Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Kantorek Magdalena i Robert oraz Aleksander

Dorota Kantorek


z domu Graszka

zm. 1788 r.

∞ 26-05-1788 r. Domaniewice

Franciszek Kantorek



ur. 1765 r.
zm. 20-09-1808 r. Skaratki

Marianna Kantorek


z domu Jadach
ur. 1767 r. Skaratki
zm. 09-08-1827 r. Skaratki

Jan Warda



ur. 1763 r.
zm. 02-02-1829 r. Skaratki

Agnieszka Warda


z domu Woch
ur. ~ 1769 r.
zm. 17-04-1819 r. Skaratki

∞ 08-02-1813 r. Domaniewice

Józef Kantorek



ur. 1792 r. Skaratki
zm. 17-03-1863 r. Skaratki

Józefa Kantorek


z domu Warda
ur. 1793 r. Skaratki
zm. 23-02-1869 r. Skaratki

Agata Knera


z domu Kujawiak
ur. ~ 1723 r.
zm. 1803 r. Stroniewice

∞ 1789 r. Domaniewice

Mateusz Słoniewski vel Knera



ur. 18-09-1764 r.
zm. 27-05-1810 r. Strzebieszew

Franciszka Knera


z domu Białek
ur. 08-03-1767 r.
zm. 07-04-1834 r.

Agata Domańska



ur. ~ 1769 r.

∞ 26-07-1824 r. Domaniewice

Mateusz Knera



ur. 1792 r. Strzebieszew
zm. 30-03-1869 r. Skaratki

Marianna Knera


z domu Kucharska
ur. ~ 1802 r.
zm. 30-09-1873 r. Skaratki

∞ 04-02-1850 r. Domaniewice

Piotr Kantorek



ur. 15-08-1829 r. Skaratki
zm. 14-05-1895 r. Skaratki

Zofia Kantorek


z domu Knera
ur. 20-06-1830 r. Skaratki
zm. 1902 r. Skaratki

Wojciech Jabłoński



ur. ~ 1769 r.
zm. 30-10-1865 r. Maurzyce

Małgorzata Jabłońska


z domu Warowitek
ur. ~ 1788 r.
zm. 09-02-1854 r. Maurzyce

Jakub Wieteska



ur. ~ 1803 r.

Marianna Wieteska


z domu Gurajek
ur. ~ 1805 r.

∞ 28-01-1856 r. Łowicz

Kacper Jabłoński



ur. 30-12-1826 r. Maurzyce

Agnieszka Jabłońska


z domu Wieteska
ur. 19-01-1833 r. Świeryż
zm. 14-07-1878 r. Maurzyce

Marcin Bińczak




zm. ˂ 1812 r.

Katarzyna Bińczak


z domu Kościelaczka


∞ 18-01-1812 r. Zduny

Józef Bińczak




zm. 08-01-1848 r. Rząśno

Tekla Bińczak


z domu Liśniewicz

zm. 06-02-1826 r. Rząśno

Jan Mikołajczyk



ur. ~ 1739 r.
zm. 28-07-1809 r. Zduny

Agata Mikołajczyk


z domu Skwarna


Marianna Lis


z domu Gałaj
ur. ~ 1767 r.
zm. 31-01-1842 r. Strugienice

∞ 18-01-1818 r. Zduny

Kajetan Mikołajczyk



ur. ~ 1788 r.
zm. 08-02-1848 r. Dąbrowa

Justyna Mikołajczyk


z domu Lis
ur. ~ 1799 r.
zm. 04-02-1848 r. Dąbrowa

∞ 08-11-1852 r. Zduny

Ignacy Bińczak



ur. 26-07-1813 r. Rząśno
zm. 26-06-1873 r. Rząśno

Brygida Jabłońska


z domu Mikołajczyk
ur. 12-05-1833 r. Zduny
zm. 13-02-1892 r. Maurzyce

∞ 23-09-1878 r. Bąków Górny

Józef Jabłoński



ur. 01-03-1860 r. Maurzyce
zm. 02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie

Antonina Jabłońska


z domu Bińczak
ur. 10-02-1859 r. Rząśno
zm. 14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie

∞ 22-06-1914 r. Stary Waliszew

Józef Kantorek



ur. 18-06-1864 r. Skaratki
zm. 13-09-1939 r. Ziewaniczki

Franciszka Kantorek


z domu Jabłońska
ur. 07-10-1888 r. Maurzyce
zm. 01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie

Anna Kazyk


z domu Szostak


∞ 1832 r. Opatowiec

Franciszka Staworzyńska


z domu Świdzińska
ur. ~ 1815 r.

Franciszek Karpiński



ur. ~ 1791 r.
zm. 28-10-1855 r. Suchedniów

Marianna Karpińska


z domu Jachniewicz
ur. ~ 1803 r.
zm. 17-05-1856 r. Suchedniów

∞ 01-09-1855 r. Pawłów

Antoni Staworzyński



ur. 21-05-1835 r. Wolica
zm. ˃ 1897 r.

Emilia Staworzyńska


z domu Karpińska
ur. ~ 1837 r. Opatów
zm. ˂ 1879 r.

∞ ~ 1887 r.

Stanisław Wilk



ur. ~ 1860 r.
zm. ~ 1918 r.

Emilia Wilk


z domu Staworzyńska
ur. ~ 1869 r.
zm. ~ 1911 r.

∞ 29-08-1926 r. Łazy

Szczepan Kazyk



ur. ~ 1894 r.
zm. ~ 1940 r. Lwów

Czesława Kazyk


z domu Wilk
ur. 16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR)
zm. 28-06-1989 r. Gdynia

∞ 21-08-1950 r. Sosnowiec

Józef Kantorek



ur. 20-01-1920 r. Ziewaniczki
zm. 10-05-1978 r. Łódź

Stefania Kantorek


z domu Kazyk
ur. 04-02-1927 r. Sosnowiec
zm. 10-11-1988 r. Łódź

Józef Gajda




zm. ˂ 1813 r.

Agnieszka Gajda



ur. ~ 1737 r.
zm. 15-11-1817 r. Guźnia

Paweł Gajda



ur. ~ 1778 r.
zm. 05-12-1857 r. Guźnia

Tekla Gajda


z domu Wojdak
ur. ~ 1789 r.
zm. 13-04-1877 r. Guźnia

Paweł Kazimierski



ur. ~ 1759 r.
zm. 02-10-1826 r. Guźnia

Barbara Kazimierska


z domu Gałaj


Mikołaj Kazimierski



ur. 1788 r.
zm. 28-08-1867 r.

Rozalia Kazimierska


z domu Modrak
ur. ~ 1796 r.
zm. 1881 r.

∞ 27-02-1843 r. Chruślin

Józef Gajda



ur. 15-03-1824 r. Guźnia

Marianna Mielczarek


z domu Kazimierska
ur. 17-06-1825 r. Guźnia

∞ 25-05-1766 r. Łowicz

Apolonia Sójkowska


z domu Tomaszewska


∞ 22-01-1797 r. Łowicz

Wincenty Sójkowski



ur. ~ 1773 r.
zm. 28-10-1847 r. Pilaszków

Anna Sójkowska


z domu Grabczyk
ur. ~ 1776 r.
zm. 26-03-1844 r. Pilaszków

∞ 20-01-1834 r. Chruślin

Marianna Sójkowska


z domu Gajda
ur. 01-01-1812 r. Guźnia
zm. 04-11-1866 r. Pilaszków

∞ 26-11-1832 r. Łowicz

Józef Sosnowski



ur. 1808 r. Zielkowice

Marianna Sosnowska


z domu Brzózka
ur. ~ 1812 r.
zm. 1854 r.

∞ 10-01-1859 r. Łowicz

Franciszka Sujkowska


z domu Sosnowska


∞ 18-06-1888 r. Łowicz

Wojciech Gajda



ur. 04-03-1862 r. Guźnia
zm. 18-12-1935 r. Augustów

Marianna Gajda


z domu Sujkowska
ur. 18-10-1866 r. Dąbkowice

Józef Błażejewski



ur. ~ 1738 r.
zm. 09-01-1828 r. Bocheń

Kunegunda Błażejewska


z domu Wojda
ur. ~ 1764 r.
zm. 15-03-1814 r. Guźnia

Tomasz Mielczarek




zm. ˂ 1819 r.

Brygida Mielczarek



ur. ~ 1755 r.
zm. 04-03-1820 r. Gaj

∞ 10-05-1819 r. Chruślin

Wincenty Błażejewski



ur. ~ 1801 r.
zm. 18-09-1852 r. Bocheń

Magdalena Błażejewska


z domu Mielczarek
ur. ~ 1796 r.
zm. 05-09-1852 r. Bocheń

Jan Grabowicz



ur. ~ 1751 r.
zm. 23-07-1811 r. Domaniewice

Marianna Grabowicz


z domu Płóciennik
ur. ~ 1753 r.

Mateusz Celesta




zm. 22-09-1812 r. Czatolin

Agnieszka Celesta


z domu Szymajda

zm. ˂ 1812 r.

∞ 26-07-1813 r. Domaniewice

Piotr Grabowicz



ur. ~ 1781 r.
zm. 08-10-1836 r. Domaniewice

Petronella Grabowicz


z domu Celesta
ur. 1789 r. Czatolin
zm. 24-03-1839 r. Domaniewice

∞ 09-09-1855 r. Domaniewice

Szczepan Błażejewski



ur. 03-12-1820 r. Guźnia
zm. 1889 r.

Dorota Błażejewska


z domu Grabowicz
ur. 10-10-1828 r. Domaniewice
zm. 1908 r.

Józef Golis




zm. ˂ 1820 r.

Julianna Golis


z domu Wnuk


Franciszka Anyżka


z domu Parzyna
ur. ~ 1749 r.
zm. 26-03-1829 r. Retki

∞ 13-02-1820 r. Złaków Kościelny

Józef Golis



ur. ~ 1800 r.
zm. ˂ 1858 r.

Kunegunda Golis


z domu Anyżka
ur. ~ 1802 r. Retki
zm. ˃ 1858 r.

Marianna Czubak


z domu Bogusiewicz


Franciszek Maślarz




zm. ˂ 1813 r.

Anastazja Maślarz


z domu Pawelec
ur. ~ 1751 r.
zm. 02-02-1821 r. Złaków Borowy

∞ 08-08-1813 r. Złaków Kościelny

Piotr Czubak



ur. ~ 1777 r.
zm. 13-06-1834 r. Złaków Borowy

Franciszka Czubak


z domu Maślarz
ur. ~ 1798 r.
zm. 16-08-1831 r. Złaków Borowy

∞ 22-11-1858 r. Złaków Kościelny

Jan Golis



ur. 29-07-1836 r. Mastki

Franciszka Golis


z domu Czubak
ur. 21-02-1826 r. Złaków Borowy

∞ 13-11-1882 r. Złaków Kościelny

Józef Błażejewski



ur. 02-11-1858 r. Domaniewice

Marianna Błażejewska


z domu Golis
ur. 29-04-1862 r. Mastki

∞ 25-05-1920 r. Chruślin

Michał Gajda



ur. 04-09-1895 r. Guźnia
zm. 10-03-1937 r. Augustów

Katarzyna Gajda


z domu Błażejewska
ur. 20-12-1896 r. Domaniewice
zm. 03-05-1989 r. Łódź

Katarzyna Kołuda


z domu Lassota
ur. ~ 1821 r.

Anna Wasyl


z domu Dziędziela


∞ 1861 r. Umień

Kacper Gnatowski



ur. ~ 1838 r.

Katarzyna Gnatowska


z domu Wasiel
ur. ~ 1839 r.

∞ 1821 r. Grzegorzew

Antoni Mamoński



ur. 1796 r.
zm. 27-03-1856 r. Ponętów Górny

Jadwiga Mamońska


z domu Kowalczyk


Agata Jakubowska




zm. 1823 r.

Wiktoria Boruszewska


z domu Kotwasińska


∞ 1833 r. Grzegorzew

Józef Jakubowski



ur. 1803 r.
zm. 1882 r.

Małgorzata Jakubowska


z domu Boruszewska
ur. 1809 r.
zm. 1870 r.

∞ 03-03-1867 r. Grzegorzew

Wojciech Mamoński



ur. 1847 r. Ponętów Górny

Józefa Mamońska


z domu Jakubowska
ur. 16-01-1841 r. Tarnówka

Antoni Gnatowski



ur. ~ 1865 r. Umień
zm. 13-01-1938 r. Świnice

Antonina Gnatowska


z domu Mamońska
ur. 17-04-1868 r. Tarnówka
zm. 16-10-1935 r. Świnice

Marianna Wituła


z domu Gnatowska
ur. 05-06-1908 r. Łubianka
zm. 08-08-1975 r. Łódź

∞ 13-08-1953 r. Łódź

Zdzisław Gajda



ur. 01-01-1933 r. Augustów
zm. 14-10-1996 r. Łódź

Teresa Gajda


z domu Gnatowska
ur. 1933 r. Świnice

∞ 17-10-1981 r. Łódź

Kazimierz Kantorek



ur. 1952 r. Łódź

Jadwiga Kantorek


z domu Gajda
ur. 30-10-1956 r. Łódź
zm. 20-02-2009 r. Łódź

Piotr Kustosik



ur. 26-06-1790 r. Tymienica
zm. 20-01-1849 r. Tymienica

Marianna Kustosik


z domu Augustyniak


Franciszka Maćczak


z domu Drzewiecka


∞ 24-11-1850 r. Góra Świętej Małgorzaty

Jan Kustosik



ur. 15-06-1831 r. Tymienica
zm. 21-08-1892 r. Łąkoszyn

Józefa Kustosik


z domu Maćczak

zm. 01-11-1904 r. Łąkoszyn

Kacper Lawendowski




zm. 04-10-1848 r. Ostrów

Ignacy Walczak



ur. 1789 r.
zm. 29-07-1852 r. Parzyce

Julianna Walczak


z domu Geraga


∞ 13-11-1842 r. Solca Wielka

Maciej Lawendowski



ur. 22-02-1824 r. Ostrów

Agnieszka Lawendowska


z domu Walczak
ur. 19-01-1825 r. Parzyce

∞ 25-10-1887 r. Solca Wielka

Marcin Kustosik



ur. 22-09-1863 r. Tymienica
zm. 12-07-1929 r. Łódź

Jadwiga Kustosik


z domu Lawendowska
ur. ~ 1865 r. Tymienica
zm. 30-05-1927 r. Łódź

Rozalia Raczkowska


z domu Kontecka


Anna Maleska


z domu Piotrowska


Jakub Małecki



ur. 12-07-1789 r. Skierniewice
zm. 16-12-1842 r. Ozorków

Marianna Małecka


z domu Woźnicka


∞ 1872 r. Ozorków

Józef Raczkowski



ur. ~ 1840 r.
zm. 1904 r. Ozorków

Franciszka Raczkowska


z domu Małecka
ur. ~ 1833 r.
zm. 1893 r. Bugaj

Waleria Raczkowska


z domu Raczkowska
ur. 16-05-1873 r. Bugaj
zm. 13-10-1896 r. Bugaj

∞ 15-11-1913 r. Łódź

Stanisław Kustosik



ur. 07-04-1893 r. Łódź
zm. 16-10-1966 r. Łódź

Franciszka Kustosik


z domu Raczkowska
ur. 17-09-1895 r. Zgierz
zm. 04-10-1971 r. Łódź

Julianna Kamińska


z domu Idziak


Józef Pawlewski




zm. ˂ 1915 r.

Katarzyna Pawlewska




zm. ˂ 1915 r.

Józef Kamiński



ur. 29-03-1838 r. Blichowo
zm. ˃ 1915 r.

Marianna Kamińska


z domu Pawlewska
ur. ~ 1842 r. Bodzanów
zm. 14-03-1915 r. Bodzanów

Marianna Ambrożek


z domu Wasiak


Kunegunda Cieślik


z domu Kubis


∞ 1815 r. Dmosin

Izydor Ambroziński



ur. ~ 1787 r.
zm. 31-01-1850 r. Stefanów

Helena Ambrozińska


z domu Cieślik
ur. ~ 1775 r.
zm. 05-02-1861 r. Długie

Władysław Krawczyk



ur. ~ 1784 r.
zm. 14-05-1844 r. Wierzchy

Jadwiga Krawczyk


z domu Kobus
ur. ~ 1787 r.
zm. 08-01-1847 r. Wierzchy

Kacper Kobus




zm. 30-08-1828 r. Wierzchy

Anna Kobus


z domu Żabińska


Augustyn Kuśmierek



ur. ~ 1750 r.
zm. 01-02-1820 r. Wierzchy

Franciszka Kuśmierek


z domu Marczyk


∞ 22-01-1813 r. Jeżów

Piotr Kobus




zm. 15-11-1825 r. Wierzchy

Agnieszka Drabik


z domu Kuśmierek


∞ 26-11-1838 r. Jeżów

Kacper Krawczyk



ur. 05-01-1819 r. Wierzchy
zm. 1867 r. Leosin

Katarzyna Krawczyk


z domu Kobus
ur. 24-10-1820 r. Wierzchy

∞ 15-06-1857 r. Jeżów

Szczepan Ambroziński



ur. 07-12-1837 r. Stefanów

Franciszka Ambrozińska


z domu Krawczyk
ur. 23-02-1841 r. Wierzchy
zm. 27-01-1887 r. Rewica

Marcin Wieczorek



ur. 1768 r.
zm. 30-03-1837 r. Jeziorko

Dorota Wieczorek



ur. ~ 1769 r.
zm. 29-01-1839 r. Jeziorko

Wojciech Dudek




zm. ˂ 1821 r.

∞ 04-02-1821 r. Jeżów

Bartłomiej Wieczorek



ur. 07-08-1799 r.
zm. 07-05-1844 r. Jeziorko

Scholastyka Wieczorek


z domu Dudek
ur. ~ 1801 r. Długie
zm. 25-01-1860 r. Długie

Józef Olczyk




zm. ˂ 1852 r.

Marianna Olczyk


z domu Cybularz


∞ 08-11-1852 r. Jeżów

Kacper Wieczorek



ur. ~ 1833 r.
zm. 1902 r. Długie

Anna Wieczorek


z domu Olczyk


∞ 31-08-1885 r. Jeżów

Paweł Ambroziński



ur. 16-01-1863 r. Marianów
zm. 01-02-1913 r. Rewica

Marianna Ambrozińska


z domu Wieczorek
ur. 02-04-1867 r. Długie
zm. 14-10-1936 r. Rewica

∞ 24-01-1934 r. Blichowo

Feliks Kamiński



ur. 30-05-1886 r. Łubki
zm. 04-12-1969 r. Golanki

Stefania Kamińska


z domu Ambrozińska
ur. 10-11-1904 r. Rewica
zm. 22-06-1973 r.

∞ 18-01-1949 r. Łódź

Zenon Kustosik



ur. 20-04-1925 r. Łódź
zm. 12-08-1997 r. Łódź

Anna Kustosik


z domu Kamińska
ur. 1927 r. Golanki

Walenty Fladziński



ur. ~ 1825 r.
zm. 27-06-1885 r. Dobrzelin

Bogumił Antczak




zm. 1882 r. Zleszyn

Zofia Antczak


z domu Śnieg

zm. 1882 r. Zleszyn

Marcin Antczak



ur. ~ 1829 r.
zm. 1886 r. Zleszyn

Anna Antczak


z domu Maliszewska


∞ 1880 r. Bedlno

Stanisław Fladziński



ur. 14-10-1859 r. Raków
zm. 05-02-1888 r. Zleszyn

Małgorzata Wojtczak


z domu Antczak
ur. 01-05-1863 r. Annetów

Konstanty Szafrański




zm. ˂ 1837 r.

Zofia Szafrańska


z domu Kowalczyk

zm. ˂ 1837 r.

∞ 1789 r. Żychlin

Andrzej Stefański



ur. ~ 1760 r.
zm. 13-06-1820 r. Orątki

Petronela Stefańska


z domu Matuszówna
ur. ~ 1767 r.
zm. 06-01-1837 r. Buszków

Jakub Stefański



ur. ~ 1793 r.
zm. 03-10-1845 r. Buszków

Kunegunda Stefańska


z domu Marciniak
ur. ~ 1783 r.
zm. 10-02-1873 r. Buszków

∞ 12-11-1837 r. Żychlin

Piotr Szafrański



ur. ~ 1805 r. Czyżew
zm. 26-05-1900 r. Orątki

Marianna Szafrańska


z domu Stefańska
ur. ~ 1807 r.
zm. 01-07-1908 r. Orątki

∞ 1848 r. Śleszyn

Józefa Brzozowska


z domu Cieślak
ur. ~ 1824 r.
zm. 22-11-1859 r. Orątki

∞ 16-11-1868 r. Żychlin

Konstanty Szafrański



ur. 18-11-1845 r. Buszków

Marianna Szafrańska


z domu Brzozowska
ur. 1852 r.

∞ 05-02-1906 r. Żychlin

Walenty Fladziński



ur. 14-01-1883 r. Zleszyn
zm. 21-09-1964 r. Łódź

Marianna Fladzińska


z domu Szafrańska
ur. 11-03-1888 r. Skrzeszewy
zm. ˂ 1964 r.

Ludwika Karolkiewicz


z domu Siewierska
ur. ~ 1857 r.

Jan Marciniak



ur. ~ 1822 r.

Marianna Marciniak


z domu Stachurska
ur. ~ 1831 r.

Maciej Znyk



ur. ~ 1772 r.
zm. 19-02-1870 r. Sędki

Małgorzata Znyk


z domu Stępniak


Franciszek Złotkowski



ur. ~ 1773 r. Kaczkowizna
zm. 14-12-1852 r. Kaczkowizna

Helena Złotkowska


z domu Krysiak
ur. ~ 1780 r.
zm. 23-01-1855 r. Kaczkowizna

Józef Kazmierczak



ur. ~ 1782 r.
zm. ˂ 1839 r.

Brygida Kazmierczak


z domu Woźniak
ur. ~ 1776 r.

∞ 17-11-1839 r. Żychlin

Adam Złotkowski



ur. ~ 1815 r. Kaczkowizna
zm. ˂ 1859 r. Pacyna

Józefa Złotkowska


z domu Kazimierczak
ur. 16-02-1822 r. Skrzeszewy
zm. ˂ 1859 r. Pacyna

∞ 21-02-1859 r. Żychlin

Adam Znyk



ur. 22-12-1836 r. Sędki

Marianna Znyk


z domu Złotkowska
ur. 01-02-1841 r. Kaczkowizna

∞ 23-01-1888 r. Żychlin

Kazimierz Marciniak



ur. 16-02-1863 r. Orątki

Józefa Marciniak


z domu Znyk
ur. 30-11-1868 r. Orątki

∞ 03-02-1908 r. Żychlin

Jan Karolkiewicz



ur. 24-12-1885 r. Bedlno
zm. 13-11-1940 r. Buszków

Marianna Karolkiewicz


z domu Marciniak
ur. 16-09-1889 r. Orątki
zm. 13-01-1954 r. Buszkówek

∞ 26-12-1934 r. Żychlin

Bolesław Fladziński



ur. 16-04-1910 r. Orątki
zm. 04-09-1986 r. Łódź

Marianna Fladzińska


z domu Karolkiewicz
ur. 09-04-1915 r. Buszkówek
zm. 14-05-1992 r. Łódź

Konstancja Pientera



ur. ~ 1767 r.
zm. 16-09-1839 r. Czołczyn

Ludwik Pientera




zm. 31-10-1848 r. Czołczyn

Rozalia Pientera


z domu Waloszczyk

zm. 03-11-1848 r. Czołczyn

Józef Omieciński



ur. ~ 1796 r.
zm. 14-04-1861 r.

Zuzanna Omiecińska


z domu Walczak


∞ 1869 r. Lutomiersk

Bartłomiej Pintera



ur. 26-07-1838 r. Czołczyn

Józefa Pintera


z domu Omiecińska
ur. 01-04-1851 r. Szydłów

Józef Bergiel



ur. ~ 1843 r.

Franciszka Bergiel


z domu Bieńkowska
ur. ~ 1843 r.

∞ 26-11-1911 r. Łódź

Władysław Pintera



ur. 22-09-1889 r. Puczniew
zm. 03-10-1917 r. Łódź

Franciszka Pintera


z domu Bergiel
ur. 23-12-1892 r. Dąbrówka
zm. 12-01-1977 r. Łódź

Henryk Stępień



ur. ~ 1868 r.

Wiktoria Stępień


z domu Fabjańska
ur. ~ 1873 r.

∞ 27-12-1934 r. Łódź

Bolesław Pintera



ur. 10-10-1917 r. Łódź
zm. 27-05-1966 r. Łódź

Aniela Pintera


z domu Stępień
ur. 06-01-1909 r. Dąbrówka
zm. 18-06-1979 r. Łódź

∞ 19-09-1953 r. Łódź

Zygmunt Fladziński



ur. 20-01-1935 r. Buszków
zm. 12-11-2000 r. Łódź

Franciszka Fladzińska


z domu Pintera
ur. 1935 r. Łódź

∞ 19-01-1985 r. Łódź

Zbigniew Kustosik



ur. 1952 r. Łódź

Małgorzata Karpiuk - Kustosik


z domu Fladzińska
ur. 1958 r. Łódź

∞ 23-10-2010 r. Łódź

mgr inż. Robert Kantorek



ur. 1983 r. Łódź

Magdalena Kantorek


z domu Kustosik
ur. 1985 r. Łódź

Aleksander Kantorek



ur. 2012 r. Łódź


Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl