Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Kantorek Monika i Marcin

Dorota Kantorek


z domu Graszka

zm. 1788 r.

∞ 26-05-1788 r. Domaniewice

Franciszek Kantorek



ur. 1765 r.
zm. 20-09-1808 r. Skaratki

Marianna Kantorek


z domu Jadach
ur. 1767 r. Skaratki
zm. 09-08-1827 r. Skaratki

Jan Warda



ur. 1763 r.
zm. 02-02-1829 r. Skaratki

Agnieszka Warda


z domu Woch
ur. ~ 1769 r.
zm. 17-04-1819 r. Skaratki

∞ 08-02-1813 r. Domaniewice

Józef Kantorek



ur. 1792 r. Skaratki
zm. 17-03-1863 r. Skaratki

Józefa Kantorek


z domu Warda
ur. 1793 r. Skaratki
zm. 23-02-1869 r. Skaratki

Agata Knera


z domu Kujawiak
ur. ~ 1723 r.
zm. 1803 r. Stroniewice

∞ 1789 r. Domaniewice

Mateusz Słoniewski vel Knera



ur. 18-09-1764 r.
zm. 27-05-1810 r. Strzebieszew

Franciszka Knera


z domu Białek
ur. 08-03-1767 r.
zm. 07-04-1834 r.

Agata Domańska



ur. ~ 1769 r.

∞ 26-07-1824 r. Domaniewice

Mateusz Knera



ur. 1792 r. Strzebieszew
zm. 30-03-1869 r. Skaratki

Marianna Knera


z domu Kucharska
ur. ~ 1802 r.
zm. 30-09-1873 r. Skaratki

∞ 04-02-1850 r. Domaniewice

Piotr Kantorek



ur. 15-08-1829 r. Skaratki
zm. 14-05-1895 r. Skaratki

Zofia Kantorek


z domu Knera
ur. 20-06-1830 r. Skaratki
zm. 1902 r. Skaratki

Wojciech Jabłoński



ur. ~ 1769 r.
zm. 30-10-1865 r. Maurzyce

Małgorzata Jabłońska


z domu Warowitek
ur. ~ 1788 r.
zm. 09-02-1854 r. Maurzyce

Jakub Wieteska



ur. ~ 1803 r.

Marianna Wieteska


z domu Gurajek
ur. ~ 1805 r.

∞ 28-01-1856 r. Łowicz

Kacper Jabłoński



ur. 30-12-1826 r. Maurzyce

Agnieszka Jabłońska


z domu Wieteska
ur. 19-01-1833 r. Świeryż
zm. 14-07-1878 r. Maurzyce

Marcin Bińczak




zm. ˂ 1812 r.

Katarzyna Bińczak


z domu Kościelaczka


∞ 18-01-1812 r. Zduny

Józef Bińczak




zm. 08-01-1848 r. Rząśno

Tekla Bińczak


z domu Liśniewicz

zm. 06-02-1826 r. Rząśno

Jan Mikołajczyk



ur. ~ 1739 r.
zm. 28-07-1809 r. Zduny

Agata Mikołajczyk


z domu Skwarna


Marianna Lis


z domu Gałaj
ur. ~ 1767 r.
zm. 31-01-1842 r. Strugienice

∞ 18-01-1818 r. Zduny

Kajetan Mikołajczyk



ur. ~ 1788 r.
zm. 08-02-1848 r. Dąbrowa

Justyna Mikołajczyk


z domu Lis
ur. ~ 1799 r.
zm. 04-02-1848 r. Dąbrowa

∞ 08-11-1852 r. Zduny

Ignacy Bińczak



ur. 26-07-1813 r. Rząśno
zm. 26-06-1873 r. Rząśno

Brygida Jabłońska


z domu Mikołajczyk
ur. 12-05-1833 r. Zduny
zm. 13-02-1892 r. Maurzyce

∞ 23-09-1878 r. Bąków Górny

Józef Jabłoński



ur. 01-03-1860 r. Maurzyce
zm. 02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie

Antonina Jabłońska


z domu Bińczak
ur. 10-02-1859 r. Rząśno
zm. 14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie

∞ 22-06-1914 r. Stary Waliszew

Józef Kantorek



ur. 18-06-1864 r. Skaratki
zm. 13-09-1939 r. Ziewaniczki

Franciszka Kantorek


z domu Jabłońska
ur. 07-10-1888 r. Maurzyce
zm. 01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie

Anna Kazyk


z domu Szostak


∞ 1832 r. Opatowiec

Franciszka Staworzyńska


z domu Świdzińska
ur. ~ 1815 r.

Franciszek Karpiński



ur. ~ 1791 r.
zm. 28-10-1855 r. Suchedniów

Marianna Karpińska


z domu Jachniewicz
ur. ~ 1803 r.
zm. 17-05-1856 r. Suchedniów

∞ 01-09-1855 r. Pawłów

Antoni Staworzyński



ur. 21-05-1835 r. Wolica
zm. ˃ 1897 r.

Emilia Staworzyńska


z domu Karpińska
ur. ~ 1837 r. Opatów
zm. ˂ 1879 r.

∞ ~ 1887 r.

Stanisław Wilk



ur. ~ 1860 r.
zm. ~ 1918 r.

Emilia Wilk


z domu Staworzyńska
ur. ~ 1869 r.
zm. ~ 1911 r.

∞ 29-08-1926 r. Łazy

Szczepan Kazyk



ur. ~ 1894 r.
zm. ~ 1940 r. Lwów

Czesława Kazyk


z domu Wilk
ur. 16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR)
zm. 28-06-1989 r. Gdynia

∞ 21-08-1950 r. Sosnowiec

Józef Kantorek



ur. 20-01-1920 r. Ziewaniczki
zm. 10-05-1978 r. Łódź

Stefania Kantorek


z domu Kazyk
ur. 04-02-1927 r. Sosnowiec
zm. 10-11-1988 r. Łódź

Józef Gajda




zm. ˂ 1813 r.

Agnieszka Gajda



ur. ~ 1737 r.
zm. 15-11-1817 r. Guźnia

Paweł Gajda



ur. ~ 1778 r.
zm. 05-12-1857 r. Guźnia

Tekla Gajda


z domu Wojdak
ur. ~ 1789 r.
zm. 13-04-1877 r. Guźnia

Paweł Kazimierski



ur. ~ 1759 r.
zm. 02-10-1826 r. Guźnia

Barbara Kazimierska


z domu Gałaj


Mikołaj Kazimierski



ur. 1788 r.
zm. 28-08-1867 r.

Rozalia Kazimierska


z domu Modrak
ur. ~ 1796 r.
zm. 1881 r.

∞ 27-02-1843 r. Chruślin

Józef Gajda



ur. 15-03-1824 r. Guźnia

Marianna Mielczarek


z domu Kazimierska
ur. 17-06-1825 r. Guźnia

∞ 25-05-1766 r. Łowicz

Apolonia Sójkowska


z domu Tomaszewska


∞ 22-01-1797 r. Łowicz

Wincenty Sójkowski



ur. ~ 1773 r.
zm. 28-10-1847 r. Pilaszków

Anna Sójkowska


z domu Grabczyk
ur. ~ 1776 r.
zm. 26-03-1844 r. Pilaszków

∞ 20-01-1834 r. Chruślin

Marianna Sójkowska


z domu Gajda
ur. 01-01-1812 r. Guźnia
zm. 04-11-1866 r. Pilaszków

∞ 26-11-1832 r. Łowicz

Józef Sosnowski



ur. 1808 r. Zielkowice

Marianna Sosnowska


z domu Brzózka
ur. ~ 1812 r.
zm. 1854 r.

∞ 10-01-1859 r. Łowicz

Franciszka Sujkowska


z domu Sosnowska


∞ 18-06-1888 r. Łowicz

Wojciech Gajda



ur. 04-03-1862 r. Guźnia
zm. 18-12-1935 r. Augustów

Marianna Gajda


z domu Sujkowska
ur. 18-10-1866 r. Dąbkowice

Józef Błażejewski



ur. ~ 1738 r.
zm. 09-01-1828 r. Bocheń

Kunegunda Błażejewska


z domu Wojda
ur. ~ 1764 r.
zm. 15-03-1814 r. Guźnia

Tomasz Mielczarek




zm. ˂ 1819 r.

Brygida Mielczarek



ur. ~ 1755 r.
zm. 04-03-1820 r. Gaj

∞ 10-05-1819 r. Chruślin

Wincenty Błażejewski



ur. ~ 1801 r.
zm. 18-09-1852 r. Bocheń

Magdalena Błażejewska


z domu Mielczarek
ur. ~ 1796 r.
zm. 05-09-1852 r. Bocheń

Jan Grabowicz



ur. ~ 1751 r.
zm. 23-07-1811 r. Domaniewice

Marianna Grabowicz


z domu Płóciennik
ur. ~ 1753 r.

Mateusz Celesta




zm. 22-09-1812 r. Czatolin

Agnieszka Celesta


z domu Szymajda

zm. ˂ 1812 r.

∞ 26-07-1813 r. Domaniewice

Piotr Grabowicz



ur. ~ 1781 r.
zm. 08-10-1836 r. Domaniewice

Petronella Grabowicz


z domu Celesta
ur. 1789 r. Czatolin
zm. 24-03-1839 r. Domaniewice

∞ 09-09-1855 r. Domaniewice

Szczepan Błażejewski



ur. 03-12-1820 r. Guźnia
zm. 1889 r.

Dorota Błażejewska


z domu Grabowicz
ur. 10-10-1828 r. Domaniewice
zm. 1908 r.

Józef Golis




zm. ˂ 1820 r.

Julianna Golis


z domu Wnuk


Franciszka Anyżka


z domu Parzyna
ur. ~ 1749 r.
zm. 26-03-1829 r. Retki

∞ 13-02-1820 r. Złaków Kościelny

Józef Golis



ur. ~ 1800 r.
zm. ˂ 1858 r.

Kunegunda Golis


z domu Anyżka
ur. ~ 1802 r. Retki
zm. ˃ 1858 r.

Marianna Czubak


z domu Bogusiewicz


Franciszek Maślarz




zm. ˂ 1813 r.

Anastazja Maślarz


z domu Pawelec
ur. ~ 1751 r.
zm. 02-02-1821 r. Złaków Borowy

∞ 08-08-1813 r. Złaków Kościelny

Piotr Czubak



ur. ~ 1777 r.
zm. 13-06-1834 r. Złaków Borowy

Franciszka Czubak


z domu Maślarz
ur. ~ 1798 r.
zm. 16-08-1831 r. Złaków Borowy

∞ 22-11-1858 r. Złaków Kościelny

Jan Golis



ur. 29-07-1836 r. Mastki

Franciszka Golis


z domu Czubak
ur. 21-02-1826 r. Złaków Borowy

∞ 13-11-1882 r. Złaków Kościelny

Józef Błażejewski



ur. 02-11-1858 r. Domaniewice

Marianna Błażejewska


z domu Golis
ur. 29-04-1862 r. Mastki

∞ 25-05-1920 r. Chruślin

Michał Gajda



ur. 04-09-1895 r. Guźnia
zm. 10-03-1937 r. Augustów

Katarzyna Gajda


z domu Błażejewska
ur. 20-12-1896 r. Domaniewice
zm. 03-05-1989 r. Łódź

Katarzyna Kołuda


z domu Lassota
ur. ~ 1821 r.

Anna Wasyl


z domu Dziędziela


∞ 1861 r. Umień

Kacper Gnatowski



ur. ~ 1838 r.

Katarzyna Gnatowska


z domu Wasiel
ur. ~ 1839 r.

∞ 1821 r. Grzegorzew

Antoni Mamoński



ur. 1796 r.
zm. 27-03-1856 r. Ponętów Górny

Jadwiga Mamońska


z domu Kowalczyk


Agata Jakubowska




zm. 1823 r.

Wiktoria Boruszewska


z domu Kotwasińska


∞ 1833 r. Grzegorzew

Józef Jakubowski



ur. 1803 r.
zm. 1882 r.

Małgorzata Jakubowska


z domu Boruszewska
ur. 1809 r.
zm. 1870 r.

∞ 03-03-1867 r. Grzegorzew

Wojciech Mamoński



ur. 1847 r. Ponętów Górny

Józefa Mamońska


z domu Jakubowska
ur. 16-01-1841 r. Tarnówka

Antoni Gnatowski



ur. ~ 1865 r. Umień
zm. 13-01-1938 r. Świnice

Antonina Gnatowska


z domu Mamońska
ur. 17-04-1868 r. Tarnówka
zm. 16-10-1935 r. Świnice

Marianna Wituła


z domu Gnatowska
ur. 05-06-1908 r. Łubianka
zm. 08-08-1975 r. Łódź

∞ 13-08-1953 r. Łódź

Zdzisław Gajda



ur. 01-01-1933 r. Augustów
zm. 14-10-1996 r. Łódź

Teresa Gajda


z domu Gnatowska
ur. 1933 r. Świnice

∞ 17-10-1981 r. Łódź

Kazimierz Kantorek



ur. 1952 r. Łódź

Jadwiga Kantorek


z domu Gajda
ur. 30-10-1956 r. Łódź
zm. 20-02-2009 r. Łódź

Kajetan Gruszka




zm. 1914 r.

Franciszka Gruszka


z domu Podolak

zm. ~ 1948 r.

N.N.

Józef Gruszka



ur. 1900 r.
zm. 1984 r.

Zofia Gruszka


z domu Swatowska

zm. 02-09-1947 r.

Rozalia Romaniuk


z domu Swatowska


Anna Kuźmińska


z domu Romańczuk

zm. 1944 r.

∞ 02-1953 r.

Edward Romaniuk



ur. 16-02-1928 r. Hrubieszów
zm. 09-03-1972 r.

Maria Romaniuk


z domu Kuźmińska
ur. 12-09-1935 r. Chyżowice
zm. 03-08-2015 r.

∞ 23-03-1991 r. Łódź

Kazimierz Gruszka



ur. 13-01-1939 r. Ornatowice
zm. 27-10-2012 r. Łódź

Lucyna Gruszka


z domu Romaniuk
ur. 1954 r. Jarosławiec

mgr Marcin Kantorek



ur. 1987 r. Łódź

∞ 05-07-2014 r. Łódź

B. Sc. Monika Gruszka-Kantorek


z domu Gruszka
ur. 1987 r. Łódź


Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl