


z domu Kazimierska
ur. 30-11-1911 r.
zm. 10-07-2008 r.

Marceli Flis



ur. 1910 r.
zm. 1990 r.

Jachimek


z domu Jachimek


Jachimek


z domu Jachimek


Jolanta Jachimek


z domu Kazimierska
ur. 11-1954 r.
zm. 30-10-2014 r.

Kazimierska


z domu Kazimierska


Kazimierska


z domu Kazimierska


Stanisław Kazimierski



ur. 1919 r. Bocheń
zm. 27-11-1993 r. Chruślin

Helena Kazimierska


z domu Urbanek
ur. 1924 r.
zm. 22-02-1992 r. Chruślin

Szymon Kazimierski



ur. 25-10-1887 r. Bocheń
zm. 02-05-1963 r. Bocheń

Marianna Kazimierska


z domu Górczyńska
ur. 23-09-1887 r.
zm. 09-04-1974 r. Bocheń

Katarzyna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 10-02-1890 r. Bocheń

Małgorzata Dudek


z domu Dudek


Marianna Dudek


z domu Kazimierska
ur. 29-01-1891 r. Bocheń

∞ 30-05-1910 r. Chruślin

Paweł Dudek



ur. 1887 r.

Jan Kazimierski



ur. 04-05-1893 r. Bocheń

∞ 1920 r. Łowicz

Aniela Klimkiewicz


z domu Kazimierska
ur. 17-06-1895 r. Bocheń

∞ 21-01-1920 r. Chruślin

Stefania Wojda


z domu Kazimierska
ur. 20-10-1897 r. Bocheń

∞ 19-01-1920 r. Chruślin

Stanisław Kazimierski



ur. 16-05-1900 r.
zm. 28-10-1900 r.

Kacper Kazimierski



ur. 28-02-1836 r.

Anna Kazimierska


z domu Deka
ur. 1838 r.
zm. 05-09-1879 r.

Franciszek Kazimierski



ur. 01-10-1808 r.
zm. 02-07-1838 r.

∞ 18-02-1828 r. Chruślin

Katarzyna Jaros


z domu Kaczor


Józef Kazimierski



ur. 23-10-1810 r.
zm. 03-03-1811 r.

Jan Kazimierski



ur. 18-08-1812 r.
zm. 10-02-1839 r.

Szymon Kazimierski



ur. 21-10-1815 r.
zm. 02-12-1815 r.

Zuzanna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 09-12-1816 r.
zm. 06-02-1821 r. Guźnia

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska


Małgorzata Kazimierska


z domu Kazimierska


Marianna Kaźmierska


z domu Kaźmierska
ur. 10-10-1905 r. Księże Górki

Stefania Makowska


z domu Kaźmierska
ur. 21-03-1907 r. Księże Górki

Elżbieta Funk


z domu Kaźmierska
ur. 07-07-1907 r. Księże Górki

Elżbieta Szabelska


z domu Rosińska
ur. 1967 r.

Rosińska


z domu Dałek


Weronika Dałek


z domu Kaźmierska
ur. 07-07-1909 r. Księże Górki
zm. 1997 r. Łyszkowice

Stanisław Dałek



ur. 23-01-1904 r. Bąków Górny
zm. 1968 r.

∞ 09-11-1903 r. Sobota

Anna Kaźmierska


z domu Tokarska


Marianna Kazimierska


z domu Wojewodzak


Wojciech Redo



ur. 25-03-1874 r. Bocheń
zm. 24-09-1877 r. Bocheń

Filip Redo



ur. 26-04-1875 r. Bocheń
zm. 27-10-1875 r. Bocheń

Antoni Redo



ur. 28-05-1876 r. Bocheń
zm. 14-09-1877 r. Bocheń

Anna Redo


z domu Kazimierska
ur. ~ 1846 r.

Piotr Michalski




zm. 20-09-1865 r. Bocheń

∞ 05-05-1873 r. Chruślin

Łukasz Redo



ur. ~ 1821 r.
zm. 11-01-1876 r. Bocheń

Antoni Kazimierski



ur. 1771 r.
zm. 23-08-1850 r.

∞ 1795 r. Chruślin

Zuzanna Kazimierska


z domu Bryk
ur. ~ 1776 r.
zm. 26-04-1841 r. Bocheń

∞ 24-01-1842 r. Chruślin

Anna Kazimierska


z domu Rybus
ur. 1818 r.
zm. 09-11-1878 r.

Rozalia Kazimierska



ur. 1728 r.
zm. 1808 r.


Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl