Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

GAJDA

Marianna Gajda


z domu Gajda
ur. 1813 r. Guźnia

Katarzyna Gajda


z domu Gajda
ur. 1815 r. Guźnia

Marcjanna Gajda


z domu Gajda
ur. 1844 r. Mystkowice

Jan Gajda



ur. 1846 r. Mystkowice

∞ 27-02-1870 r. Bąków Górny

Konstancja Gajda


z domu Jagoda


Michał Gajda



ur. 1852 r. Mystkowice

Andrzej Gajda



ur. 1853 r. Mystkowice

∞ 21-10-1883 r. Sobota

Magdalena Gajda


z domu Szczepańska


Marianna Gajda


z domu Gajda
ur. 1854 r. Mystkowice

Walenty Gajda



ur. 1819 r. Guźnia

∞ 18-01-1841 r. Chruślin

Katarzyna Gajda


z domu Wójcik
Mystkowice

Mikołaj Sobieszek



ur. 19-11-1875 r. Lisiewice

Róża Sobieszek


z domu Sobieszek
ur. 27-08-1880 r. Lisiewice
zm. 15-03-1970 r. Lisiewice

Helena Sobieszek


z domu Sobieszek
ur. 12-02-1883 r. Lisiewice

Franciszek Sobieszek



ur. 01-10-1887 r. Lisiewice

Józef Sobieszek



ur. 1852 r. Lisiewice

∞ 23-11-1874 r. Chruślin

Marianna Sobieszek


z domu Skonieczna


Mikołaj Sobieszek



ur. 1854 r. Lisiewice
zm. 1859 r. Lisiewice

Marcjanna Sobieszek


z domu Sobieszek
ur. 1858 r. Lisiewice
zm. 1859 r. Lisiewice

Katarzyna Sobieszek


z domu Sobieszek
ur. 1859 r. Lisiewice
zm. 1861 r. Lisiewice

Marianna Sobieszek


z domu Sobieszek
ur. 1862 r. Lisiewice

Marianna Oraczyńska


z domu Sobieszek
ur. 1866 r. Lisiewice
zm. 19-06-1931 r.

∞ 1895 r. Chruślin

Wojciech Oraczyński



ur. 03-04-1863 r. Gaj
Piotrowice

Gertruda Sobieszek


z domu Gajda
ur. 1825 r. Guźnia
zm. 10-02-1895 r. Lisiewice

∞ 22-05-1848 r. Chruślin

Jadwiga Gajda


z domu Gajda
ur. 1828 r. Guźnia

Stanisław Gajda



ur. ~ 1777 r.

∞ 11-02-1811 r. Chruślin

Magdalena Gajda


z domu Redo


Antoni Sobieszek



ur. ~ 1829 r.
zm. 10-10-1831 r. Mystkowice Małe

Ignacy Sobieszek



ur. 21-01-1833 r. Mystkowice Małe

Marianna Sobieszek


z domu Sobieszek
ur. ~ 1835 r.
zm. 03-01-1839 r. Mystkowice Małe

Piotr Sobieszek



ur. 28-06-1860 r. Mystkowice Małe

Anna Sobieszek


z domu Sobieszek
ur. 01-07-1861 r. Mystkowice Małe

Rozalia Sobieszek


z domu Sobieszek
ur. 16-08-1862 r. Mystkowice Małe

Łucja Sobieszek


z domu Sobieszek
ur. 23-10-1863 r. Mystkowice Małe

Kazimierz Sobieszek



ur. 22-02-1865 r. Lisiewice

Antoni Sobieszek



ur. 12-06-1837 r. Mystkowice Małe
zm. 15-02-1875 r. Mystkowice

∞ 22-11-1858 r. Chruślin

Marcjanna Sobieszek


z domu Witerek
ur. 24-08-1839 r. Mystkowice Małe

Marianna Witerek


z domu Witerek
ur. 24-09-1859 r. Mystkowice Małe

Katarzyna Witerek


z domu Witerek
ur. 21-04-1862 r. Mystkowice Małe

Ewa Witerek


z domu Witerek
ur. 19-11-1863 r. Mystkowice Małe

Anna Witerek


z domu Sobieszek
ur. 24-07-1839 r. Mystkowice Małe

∞ 22-11-1858 r. Chruślin

Tomasz Witerek



ur. 09-12-1835 r. Mystkowice Małe

Tekla Sobieszek


z domu Sobieszek
ur. 21-07-1841 r. Mystkowice Małe
zm. 05-02-1844 r. Mystkowice Małe

Wojciech Sobieszek



ur. 03-04-1843 r. Mystkowice Małe
zm. 13-09-1843 r. Mystkowice Małe

Andrzej Wróbel



ur. 02-11-1845 r. Mystkowice Małe

Katarzyna Wróbel


z domu Wróbel
ur. 03-11-1847 r. Mystkowice Małe

Antonina Wróbel


z domu Wróbel
ur. 02-05-1850 r. Mystkowice Małe

Jadwiga Wróbel


z domu Gajda
ur. 09-10-1810 r. Guźnia
zm. 1854 r. Mystkowice

∞ 06-07-1829 r. Chruślin

Mateusz Sobieszek



ur. ~ 1805 r.
zm. 13-06-1843 r. Mystkowice Małe

∞ 06-05-1844 r. Chruślin

Józef Wróbel



ur. ~ 1825 r.

Józefa Gajda


z domu Gajda
ur. 04-08-1895 r. Dąbkowice

Katarzyna Wojciechowska


z domu Gajda
ur. 18-02-1898 r. Dąbkowice

∞ 1925 r. Łowicz

Małgorzata Gajda


z domu Sujkowska
ur. 1864 r. Dąbkowice

∞ 18-06-1888 r. Łowicz

Andrzej Gajda



ur. 23-11-1856 r. Guźnia

2

Józef Gajda



ur. 26-03-1889 r. Guźnia

∞ 17-02-1919 r. Stary Waliszew

Marianna Gajda


z domu Mikołajczyk
ur. ~ 1888 r.

Helena Gajda


z domu Gajda
ur. 28-02-1891 r. Guźnia

Jan Gajda



ur. 17-08-1893 r. Guźnia
zm. 24-07-1922 r. Augustów

Stanisław Kłys



ur. 2015 r.

Tomasz Kłys



ur. 1989 r. Łódź

∞ 27-09-2014 r. Łódź

Ewa Kłys


z domu Wlazło - Walewska
ur. 1989 r. Łódź

Szymon Kłys



ur. 1997 r. Łódź

Anetta Kłys


z domu Jaros
ur. 1968 r. Łódź

∞ 19-11-1988 r. Łódź

Jacek Kłys



ur. 1968 r. Łódź

Justyna Saganiak


z domu Saganiak
ur. 1995 r. Łódź

Agnieszka Saganiak


z domu Jaros
ur. 1972 r. Łódź

∞ 11-09-1993 r. Łódź

Adam Saganiak



ur. 1971 r. Łódź

Janusz Jaros



ur. 1944 r. Janinów

∞ 11-02-1967 r.

Marianna Jaros


z domu Krakowiak
ur. 1944 r. Wojewodza

Jerzy Jaros



ur. 11-1949 r.
zm. 02-1950 r.

Piotr Stelmach



ur. 2000 r. Łódź

Jakub Stelmach



ur. 2004 r. Łódź

Magdalena Stelmach


z domu Szczepańska
ur. 1976 r. Łódź

∞ 16-10-1999 r. Łódź

Małgorzata Szczepańska


z domu Jaros
ur. 26-01-1952 r. Łódź
zm. 13-11-2004 r. Łódź

∞ 28-04-1973 r.

Wojciech Szczepański



ur. 1946 r. Wrocław

Marianna Jaros


z domu Gajda
ur. 06-03-1921 r. Augustów
zm. 25-06-2017 r. Łódź

∞ 05-12-1943 r. Stary Waliszew

Jan Jaros



ur. 30-03-1918 r. Janinów
zm. 04-09-1987 r. Łódź

Teresa Białecka


z domu Białecka
ur. 1953 r.
zm. 1953 r. Janinów

Andrzej Gajda



ur. 11-12-1954 r.
zm. 06-04-2003 r.

∞ 02-06-1984 r.

Elżbieta Gajda


z domu Grudkowska
ur. 05-11-1953 r.
zm. 15-07-2006 r.

Szymon Galbarczyk



ur. 2000 r. Warszawa

Laura Galbarczyk


z domu Galbarczyk
ur. 2018 r. Warszawa

Renata Galbarczyk


z domu Jarosiewicz
ur. 1978 r. Płońsk

∞ 17-10-1998 r. Warszawa

Waldemar Galbarczyk



ur. 1977 r. Garwolin

Halina Jarosiewicz


z domu Gajda
ur. 1956 r. Gończyce

∞ 17-06-1978 r.

Mieczysław Jarosiewicz



ur. 1953 r. Płońsk

Magdalena Przybysz


z domu Kowalczyk
ur. 1989 r. Garwolin

∞ 01-07-2017 r.

Marcin Kowalczyk



ur. 1991 r. Garwolin

Michał Kowalczyk



ur. 1992 r. Garwolin

Agnieszka Kowalczyk


z domu Kowalczyk
ur. 26-07-1993 r. Garwolin
zm. 27-09-1996 r. Garwolin

Katarzyna Kowalczyk


z domu Kowalczyk
ur. 1993 r. Garwolin

Barbara Kowalczyk


z domu Gajda
ur. 1964 r. Garwolin

∞ 26-08-1989 r. Sobolew

Henryk Kowalczyk



ur. 1955 r.

Józef Gajda



ur. 21-12-1922 r. Augustów
zm. 07-11-1997 r.

∞ 09-10-1954 r. Łódź

Aniela Gajda


z domu Białecka
ur. 25-02-1936 r. Gończyce
zm. 13-10-1991 r.

Marian Gajda



ur. 1924 r.
zm. 18-05-1925 r. Augustów

Mieczysław Gajda



ur. 1924 r.
zm. 20-06-1925 r. Augustów

Helena Olszewska-Cholewińska


z domu Gajda
ur. 26-02-1926 r. Augustów
zm. 01-10-1990 r. Łódź

∞ 26-11-1949 r. Łódź

Tadeusz Olszewski



ur. 24-05-1928 r. Warszawa
zm. 30-04-1982 r. Łódź

∞ 09-06-1984 r. Łódź

Leon Cholewiński



ur. 1911 r.
zm. 20-04-1989 r. Łódź

Stanisława Gajda


z domu Gajda
ur. 30-04-1928 r.
zm. 02-05-1928 r. Augustów

Julianna Gajda


z domu Gajda
ur. 1929 r.
zm. 21-06-1930 r. Augustów

Rozalia Gajda


z domu Gajda
ur. 1931 r.
zm. 12-12-1931 r. Augustów

Janusz Gajda



ur. 21-07-1954 r. Łódź
zm. 23-11-1999 r. Łódź

Aleksander Kantorek



ur. 2012 r. Łódź

mgr inż. Robert Kantorek



ur. 1983 r. Łódź

∞ 23-10-2010 r. Łódź

Magdalena Kantorek


z domu Kustosik
ur. 1985 r. Łódź

mgr Marcin Kantorek



ur. 1987 r. Łódź

∞ 05-07-2014 r. Łódź

B. Sc. Monika Gruszka-Kantorek


z domu Gruszka
ur. 1987 r. Łódź

Jadwiga Kantorek


z domu Gajda
ur. 30-10-1956 r. Łódź
zm. 20-02-2009 r. Łódź

∞ 17-10-1981 r. Łódź

Kazimierz Kantorek



ur. 1952 r. Łódź

Jacek Gajda



ur. 03-07-1958 r. Łódź
zm. 05-08-2010 r. Łódź

∞ 20-07-1985 r. Łódź

ø 17-06-2009 r. Łódź

Krystyna Gajda


z domu Miniak
ur. 25-01-1954 r. Lesko
zm. 26-01-2010 r. Łódź

Zdzisław Gajda



ur. 01-01-1933 r. Augustów
zm. 14-10-1996 r. Łódź

∞ 13-08-1953 r. Łódź

Teresa Gajda


z domu Gnatowska
ur. 1933 r. Świnice

Jolanta Gajda


z domu Gajda


Mirosława Gajda


z domu Gajda


Marian Gajda



ur. 03-07-1935 r. Augustów
zm. 25-05-1989 r. Łódź

Michał Gajda



ur. 04-09-1895 r. Guźnia
zm. 10-03-1937 r. Augustów

∞ 25-05-1920 r. Chruślin

Katarzyna Gajda


z domu Błażejewska
ur. 20-12-1896 r. Domaniewice
zm. 03-05-1989 r. Łódź

Kazimierz Gajda



ur. 19-02-1898 r. Guźnia
zm. 10-04-1898 r. Guźnia

Kazimierz Gajda



ur. 25-03-1899 r. Guźnia

Maria Błażejewska


z domu Gajda
ur. 1902 r. Guźnia

∞ 25-05-1920 r. Stary Waliszew

Piotr Gajda



ur. 1904 r. Guźnia
zm. 1906 r.

Piotr Gajda



ur. 1908 r. Guźnia
zm. 05-10-1935 r. Augustów

Antoni Gajda



ur. 07-03-1911 r. Augustów

Marcjanna Gajda


z domu Gajda

Chruślin

Marianna Gajda


z domu Sujkowska
ur. 18-10-1866 r. Dąbkowice

∞ 18-06-1888 r. Łowicz

Wojciech Gajda



ur. 04-03-1862 r. Guźnia
zm. 18-12-1935 r. Augustów

3

Antoni Sujkowski



ur. 1869 r. Dąbkowice

Antoni Sujkowski



ur. 1871 r. Dąbkowice

Franicszka Wójcik


z domu Konikowska
ur. 1895 r. Dąbkowice

∞ 08-06-1914 r. Łowicz

Marianna Kwiecińska


z domu Konikowska
ur. 09-08-1896 r. Dąbkowice

∞ 1923 r. Łowicz

Józef Kwieciński



ur. 31-05-1895 r. Strugienice

Waleria Podrażka


z domu Konikowska
ur. 13-01-1898 r. Dąbkowice

∞ 1921 r. Łowicz

Stefan Konikowski



ur. 13-01-1900 r. Dąbkowice

∞ 14-02-1927 r. Domaniewice

Michalina Konikowska


z domu Konikowska
ur. 1913 r. Dąbkowice
zm. 1916 r. Dąbkowice

Katarzyna Zwolińska


z domu Konikowska


∞ 1923 r. Łowicz

Józef Zwoliński



ur. 18-02-1896 r. Dąbkowice

Julianna Konikowska


z domu Sujkowska
ur. 1873 r. Dąbkowice

∞ 29-01-1894 r. Łowicz

∞ 10-01-1859 r. Łowicz

Franciszka Sujkowska


z domu Sosnowska


Kazimierz Sójkowski



ur. ~ 1840 r.
zm. 28-08-1915 r. Pilaszków

Franciszek Sujkowski



ur. 29-03-1846 r. Pilaszków
zm. 17-05-1846 r. Pilaszków

Marianna Sujkowska


z domu Sujkowska
ur. 1868 r. Pilaszków

Aniela Sujkowska


z domu Sujkowska
ur. 20-07-1900 r. Pilaszków

Antoni Sujkowski



ur. 1870 r. Pilaszków

∞ 1899 r. Łowicz

Marianna Sujkowska


z domu Domińczak
ur. 1879 r. Pilaszków

Piotr Sójkowski



ur. 1872 r. Pilaszków

Marianna Milczarek


z domu Milczarek
ur. 26-08-1900 r. Jamno

Anna Milczarek


z domu Sujkowska
ur. 1874 r. Pilaszków

∞ 1897 r. Łowicz

Józefa Sujkowska


z domu Sujkowska

zm. 1877 r.

Helena Sójkowska


z domu Sójkowska
ur. 1913 r. Pilaszków

Józef Sójkowski



ur. 1879 r. Pilaszków

∞ 1905 r. Łowicz

Rozalia Sójkowska


z domu Domińczak
ur. 1885 r. Pilaszków

Józefa Sujkowska


z domu Sujkowska

zm. 1883 r.

Zofia Ledzion


z domu Sujkowska
ur. 1913 r. Jastrzębia

Marianna Sujkowska


z domu Sujkowska
ur. 1914 r. Jastrzębia
zm. 1916 r. Zagórze

Marianna Sujkowska


z domu Tubacka


Helena Szymczak


z domu Sujkowska
ur. 1918 r.
zm. 1978 r.

Franciszek Szymczak



ur. 1914 r.
zm. 1944 r.

Teresa Sianoszek


z domu Sianoszek
ur. 1940 r.
zm. 1940 r.

Szewczyk


z domu Sianoszek


Pokorska


z domu Sianoszek


Czerwonka


z domu Czerwonka


Czerwonka


z domu Czerwonka


Czerwonka


z domu Czerwonka


Marian Czerwonka



ur. 12-02-1950 r.
zm. 07-09-1992 r. Szczecin

Rozalia Sianoszek


z domu Sujkowska
ur. 1921 r.
zm. 1995 r.

płk Bolesław Sianoszek



ur. 1916 r. Wygoda
zm. 2006 r. Tuszyn

Genowefa Ciężka


z domu Sujkowska

zm. 2003 r.

Andrzej Sujkowski



ur. 1883 r. Pilaszków
zm. 1945 r.

Marianna Sujkowska


z domu Słoma vel Słomska
ur. 1885 r.
zm. 1963 r. Łowicz

Franciszek Sójkowski



ur. 22-03-1848 r. Pilaszków

Katarzyna Sujkowska


z domu Rutkowska
ur. 03-01-1850 r. Klewków

∞ 28-01-1867 r. Łowicz

Katarzyna Sójkowska


z domu Rutkowska


Marianna Sójkowska


z domu Gajda
ur. 01-01-1812 r. Guźnia
zm. 04-11-1866 r. Pilaszków

∞ 20-01-1834 r. Chruślin

Marianna Szymczak


z domu Szymczak
ur. 18-04-1837 r. Chruślin

Marianna Sołtyszewska


z domu Milczarek
ur. ~ 1861 r.

∞ 1892 r. Chruślin

1

Marianna Rybus


z domu Szymczak
ur. 03-08-1839 r. Chruślin

∞ 1859 r. Chruślin

Wojciech Milczarek



ur. ~ 1837 r.

∞ 1878 r. Chruślin

Jan Rybus



ur. ~ 1852 r.

Magdalena Szymczak


z domu Szymczak
ur. 14-07-1842 r. Chruślin

Andrzej Szymczak



ur. 16-11-1844 r. Chruślin
zm. 23-02-1846 r. Chruślin

Kunegunda Szymczak


z domu Gajda
ur. 10-10-1813 r. Guźnia

∞ 25-01-1836 r. Chruślin

Łukasz Szymczak



ur. 12-10-1813 r. Chruślin

Marianna Gajda


z domu Gajda
ur. 18-07-1815 r. Guźnia
zm. 18-05-1826 r. Guźnia

Paweł Gajda



ur. 08-01-1861 r. Guźnia
zm. 1864 r. Guźnia

Wacław Sołtyszewski



ur. 1917 r.
zm. 26-06-1972 r.

Henryk Sołtyszewski



ur. 1929 r.
zm. 22-11-2013 r.

Katarzyna Sołtyszewska


z domu Milczarek
ur. 03-03-1883 r. Bocheń
zm. 17-12-1960 r. Guźnia

∞ 1903 r. Chruślin

∞ 1912 r. Chruślin

Jan Sołtyszewski



ur. 1894 r.
zm. 16-09-1939 r.

Piotr Milczarek



ur. 27-08-1884 r. Bocheń

Marianna Milczarek


z domu Milczarek
ur. 21-10-1885 r. Bocheń

Andrzej Milczarek



ur. 24-10-1886 r. Bocheń

Tomasz Milczarek



ur. 16-12-1888 r. Bocheń

Marcjanna Witerek


z domu Milczarek
ur. 25-01-1890 r. Bocheń

∞ 17-11-1913 r. Stary Waliszew

Paweł Milczarek



ur. 11-03-1892 r. Bocheń
zm. 14-09-1963 r. Janinów

Stanisława Mikołajczyk


z domu Milczarek
ur. 19-12-1895 r. Bocheń

∞ 17-11-1919 r. Stary Waliszew

Jan Mikołajczyk



ur. ~ 1892 r.

Władysław Milczarek



ur. 16-01-1898 r. Bocheń

Marianna Golis


z domu Milczarek
ur. 01-08-1900 r. Bocheń
zm. 14-10-1963 r. Janinów

∞ 25-01-1926 r. Stary Waliszew

Antoni Golis



ur. 13-01-1900 r.

Agnieszka Flis


z domu Milczarek
ur. ~ 1904 r.

∞ 23-01-1933 r. Stary Waliszew

Julian Milczarek



ur. ~ 1907 r.
zm. 26-06-1910 r. Gosławice

Agnieszka Milczarek


z domu Gajda
ur. 13-04-1863 r. Guźnia
zm. 01-02-1936 r. Janinów

∞ 1881 r. Chruślin

Józef Milczarek



ur. ~ 1853 r.
zm. 12-04-1926 r. Janinów

Marcjanna Gajda


z domu Gajda
ur. 24-10-1865 r. Guźnia

Marianna Dombrowska


z domu Gajda
ur. 22-10-1868 r. Guźnia
zm. 17-01-1962 r. Guźnia

∞ 1893 r. Chruślin

Franciszka Balik


z domu Gajda
ur. 08-03-1872 r. Guźnia

∞ 29-01-1894 r. Chruślin

Feliks Gajda



ur. 20-11-1878 r. Guźnia

Jan Gajda



ur. 19-02-1841 r. Guźnia

∞ 08-02-1859 r. Chruślin

Marianna Gajda


z domu Grzelak

zm. 1906 r.

Józef Gajda



ur. 26-11-1842 r. Guźnia
zm. 16-04-1843 r. Guźnia

Józef Gajda



ur. 29-07-1844 r. Guźnia

Franciszka Gajda


z domu Gajda
ur. 08-03-1847 r. Guźnia
zm. 05-03-1848 r. Guźnia

Andrzej Gajda



ur. 27-11-1874 r. Guźnia

Małgorzata Gajda


z domu Gajda
ur. 08-07-1877 r. Guźnia

Jan Gajda



ur. 22-10-1881 r. Guźnia
zm. 05-05-1971 r.

Marianna Gajda


z domu Gajda
ur. 04-08-1886 r. Guźnia

Józef Gajda



ur. 06-03-1890 r. Guźnia

∞ 1912 r. Łowicz

Marianna Gajda


z domu Grabowicz


Antoni Gajda


z domu Gajda
ur. 15-08-1849 r. Guźnia

∞ 02-02-1874 r. Chruślin

Marianna Gajda


z domu Rusek

zm. 01-09-1900 r. Guźnia

Wojciech Gajda



ur. 15-04-1819 r. Guźnia
zm. 1852 r. Guźnia

∞ 20-01-1840 r. Chruślin

Helena Gajda


z domu Kosiorowska
ur. ~ 1822 r. Guźnia
zm. ˂ 1859 r.

Michał Gajda



ur. 08-03-1821 r. Guźnia

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 09-07-1842 r. Guźnia

Maciej Kazimierski



ur. 25-02-1864 r.
zm. 06-09-1865 r.

Stanisław Rybus



ur. 03-11-1887 r. Bocheń

Marianna Rybus


z domu Rybus
ur. 29-07-1889 r. Bocheń

Adam Rybus



ur. 13-09-1891 r. Bocheń
zm. 14-07-1964 r. Bocheń

Jadwiga Rybus


z domu Rybus
ur. 13-09-1894 r. Bocheń

Wincenty Rybus



ur. 27-03-1896 r. Bocheń
zm. 24-02-1989 r. Bocheń

Marianna Rybus


z domu Kazimierska
ur. 23-03-1866 r.

∞ 1886 r. Chruślin

Jan Rybus



ur. 1861 r.

Agnieszka Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 11-01-1868 r.
zm. 18-04-1868 r.

Kazimierska


z domu Kazimierska

zm. 20-03-1871 r.

Kazimierska


z domu Kazimierska

zm. 26-02-1872 r.

Apolonia Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 07-02-1873 r. Guźnia
zm. 1878 r.

Stanisław Kazimierski



ur. 27-10-1902 r.
zm. 12-12-1943 r.

inż. Jan Kazimierski



ur. 15-09-1904 r.
zm. 18-08-2003 r.

Halina Kazimierska


z domu Smoleńska
ur. 05-01-1912 r. Ciechanów
zm. 05-02-1986 r. Londyn

Józefa Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 27-02-1906 r.
zm. 05-03-1913 r.

Janina Kazimierska


z domu Kazimierska

zm. 1938 r.

Katarzyna Koza


z domu Wróblewska


Teodozja Wróblewska


z domu Kazimierska


Maria Koza


z domu Kazimierska


Andrzej Kazimierski



ur. 24-11-1907 r.
zm. 18-12-1994 r.

Wanda Kazimierska



ur. ~ 1913 r.
zm. 15-12-1987 r.

Franciszek Kazimierski



ur. 03-06-1875 r.
zm. 16-01-1956 r.

∞ 1899 r. Pszczonów

Katarzyna Kazimierska


z domu Kocięba
ur. 1881 r.
zm. 02-04-1956 r.

Jan Kazimierski



ur. 19-12-1843 r. Guźnia
zm. 19-10-1905 r.

∞ 13-10-1862 r. Chruślin

Marianna Kazimierska


z domu Mielczarek
ur. 1834 r.
zm. 06-11-1894 r.

Balbina Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 21-02-1845 r. Guźnia
zm. 02-10-1845 r. Guźnia

Małgorzata Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 08-07-1846 r. Guźnia
zm. 19-07-1867 r. Guźnia

Jadwiga Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 09-10-1848 r. Guźnia
zm. 05-08-1857 r.

Mateusz Kazimierski



ur. 21-09-1871 r.

Michał Kazimierski



ur. 29-09-1873 r.

Kazimierz Kazimierski



ur. 03-03-1912 r. Wierznowice
zm. 30-05-1943 r.

Jan Kazimierski



ur. 24-10-1875 r. Guźnia
zm. 19-08-1964 r.

∞ 25-06-1907 r. Zduny

Franciszka Kazimierska


z domu Wichno
ur. ~ 1888 r.
zm. 06-05-1940 r.

Szymon Kazimierski



ur. 16-02-1878 r.
zm. 14-05-1879 r.

Apolonia Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 10-02-1879 r.
zm. 27-12-1879 r.

Szymon Kazimierski


z domu Kazimierski
ur. 27-10-1880 r.
zm. 05-02-1882 r.

Kazimierz Kazimierski



ur. 03-03-1883 r.

∞ 15-11-1910 r. Zduny

Marianna Kazimierska


z domu Wiechnio


Andrzej Kazimierski



ur. 01-11-1884 r.
zm. 19-12-1889 r.

Józef Kazimierski



ur. 05-07-1886 r. Guźnia
zm. 31-01-1887 r.

Katarzyna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 26-04-1888 r.
zm. 04-08-1888 r.

Aleksander Kazimierski



ur. 09-10-1889 r.
zm. 03-05-1890 r.

Antoni Kazimierski



ur. 16-06-1893 r.
zm. 29-09-1893 r.

Feliks Kazimierski



ur. 20-05-1850 r. Guźnia
zm. 03-12-1926 r.

∞ 16-05-1870 r. Chruślin

Marianna Kazimierska


z domu Flis
ur. 08-12-1849 r. Bocheń
zm. 20-03-1935 r.

Piotr Kazimierski



ur. 11-09-1854 r. Guźnia
zm. 27-12-1876 r. Guźnia

Ludwik Kazimierski



ur. 02-06-1857 r. Guźnia
zm. 1860 r. Guźnia

Marianna Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 02-06-1857 r. Guźnia
zm. 17-11-1857 r. Guźnia

Franciszka Kazimierska


z domu Gajda
ur. ~ 1823 r. Guźnia
zm. 15-01-1870 r.

∞ 08-02-1841 r. Chruślin

Wojciech Kazimierski



ur. 11-04-1821 r.
zm. 21-03-1909 r.

Grzegorz Gajda



ur. 28-01-1844 r. Guźnia

∞ 1892 r. Chruślin

Marianna Sołtyszewska


z domu Milczarek
ur. ~ 1861 r.

1

Jan Paradowski



ur. 13-08-1898 r. Rulice
zm. 11-12-1900 r. Rulice

Stanisław Paradowski



ur. 07-11-1900 r. Rulice

∞ 21-06-1924 r. Stary Waliszew

Antonia Paradowska


z domu Grabowska
ur. ~ 1900 r.

Władysław Paradowski



ur. 16-12-1902 r. Rulice
zm. 21-12-1902 r. Rulice

Marcjanna Paradowska


z domu Paradowska
ur. 06-10-1904 r. Rulice

Jan Paradowski



ur. 22-03-1908 r. Rulice
zm. 02-05-1909 r. Rulice

Zofia Paradowska


z domu Paradowska
ur. 22-05-1911 r. Rulice
zm. 02-04-1912 r. Rulice

Michalina Paradowska


z domu Sołtyszewska


∞ 13-02-1893 r. Bielawy

Jan Sołtyszewski



ur. 22-05-1885 r. Rulice

∞ 1911 r. Bielawy

Teodozja Sołtyszewska


z domu Szymkowiak


Balbina Sołtyszewska


z domu Gajda
ur. 15-12-1844 r. Guźnia

∞ 25-02-1867 r. Chruślin

Ignacy Sołtyszewski



ur. 10-02-1849 r. Guźnia

Jakub Knera



ur. 24-07-1903 r. Lisiewice

Jan Knera



ur. 26-08-1906 r. Lisiewice
zm. 17-09-1906 r. Lisiewice

Marianna Knera


z domu Gajda
ur. 23-01-1871 r. Lisiewice

∞ 26-11-1900 r. Chruślin

Stanisław Knera



ur. 1875 r. Skaratki
zm. 14-04-1908 r. Lisiewice

Andrzej Gajda



ur. 21-11-1872 r. Lisiewice

∞ 1908 r. Chruślin

Stanisława Gajda


z domu Sałuda


Weronika Gajda


z domu Gajda
ur. 06-01-1877 r. Lisiewice
zm. 29-01-1877 r. Lisiewice

Józef Gajda



ur. 27-02-1878 r. Lisiewice

∞ 1906 r. Chruślin

Marianna Gajda


z domu Pawlata


Tomasz Gajda



ur. 12-12-1846 r. Guźnia
zm. 14-07-1877 r. Lisiewice

∞ 1870 r. Chruślin

Marcjanna Gajda


z domu Baran
ur. 09-01-1850 r. Lisiewice

Mikołaj Gajda



ur. 05-12-1849 r. Guźnia
zm. 18-08-1850 r. Guźnia

Antoni Gajda



ur. 03-06-1851 r. Guźnia

Włostek




zm. 1881 r. Domaniewice

Jan Włostek



ur. 1882 r. Domaniewice
zm. 1883 r. Domaniewice

Marianna Włostek


z domu Włostek
ur. 01-05-1910 r. Wymysłów

Janina Włostek


z domu Włostek
ur. 04-06-1910 r. Wymysłów

Jan Włostek



ur. 13-10-1911 r. Wymysłów

Włostek




zm. 17-03-1914 r. Wymysłów

Ignacy Włostek



ur. 1884 r. Domaniewice

∞ 1910 r. Domaniewice

Stanisława Włostek


z domu Szymajda

zm. 16-10-1921 r. Wymysłów

∞ 21-11-1921 r. Domaniewice

Rozalia Włostek


z domu Skoneczna
ur. 1898 r. Rogóźno

Andrzej Włostek



ur. 1887 r. Skaratki

Działak


z domu Działak

zm. 25-05-1914 r. Albinów

Marianna Działak


z domu Włostek
ur. 1892 r. Domaniewice

∞ 1909 r. Głowno

Franciszek Działak



ur. ~ 1871 r.

Katarzyna Włostek


z domu Gajda
ur. 14-12-1853 r. Guźnia

∞ 07-02-1876 r. Chruślin

Andrzej Rynkiewicz



ur. 1845 r.
zm. ˂ 1879 r.

∞ 1879 r. Domaniewice

Andrzej Gajda



ur. 23-11-1856 r. Guźnia

∞ 18-06-1888 r. Łowicz

Małgorzata Gajda


z domu Sujkowska
ur. 1864 r. Dąbkowice

2

Apolonia Gołębiewska


z domu Gajda
ur. ~ 1858 r.
zm. 08-01-1913 r. Mystkowice

∞ 17-02-1898 r. Chruślin

Magdalena Gajda


z domu Gajda
ur. 13-05-1859 r. Guźnia
zm. 28-08-1860 r. Guźnia

Wojciech Gajda



ur. 04-03-1862 r. Guźnia
zm. 18-12-1935 r. Augustów

∞ 18-06-1888 r. Łowicz

Marianna Gajda


z domu Sujkowska
ur. 18-10-1866 r. Dąbkowice

3

Marianna Gałaj


z domu Gałaj
ur. 24-09-1885 r. Mystkowice

Antonina Tarkowska


z domu Gałaj
ur. 11-06-1888 r. Mystkowice
zm. 26-05-1984 r. Mystkowice

∞ 1908 r. Chruślin

Jan Tarkowski



ur. 04-05-1882 r. Mystkowice

4

Franciszka Gałaj


z domu Gałaj
ur. 18-10-1891 r. Mystkowice
zm. 03-11-1895 r. Mystkowice

Jan Gałaj



ur. 15-08-1895 r. Mystkowice
zm. 01-05-1952 r.

Michał Gałaj



ur. 29-12-1897 r. Mystkowice
zm. 12-10-1900 r. Mystkowice

Adam Gałaj



ur. 15-07-1899 r. Mystkowice
zm. 15-07-1899 r. Mystkowice

Andrzej Gałaj



ur. 10-10-1900 r. Mystkowice

Marianna Gałaj


z domu Gajda
ur. 03-05-1864 r. Guźnia

∞ 19-11-1883 r. Chruślin

Józef Gajda



ur. 15-03-1824 r. Guźnia

∞ 27-02-1843 r. Chruślin

Marianna Mielczarek


z domu Kazimierska
ur. 17-06-1825 r. Guźnia

Marianna Dziuda


z domu Jasek
ur. 20-08-1848 r. Bocheń

∞ 1876 r. Chruślin

Franciszek Jasek



ur. 09-01-1850 r. Bocheń

Tomasz Jasek



ur. 17-12-1851 r. Bocheń
zm. 1852 r. Bocheń

Franciszek Fiałek



ur. ~ 1854 r.
zm. 1863 r. Bocheń

Wojciech Fiałek



ur. 13-04-1854 r. Bocheń

Antoni Fiałek



ur. 1856 r. Bocheń

Katarzyna Fiałek


z domu Fiałek
ur. 1859 r. Bocheń

Małgorzata Fiałek


z domu Fiałek
ur. 1861 r. Bocheń
zm. 1862 r. Bocheń

Marianna Fiałek


z domu Fiałek
ur. 1863 r. Bocheń

Domicella Fiałek


z domu Gajda
ur. 25-04-1826 r. Guźnia
zm. 03-01-1892 r. Bocheń

∞ 09-05-1847 r. Chruślin

Kazimierz Jasek



ur. 22-02-1819 r. Bocheń
zm. 05-09-1852 r. Bocheń

∞ 06-07-1853 r. Chruślin

Piotr Fiałek



ur. 25-06-1827 r. Lisiewice

Katarzyna Gajda


z domu Gajda
ur. 25-04-1826 r. Guźnia
zm. 20-09-1826 r. Guźnia

Antoni Gajda



ur. 10-06-1830 r. Guźnia
zm. 22-10-1830 r. Guźnia

Agnieszka Gołębiewska


z domu Mielczarek
ur. 20-10-1854 r. Guźnia

∞ 1877 r. Chruślin

Magdalena Mielczarek


z domu Mielczarek
ur. 07-03-1857 r. Guźnia

Marianna Mielczarek


z domu Mielczarek
ur. 07-12-1859 r. Guźnia
zm. 1860 r. Guźnia

Piotr Mielczarek



ur. 02-08-1861 r. Guźnia

∞ 1884 r. Chruślin

Marianna Mielczarek


z domu Pawlata
ur. ~ 1865 r.

∞ 1895 r. Bąków Górny

Marianna Mielczarek


z domu Warzywoda


Marianna Mielczarek


z domu Mielczarek
ur. 11-11-1863 r. Guźnia

Szymon Mielczarek



ur. 25-10-1873 r. Guźnia
zm. 01-12-1874 r. Guźnia

Helena Mielczarek


z domu Mielczarek
ur. 10-09-1875 r. Guźnia
zm. 30-09-1875 r. Guźnia

Sabina Mielczarek


z domu Gajda
ur. 14-04-1833 r. Guźnia
zm. 17-09-1875 r. Guźnia

∞ 07-08-1853 r. Chruślin

Wawrzyniec Mielczarek



ur. 03-08-1835 r. Bocheń

Paweł Gajda



ur. ~ 1778 r.
zm. 05-12-1857 r. Guźnia

Tekla Gajda


z domu Wojdak
ur. ~ 1789 r.
zm. 13-04-1877 r. Guźnia

Agnieszka Kazimierska


z domu Kazimierska
ur. 03-01-1817 r. Guźnia
zm. 14-05-1817 r.

Magdalena Płacheta


z domu Płacheta
ur. 1819 r.

Wawrzyniec Górczyński



ur. 1864 r. Dąbkowice

Piotr Górczyński



ur. 31-08-1894 r. Dąbkowice
zm. 1918 r.

Józef Górczyński



ur. 07-08-1896 r. Dąbkowice

Jan Górczyński



ur. 23-11-1898 r. Dąbkowice

Wojciech Górczyński



ur. 13-04-1900 r. Dąbkowice

Antoni Górczyński



ur. 1865 r. Dąbkowice

∞ 07-11-1892 r. Łowicz

Anna Górczyńska


z domu Górczyńska
ur. 23-07-1893 r. Zduny
zm. 13-08-1893 r. Zduny

Górczyńska


z domu Górczyńska
ur. 28-06-1910 r.
zm. 28-06-1910 r. Zduny

Janina Górczyńska


z domu Górczyńska
ur. 01-01-1912 r. Zduny

Jan Górczyński



ur. 09-12-1867 r. Dąbkowice

∞ 25-10-1892 r. Zduny

Antonia Górczyńska


z domu Mikołajczyk
ur. 10-06-1874 r. Zduny
zm. 09-12-1908 r. Zduny

∞ 26-01-1909 r. Zduny

Marianna Górczyńska


z domu Woźnicka
ur. 21-10-1872 r. Szymanowice

Wojciech Górczyński



ur. 1871 r. Dąbkowice

Walenty Górczyński



ur. 1874 r. Dąbkowice

Piotr Górczyński



ur. 1875 r. Dąbkowice

Wojciech Górczyński



ur. 1883 r. Dąbkowice

Marianna Górczyńska


z domu Górczyńska
ur. 1887 r. Dąbkowice

∞ 05-11-1906 r. Łowicz

Anna Górczyńska


z domu Lasota


∞ 24-05-1909 r. Łowicz

Katarzyna Górczyńska


z domu Kosiorek


Katarzyna Górczyńska


z domu Płacheta
ur. 21-04-1845 r. Dąbkowice

∞ 1863 r. Łowicz

Stanisław Płacheta



ur. ~ 1847 r.
zm. 27-11-1848 r. Dąbkowice

Ewa Płacheta


z domu Płacheta
ur. 1849 r.

Piotr Tomala



ur. 1874 r.

Agnieszka Tomala


z domu Tomala
ur. 1876 r.
zm. 1878 r.

Marcjanna Tomala


z domu Tomala
ur. 1877 r.

Jan Gusta



ur. 1913 r. Ostrów

Katarzyna Gusta


z domu Tomala
ur. 1879 r.

∞ 26-11-1900 r. Łowicz

Józef Kucharek



ur. 1930 r.

Janina Kucharek


z domu Kucharek
ur. 1932 r.

Feliks Kucharek



ur. 05-11-1903 r.
zm. 28-11-1942 r.

∞ 19-05-1926 r. Łowicz

Marianna Miziołek


z domu Miziołek
ur. 1925 r.

Józef Miziołek



ur. 1928 r.

Janina Miziołek


z domu Miziołek
ur. 1931 r.

Helena Miziołek


z domu Miziołek
ur. 1933 r.

Jan Miziołek



ur. 1936 r.
zm. 1936 r.

Władysław Miziołek



ur. 1936 r.
zm. 1936 r.

Zofia Miziołek


z domu Miziołek
ur. 1937 r.

Barbara Miziołek


z domu Miziołek


Anna Miziołek


z domu Miziołek
ur. 1948 r.

Marianna Miziołek


z domu Kucharek
ur. 31-01-1905 r. Małszyce
zm. 1949 r.

Antoni Miziołek



ur. 15-04-1900 r.

Stanisław Kucharek



ur. 1907 r.
zm. 1908 r.

Jan Kucharek



ur. 25-12-1908 r. Małszyce
zm. 1992 r.

Stanisław Kucharek



ur. 24-01-1911 r.
zm. 1942 r.

Tomasz Miziołek



ur. 1939 r.
zm. 02-12-2003 r.

Helena Miziołek


z domu Kucharek
ur. 13-12-1912 r. Małszyce
zm. 15-10-1979 r.

∞ 12-11-1934 r. Łowicz

Jan Miziołek



ur. 15-12-1912 r.
zm. 01-02-1999 r.

Magdalena Kucharek


z domu Kucharek
ur. 1981 r.

Joanna Kucharek


z domu Kucharek
ur. 1982 r.

Paweł Kucharek



ur. 1984 r.

Małgorzata Kucharek


z domu Kucharek
ur. 1988 r. Skierniewice

Jacek Kucharek



ur. 1953 r. Łowicz

Anna Kucharek


z domu Guzek
ur. 1955 r. Bocheń

Stefan Kucharek



ur. 21-06-1919 r. Małszyce
zm. 05-05-2011 r. Łowicz

Janina Kucharek


z domu Kucharek
ur. 01-09-1921 r. Klewków
zm. 14-10-2001 r.

Wiktoria Kucharek


z domu Tomala
ur. 1881 r.
zm. 1955 r.

∞ 15-02-1902 r. Łowicz

Wincenty Kucharek



ur. 20-01-1875 r. Małszyce
zm. 15-11-1949 r.

Marianna Tomala


z domu Tomala
ur. 1883 r.

Anna Tomala


z domu Tomala
ur. 1885 r.

Ignacy Tomala



ur. 1887 r.

Marianna Tomala


z domu Płacheta
ur. 1850 r.

∞ 1873 r. Łowicz

Grzegorz Tomala



ur. 1847 r.

Antoni Płacheta



ur. 1821 r.
zm. 1883 r.

∞ 1843 r. Chruślin

Ewa Płacheta


z domu Dąbrowska
ur. 1825 r.
zm. 1886 r.

Tomasz Płacheta



ur. 1824 r.

∞ 1849 r. Łowicz

Dorota Płacheta


z domu Tomasik


Piotr Płacheta



ur. 29-01-1836 r. Dąbkowice

Katarzyna Płacheta


z domu Gajda
ur. 1801 r.
zm. 1848 r.

∞ 1816 r. Chruślin

Kazimierz Kazimierski



ur. 1793 r.
zm. 16-06-1817 r.

∞ 27-08-1818 r. Chruślin

Bartłomiej Płacheta



Dąbkowice
zm. 1845 r. Dąbkowice

Romuald Sokalski



ur. 05-02-1892 r. Łowicz

∞ 10-11-1912 r. Łowicz

Aniela Sokalska


z domu Kordialik


Katarzyna Sokalska


z domu Włodarczyk
ur. 1866 r. Jamno

∞ 07-11-1887 r. Łowicz

Szymon Włodarczyk



ur. 1868 r. Jamno

Marek Włodarczyk



ur. 1879 r. Jamno

Józefa Włodarczyk


z domu Włodarczyk
ur. 1880 r. Jamno

Wojciech Włodarczyk



ur. 1882 r. Jamno

∞ 10-09-1905 r. Łowicz

Jan Wiśniewski



ur. 1912 r.

Anna Wiśniewska


z domu Włodarczyk
ur. 1884 r. Jamno

∞ 15-11-1903 r. Łowicz

Tomasz Włodarczyk



ur. 1885 r. Jamno

Julian Włodarczyk



ur. 1913 r. Grudze

Stanisław Włodarczyk



ur. 1887 r. Jamno

∞ 1912 r. Domaniewice

Marianna Włodarczyk


z domu Wawrzyńczak


∞ 31-05-1896 r. Łowicz

Marianna Włodarczyk


z domu Wieteska


Marianna Włodarczyk


z domu Błażejewska
ur. 1845 r. Guźnia
zm. 1914 r. Łowicz

∞ 23-01-1865 r. Łowicz

Piotr Błażejewski



ur. 27-07-1848 r. Grudze

Marcin Błażejewski



ur. 02-11-1850 r. Grudze
zm. 26-11-1852 r. Grudze

Grzegorz Błażejewski



ur. 06-03-1854 r. Grudze
zm. 08-07-1855 r. Domaniewice

Barbara Milczarek


z domu Milczarek
ur. 1882 r. Jamno

Wiktoria Milczarek


z domu Milczarek
ur. 1912 r. Jamno

Janina Milczarek


z domu Milczarek
ur. 1914 r. Jamno

Józef Milczarek



ur. 18-03-1885 r. Jamno

∞ 27-02-1905 r. Łowicz

Agnieszka Milczarek


z domu Graczyk


Franciszka Milczarek


z domu Milczarek
ur. 1887 r. Jamno

Jan Milczarek



ur. 07-09-1892 r. Jamno

Franciszek Milczarek



ur. 29-08-1899 r. Jamno

Franciszek Więcek



ur. 1913 r. Jamno
zm. 1918 r. Jamno

Władysław Więcek




zm. 1916 r. Jamno

Józefa Więcek


z domu Milczarek


∞ 20-06-1910 r. Łowicz

Aniela Milczarek


z domu Błażejewska


∞ 10-10-1881 r. Łowicz

Franciszek Russek



ur. 1883 r. Jamno

Katarzyna Domińczak


z domu Russek
ur. 1885 r. Jamno
zm. 1914 r. Pilaszków

∞ 1907 r. Łowicz

Karol Domińczak



ur. 1882 r. Pilaszków

Józef Russek



ur. ~ 1891 r.
zm. 1916 r. Jamno

Jan Russek



ur. 1887 r. Jamno

∞ 1917 r. Łowicz

Wiktoria Russek


z domu Doroba


Antoni Russek



ur. 31-07-1894 r. Jamno

∞ 1924 r. Łowicz

Katarzyna Russek


z domu Mitek


Marianna Wilk


z domu Russek
ur. 12-06-1896 r. Jamno

∞ 1924 r. Łowicz

Anna Russek


z domu Russek
ur. 24-06-1898 r. Jamno

Franciszka Russek


z domu Błażejewska


∞ 20-11-1882 r. Łowicz

Franciszek Błażejewski



ur. 1886 r. Jamno

Katarzyna Błażejewska


z domu Błażejewska
ur. 31-01-1893 r. Jamno

Wojciech Błażejewski



ur. 23-03-1894 r. Jamno

Anna Błażejewska


z domu Błażejewska
ur. 26-05-1895 r. Jamno

Aniela Błażejewska


z domu Błażejewska
ur. 29-07-1896 r. Jamno

Andrzej Błażejewski



ur. 13-10-1897 r. Jamno

Stanisław Błażejewski



ur. 05-03-1899 r. Jamno

∞ 29-10-1922 r.

Zofia Błażejewska


z domu Kalinowska


Tomasz Błażejewski



ur. 1866 r. Jamno

∞ 09-11-1885 r. Łowicz

Tekla Błażejewska


z domu Kucharek


Katarzyna Błażejewska


z domu Błażejewska
ur. 1872 r. Jamno

Józefa Błażejewska


z domu Gajda
ur. 1826 r. Guźnia

∞ 1844 r. Chruślin

Julianna Gajda


z domu Gajda
ur. 1828 r. Guźnia

Jan Marszałek



ur. 08-02-1870 r. Mystkowice
zm. 31-03-1870 r. Mystkowice

Marianna Marszałek


z domu Marszałek
ur. 09-12-1870 r. Mystkowice
zm. 26-12-1870 r. Mystkowice

Barbara Roszewska


z domu Marszałek
ur. 04-12-1871 r. Mystkowice

∞ 1893 r. Chruślin

Józef Marszałek



ur. 18-03-1874 r. Mystkowice

∞ 1901 r. Chruślin

Małgorzata Marszałek


z domu Piasta
ur. 01-06-1883 r. Mystkowice

∞ 1904 r. Chruślin

Sabina Marszałek


z domu Wójcik


Józef Marszałek



ur. 1903 r. Pszczonów

Julianna Marszałek


z domu Marszałek
ur. 1906 r. Pszczonów

Stanisława Marszałek


z domu Marszałek
ur. 1911 r. Pszczonów

Piotr Marszałek



ur. 19-01-1876 r. Mystkowice
zm. 1943 r. Pszczonów

∞ 1902 r. Pszczonów

Marianna Marszałek


z domu Borowska


Małgorzata Piasta


z domu Marszałek
ur. 06-03-1878 r. Mystkowice

∞ 1901 r. Chruślin

Augustyn Piasta



ur. 27-08-1870 r. Mystkowice

Eleonora Lisiewska


z domu Lisiewska
ur. 1902 r. Seligów

Julian Lisiewski



ur. 13-12-1904 r. Seligów
zm. 1941 r. Seligów

Marceli Lisiewski



ur. 1907 r. Seligów

Stanisław Lisiewski



ur. 1909 r. Seligów
zm. 1917 r. Seligów

Julianna Lisiewska


z domu Lisiewska
ur. 1911 r. Seligów

Stanisława Lisiewska


z domu Lisiewska

zm. 1915 r. Seligów

Marianna Lisiewska


z domu Marszałek
ur. 22-03-1880 r. Mystkowice
zm. 1938 r. Seligów

∞ 1901 r. Chruślin

Agnieszka Marszałek


z domu Marszałek
ur. 19-03-1883 r. Mystkowice

Aniela Marszałek


z domu Marszałek
ur. 01-08-1884 r. Mystkowice

Marcjanna Gałaj


z domu Marszałek
ur. 06-01-1887 r. Mystkowice

∞ 1905 r. Chruślin

Rozalia Marszałek


z domu Marszałek
ur. 10-07-1889 r. Mystkowice

Franciszka Marszałek


z domu Marszałek
ur. 1891 r.
zm. 20-12-1891 r. Mystkowice

Balbina Marszałek


z domu Gajda
ur. 1850 r. Guźnia
zm. 24-11-1900 r. Mystkowice

∞ 02-02-1869 r. Chruślin

Józef Gajda



ur. 1853 r. Guźnia

Jan Tarkowski



ur. 04-05-1882 r. Mystkowice

∞ 1908 r. Chruślin

Antonina Tarkowska


z domu Gałaj
ur. 11-06-1888 r. Mystkowice
zm. 26-05-1984 r. Mystkowice

4

Magdalena Tarkowska


z domu Tarkowska
ur. 05-03-1884 r. Mystkowice

Marianna Tarkowska


z domu Tarkowska
ur. 28-11-1887 r. Mystkowice

Franciszka Tarkowska


z domu Gajda
ur. 1855 r. Guźnia

∞ 1878 r. Chruślin

Dominik Tarkowski



ur. 1853 r. Mystkowice

Agnieszka Gajda


z domu Gajda
ur. 1857 r. Guźnia
zm. 1857 r. Guźnia

Paweł Gajda



ur. 30-06-1884 r. Guźnia

Marianna Gajda


z domu Gajda
ur. 01-07-1885 r. Guźnia

Antoni Gajda



ur. 13-06-1886 r. Guźnia

∞ 09-05-1910 r. Łowicz

Antonina Gajda


z domu Missura


Zygmunt Podsędek



ur. 1912 r. Wygoda

Eugenia Podsędek


z domu Podsędek
ur. 1914 r. Wygoda

Franciszek Podsędek




zm. 1915 r. Wygoda

Ewa Ufa


z domu Gajda
ur. 30-03-1889 r. Guźnia

∞ 15-05-1905 r. Łowicz

∞ 1923 r. Łowicz

Franciszek Ufa



ur. 13-03-1890 r. Wygoda
zm. 28-07-1968 r. Łowicz

Aniela Missura


z domu Gajda


∞ 09-05-1910 r. Łowicz

Stanisław Missura



ur. 1885 r. Pilaszków

Weronika Wróbel


z domu Wróbel

zm. 1916 r. Wygoda

Katarzyna Wróbel


z domu Gajda


∞ 16-06-1913 r. Łowicz

Jan Gajda



ur. 1858 r. Guźnia

∞ 05-02-1884 r. Zduny

Magdalena Gajda


z domu Jarota


Jan Sałuda



ur. 02-09-1884 r. Lisiewice

∞ 1910 r. Maków

Józefa Sałuda


z domu Kiczoł


Józef Sałuda



ur. 23-01-1887 r. Lisiewice

Antoni Sałuda



ur. 11-04-1889 r. Lisiewice
zm. 1905 r. Seligów

Władysław Sałuda



ur. 09-12-1890 r. Lisiewice

Stanisław Sałuda



ur. 1893 r.
zm. 22-08-1895 r. Lisiewice

Marianna Sałuda


z domu Gajda
ur. 1861 r. Guźnia
zm. 1925 r. Seligów

∞ 1882 r. Chruślin

Agnieszka Gajda


z domu Gajda
ur. 1863 r. Guźnia
zm. 1865 r. Guźnia

Gajda


z domu Gajda
ur. 1865 r.
zm. 1865 r. Guźnia

Marianna Piotrowska


z domu Stefańska
ur. ~ 1917 r.
zm. 1945 r. Jacochów

Jan Stefański



ur. 1885 r. Jacochów
zm. 1922 r. Seligów

∞ 1910 r. Pszczonów

Aniela Stefańska


z domu Nierobisz

zm. 1927 r. Seligów

Antoni Stefański



ur. 1887 r. Seligów
zm. 1887 r. Seligów

Marianna Stefańska


z domu Stefańska
ur. 1888 r. Seligów
zm. 1888 r. Seligów

Marianna Nierobisz


z domu Nierobisz
ur. 1908 r. Seligów
zm. 1908 r. Seligów

Stanisław Nierobisz



ur. 1909 r. Seligów

Władysław Nierobisz



ur. ~ 1912 r.
zm. 1945 r. Seligów

Agnieszka Nierobisz


z domu Stefańska
ur. 1889 r. Seligów

∞ 1907 r. Pszczonów

Ewa Kiczoł


z domu Stefańska
ur. 1891 r. Seligów

∞ 1910 r. Pszczonów

Marianna Stefańska


z domu Stefańska
ur. 1894 r. Seligów
zm. 1894 r. Seligów

Józef Stefański



ur. 1895 r. Seligów
zm. 1895 r. Seligów

Stefański



ur. 1896 r.
zm. 1896 r. Seligów

Elżbieta Stefańska


z domu Stefańska
ur. 1897 r. Seligów

Stanisław Stefański



ur. 1900 r. Seligów
zm. 1900 r. Seligów

Teofil Stefański



ur. 1901 r. Seligów
zm. 1901 r. Seligów

Aniela Stefańska


z domu Stefańska
ur. 1903 r. Seligów

Władysław Stefański



ur. 1908 r. Seligów

Stefański



ur. 1911 r.
zm. 1911 r. Seligów

Marcjanna Stefańska


z domu Gajda
ur. 18-07-1866 r. Guźnia
zm. 1920 r. Seligów

∞ 1885 r. Chruślin

Jakub Stefański



ur. 1863 r. Pszczonów
zm. 1905 r. Seligów

∞ 1906 r. Pszczonów

Wojciech Stefański



ur. 1881 r. Pszczonów

Gajda



ur. 24-06-1869 r.
zm. 24-06-1869 r. Guźnia

Tadeusz Kraczko



ur. 07-09-1944 r.
zm. 26-02-2013 r. Wolsztyn

Wiktor Kraczko



ur. 1956 r. Kobryń

Kraczko


z domu Szymonek


Żydkowiak


z domu Kraczko


Marian Kraczko



ur. 28-01-1967 r.
zm. 20-03-1967 r.

Janina Kraczko


z domu Czubatka
ur. 07-08-1920 r. Kobryń
zm. 23-08-1983 r. Kalisz Pomorski

Teodor Kraczko



ur. 14-02-1916 r.
zm. 13-06-1990 r.

Stanisław Czubatka



ur. 02-12-1921 r. Kobryń
zm. 03-08-1987 r. Kalisz Pomorski

Suchecka


z domu Suchecka


Suchecka


z domu Suchecka


Władysława Suchecka


z domu Czubatka
ur. 25-02-1925 r. Kobryń
zm. 20-02-1970 r. Kalisz Pomorski

Marian Suchecki



ur. 1917 r.
zm. 2000 r.

Adamczyk


z domu Czubatka


Jan Czubatka



ur. 1894 r. Seligów
zm. 31-10-1964 r. Kalisz Pomorski

Elżbieta Czubatka


z domu Kowalska
ur. 1894 r.
zm. 26-12-1968 r. Kalisz Pomorski

Marianna Czubatka


z domu Czubatka
ur. 1897 r. Seligów
zm. 1898 r. Seligów

Marianna Czubatka


z domu Czubatka


Janina Czubatka


z domu Czubatka


Józef Czubatka



ur. 1899 r. Seligów

Józefa Czubatka


z domu Szkoda


Julian Czubatka



ur. 1904 r. Seligów
zm. 1921 r. Seligów

Agnieszka Czubatka


z domu Gajda
ur. 06-10-1871 r. Guźnia
zm. 1908 r. Seligów

∞ 1890 r. Chruślin

Paweł Gajda




zm. 14-05-1871 r. Guźnia

∞ 1849 r. Chruślin

Wiktoria Gajda


z domu Grzyb


Wojciech Gajda



ur. ~ 1805 r.

∞ 22-11-1824 r. Chruślin

Franciszka Gajda


z domu Skonieczna


Stanisław Gajda



ur. ~ 1810 r.
zm. 14-08-1813 r. Guźnia

Karol Gajda



ur. 02-08-1812 r. Guźnia
zm. 06-07-1813 r. Guźnia

Marianna Gajda


z domu Gajda
ur. 24-11-1814 r. Guźnia

Józefa Gajda


z domu Gajda
ur. 1816 r. Guźnia

Agnieszka Gajda


z domu Gajda
ur. 1819 r. Guźnia
zm. 20-04-1820 r. Guźnia

Kazimierz Gajda



ur. 01-03-1823 r. Guźnia
zm. 28-03-1823 r. Guźnia

Franciszek Gajda



ur. ~ 1874 r.
zm. 1929 r. Pilaszków

Jan Gajda



ur. 12-05-1824 r. Guźnia

∞ 05-11-1849 r. Łowicz

Marianna Gajda


z domu Olba
ur. ~ 1819 r.
zm. 14-01-1860 r. Pilaszków

∞ 13-02-1860 r. Chruślin

Katarzyna Gajda


z domu Sołtyszewska
ur. ~ 1837 r. Guźnia

Andrzej Jaśniewski



ur. 1848 r. Chruślin
zm. 19-06-1910 r. Chruślin

∞ 21-02-1876 r. Bielawy

Marianna Jaśniewska


z domu Łuczyńska


∞ 1902 r. Domaniewice

Franciszka Jaśniewska


z domu Grabowicz


Agnieszka Jaśniewska


z domu Jaśniewska
ur. 1851 r. Chruślin

Franciszka Białas


z domu Jaśniewska
ur. 1855 r. Chruślin

∞ 10-07-1882 r. Chruślin

Józef Jaśniewski



ur. 1857 r. Chruślin
zm. 1858 r. Chruślin

Ignacy Jaśniewski



ur. 1859 r. Chruślin
zm. 1860 r. Chruślin

Stanisław Hekner



ur. 1910 r.
zm. 03-06-1910 r. Ziewanice

Sabina Hekner


z domu Hekner
ur. 21-09-1913 r. Bielawy

Józef Hekner



ur. 08-07-1885 r.

∞ 04-09-1907 r. Stary Waliszew

Apolonia Hekner


z domu Krawczyk

zm. 27-04-1976 r. Rybnik

Franciszka Hekner


z domu Hekner
ur. 04-11-1888 r.
zm. 03-01-1889 r.

Leon Hekner



ur. 22-12-1889 r.

Eleonora Hekner


z domu Hekner
ur. 26-05-1894 r.

Walerian Hekner



ur. 22-01-1900 r.

Stanisław Hekner



ur. 01-05-1902 r.

Marianna Hekner


z domu Jaśniewska
ur. 1862 r. Chruślin

∞ 26-05-1884 r. Chruślin

Józef Jaśniewski



ur. 1865 r. Chruślin
zm. 10-04-1867 r. Chruślin

Małgorzata Jaśniewska


z domu Gajda
ur. 1828 r.
zm. 11-04-1868 r. Chruślin

∞ 1848 r. Chruślin

Piotr Gajda



ur. 1829 r. Guźnia

Paweł Gajda



ur. 19-07-1831 r. Guźnia
zm. 26-11-1831 r. Guźnia

Maciej Gajda



ur. ~ 1780 r.
zm. 15-02-1839 r. Guźnia

∞ 1801 r. Chruślin

Małgorzata Gajda


z domu Burzyńska
ur. 1779 r.
zm. 07-05-1813 r. Guźnia

∞ 17-05-1813 r. Chruślin

Katarzyna Gajda


z domu Radziejewska


Józef Gajda




zm. ˂ 1813 r.

Agnieszka Gajda



ur. ~ 1737 r.
zm. 15-11-1817 r. Guźnia


Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl