This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Kantorek Magdalena i Robert oraz Aleksander

Dorota Kantorek


z domu Graszka

zm. 1788 r.

∞ 26-05-1788 r. Domaniewice

Franciszek Kantorek



ur. 1765 r.
zm. 20-09-1808 r. Skaratki

Marianna Kantorek


z domu Jadach
ur. 1767 r. Skaratki
zm. 09-08-1827 r. Skaratki

Jan Warda



ur. 1763 r.
zm. 02-02-1829 r. Skaratki

Agnieszka Warda


z domu Woch
ur. ~ 1769 r.
zm. 17-04-1819 r. Skaratki

∞ 08-02-1813 r. Domaniewice

Józef Kantorek



ur. 1792 r. Skaratki
zm. 17-03-1863 r. Skaratki

Józefa Kantorek


z domu Warda
ur. 1793 r. Skaratki
zm. 23-02-1869 r. Skaratki

Agata Knera


z domu Kujawiak
ur. ~ 1723 r.
zm. 1803 r. Stroniewice

∞ 1789 r. Domaniewice

Mateusz Słoniewski vel Knera



ur. 18-09-1764 r.
zm. 27-05-1810 r. Strzebieszew

Franciszka Knera


z domu Białek
ur. 08-03-1767 r.
zm. 07-04-1834 r.

Agata Domańska



ur. ~ 1769 r.

∞ 26-07-1824 r. Domaniewice

Mateusz Knera



ur. 1792 r. Strzebieszew
zm. 30-03-1869 r. Skaratki

Marianna Knera


z domu Kucharska
ur. ~ 1802 r.
zm. 30-09-1873 r. Skaratki

∞ 04-02-1850 r. Domaniewice

Piotr Kantorek



ur. 15-08-1829 r. Skaratki
zm. 14-05-1895 r. Skaratki

Zofia Kantorek


z domu Knera
ur. 20-06-1830 r. Skaratki
zm. 1902 r. Skaratki

Wojciech Jabłoński



ur. ~ 1769 r.
zm. 30-10-1865 r. Maurzyce

Małgorzata Jabłońska


z domu Warowitek
ur. ~ 1788 r.
zm. 09-02-1854 r. Maurzyce

Jakub Wieteska



ur. ~ 1803 r.

Marianna Wieteska


z domu Gurajek
ur. ~ 1805 r.

∞ 28-01-1856 r. Łowicz

Kacper Jabłoński



ur. 30-12-1826 r. Maurzyce

Agnieszka Jabłońska


z domu Wieteska
ur. 19-01-1833 r. Świeryż
zm. 14-07-1878 r. Maurzyce

Marcin Bińczak




zm. ˂ 1812 r.

Katarzyna Bińczak


z domu Kościelaczka


∞ 18-01-1812 r. Zduny

Józef Bińczak




zm. 08-01-1848 r. Rząśno

Tekla Bińczak


z domu Liśniewicz

zm. 06-02-1826 r. Rząśno

Jan Mikołajczyk



ur. ~ 1739 r.
zm. 28-07-1809 r. Zduny

Agata Mikołajczyk


z domu Skwarna


Marianna Lis


z domu Gałaj
ur. ~ 1767 r.
zm. 31-01-1842 r. Strugienice

∞ 18-01-1818 r. Zduny

Kajetan Mikołajczyk



ur. ~ 1788 r.
zm. 08-02-1848 r. Dąbrowa

Justyna Mikołajczyk


z domu Lis
ur. ~ 1799 r.
zm. 04-02-1848 r. Dąbrowa

∞ 08-11-1852 r. Zduny

Ignacy Bińczak



ur. 26-07-1813 r. Rząśno
zm. 26-06-1873 r. Rząśno

Brygida Jabłońska


z domu Mikołajczyk
ur. 12-05-1833 r. Zduny
zm. 13-02-1892 r. Maurzyce

∞ 23-09-1878 r. Bąków Górny

Józef Jabłoński



ur. 01-03-1860 r. Maurzyce
zm. 02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie

Antonina Jabłońska


z domu Bińczak
ur. 10-02-1859 r. Rząśno
zm. 14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie

∞ 22-06-1914 r. Stary Waliszew

Józef Kantorek



ur. 18-06-1864 r. Skaratki
zm. 13-09-1939 r. Ziewaniczki

Franciszka Kantorek


z domu Jabłońska
ur. 07-10-1888 r. Maurzyce
zm. 01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie

Anna Kazyk


z domu Szostak


∞ 1832 r. Opatowiec

Franciszka Staworzyńska


z domu Świdzińska
ur. ~ 1815 r.

Franciszek Karpiński



ur. ~ 1791 r.
zm. 28-10-1855 r. Suchedniów

Marianna Karpińska


z domu Jachniewicz
ur. ~ 1803 r.
zm. 17-05-1856 r. Suchedniów

∞ 01-09-1855 r. Pawłów

Antoni Staworzyński



ur. 21-05-1835 r. Wolica
zm. ˃ 1897 r.

Emilia Staworzyńska


z domu Karpińska
ur. ~ 1837 r. Opatów
zm. ˂ 1879 r.

∞ ~ 1887 r.

Stanisław Wilk



ur. ~ 1860 r.
zm. ~ 1918 r.

Emilia Wilk


z domu Staworzyńska
ur. ~ 1869 r.
zm. ~ 1911 r.

∞ 29-08-1926 r. Łazy

Szczepan Kazyk



ur. ~ 1894 r.
zm. ~ 1940 r. Lwów

Czesława Kazyk


z domu Wilk
ur. 16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR)
zm. 28-06-1989 r. Gdynia

∞ 21-08-1950 r. Sosnowiec

Józef Kantorek



ur. 20-01-1920 r. Ziewaniczki
zm. 10-05-1978 r. Łódź

Stefania Kantorek


z domu Kazyk
ur. 04-02-1927 r. Sosnowiec
zm. 10-11-1988 r. Łódź

Józef Gajda




zm. ˂ 1813 r.

Agnieszka Gajda



ur. ~ 1737 r.
zm. 15-11-1817 r. Guźnia

Paweł Gajda



ur. 1783 r.
zm. 05-12-1857 r. Guźnia

Tekla Gajda


z domu Wojdak
ur. ~ 1789 r.
zm. 13-04-1877 r. Guźnia

Rozalia Kazimierska



ur. 1728 r.
zm. 1808 r.

Paweł Kazimierski



ur. ~ 1759 r.
zm. 02-10-1826 r. Guźnia

Barbara Kazimierska


z domu Gałaj
ur. 1763 r.
zm. 14-11-1813 r. Guźnia

Mikołaj Kazimierski



ur. 1788 r.
zm. 28-08-1867 r.

Rozalia Kazimierska


z domu Modrak
ur. ~ 1796 r.
zm. 1881 r.

∞ 27-02-1843 r. Chruślin

Józef Gajda



ur. 15-03-1824 r. Guźnia

Marianna Mielczarek


z domu Kazimierska
ur. 17-06-1825 r. Guźnia

∞ 25-05-1766 r. Łowicz

Apolonia Sójkowska


z domu Tomaszewska


∞ 22-01-1797 r. Łowicz

Wincenty Sójkowski



ur. ~ 1773 r.
zm. 28-10-1847 r. Pilaszków

Anna Sójkowska


z domu Grabczyk
ur. ~ 1776 r.
zm. 26-03-1844 r. Pilaszków

∞ 20-01-1834 r. Chruślin

Józef Sójkowski



ur. 1815 r.

Marianna Sójkowska


z domu Gajda
ur. 01-01-1812 r. Guźnia
zm. 04-11-1866 r. Pilaszków

∞ 26-11-1832 r. Łowicz

Józef Sosnowski



ur. 1808 r. Zielkowice

Marianna Sosnowska


z domu Brzózka
ur. ~ 1812 r.
zm. 1854 r. Zielkowice

∞ 10-01-1859 r. Łowicz

Maciej Sujkowski



ur. 1840 r. Pilaszków

Franciszka Sujkowska


z domu Sosnowska


∞ 18-06-1888 r. Łowicz

Wojciech Gajda



ur. 04-03-1862 r. Guźnia
zm. 18-12-1935 r. Augustów

Marianna Gajda


z domu Sujkowska
ur. 18-10-1866 r. Dąbkowice

Józef Błażejewski



ur. ~ 1738 r.
zm. 09-01-1828 r. Bocheń

Kunegunda Błażejewska


z domu Wojda
ur. ~ 1764 r.
zm. 15-03-1814 r. Guźnia

Tomasz Mielczarek




zm. ˂ 1819 r.

Brygida Mielczarek



ur. ~ 1755 r.
zm. 04-03-1820 r. Gaj

∞ 10-05-1819 r. Chruślin

Wincenty Błażejewski



ur. 1801 r. Guźnia
zm. 18-09-1852 r. Bocheń

Magdalena Błażejewska


z domu Mielczarek
ur. ~ 1796 r.
zm. 05-09-1852 r. Bocheń

Jan Grabowicz



ur. ~ 1751 r.
zm. 23-07-1811 r. Domaniewice

Marianna Grabowicz


z domu Płóciennik
ur. ~ 1753 r.

Mateusz Celesta




zm. 22-09-1812 r. Czatolin

Agnieszka Celesta


z domu Szymajda

zm. ˂ 1812 r.

∞ 26-07-1813 r. Domaniewice

Piotr Grabowicz



ur. 1781 r. Domaniewice
zm. 08-10-1836 r. Domaniewice

Petronella Grabowicz


z domu Celesta
ur. 1789 r. Czatolin
zm. 24-03-1839 r. Domaniewice

∞ 09-09-1855 r. Domaniewice

Szczepan Błażejewski



ur. 03-12-1820 r. Guźnia
zm. 1889 r.

Dorota Błażejewska


z domu Grabowicz
ur. 10-10-1828 r. Domaniewice
zm. 1908 r.

Józef Golis




zm. ˂ 1820 r.

Julianna Golis


z domu Wnuk


Franciszka Anyżka


z domu Parzyna
ur. ~ 1749 r.
zm. 26-03-1829 r. Retki

∞ 13-02-1820 r. Złaków Kościelny

Józef Golis



ur. ~ 1800 r.
zm. ˂ 1858 r.

Kunegunda Golis


z domu Anyżka
ur. ~ 1802 r. Retki
zm. ˃ 1858 r.

Marianna Czubak


z domu Bogusiewicz


Franciszek Maślarz




zm. ˂ 1813 r.

Anastazja Maślarz


z domu Pawelec
ur. ~ 1751 r.
zm. 02-02-1821 r. Złaków Borowy

∞ 08-08-1813 r. Złaków Kościelny

Piotr Czubak



ur. ~ 1777 r.
zm. 13-06-1834 r. Złaków Borowy

Franciszka Czubak


z domu Maślarz
ur. ~ 1798 r.
zm. 16-08-1831 r. Złaków Borowy

∞ 22-11-1858 r. Złaków Kościelny

Jan Golis



ur. 29-07-1836 r. Mastki

Franciszka Golis


z domu Czubak
ur. 21-02-1826 r. Złaków Borowy

∞ 13-11-1882 r. Złaków Kościelny

Józef Błażejewski



ur. 02-11-1858 r. Domaniewice
zm. 03-04-1919 r. Lisiewice

Marianna Błażejewska


z domu Golis
ur. 29-04-1862 r. Mastki
zm. 26-02-1920 r.

∞ 25-05-1920 r. Chruślin

Michał Gajda



ur. 04-09-1895 r. Guźnia
zm. 10-03-1937 r. Augustów

Katarzyna Gajda


z domu Błażejewska
ur. 20-12-1896 r. Domaniewice
zm. 03-05-1989 r. Łódź

Katarzyna Kołuda


z domu Lassota
ur. ~ 1821 r.

Anna Wasyl


z domu Dziędziela


∞ 1861 r. Umień

Kacper Gnatowski



ur. ~ 1838 r.

Katarzyna Gnatowska


z domu Wasiel
ur. ~ 1839 r.

∞ 1821 r. Grzegorzew

Antoni Mamoński



ur. 1796 r.
zm. 27-03-1856 r. Ponętów Górny

Jadwiga Mamońska


z domu Kowalczyk


Agata Jakubowska




zm. 1823 r.

Wiktoria Boruszewska


z domu Kotwasińska


∞ 1833 r. Grzegorzew

Józef Jakubowski



ur. 1803 r.
zm. 1882 r.

Małgorzata Jakubowska


z domu Boruszewska
ur. 1809 r.
zm. 1870 r.

∞ 03-03-1867 r. Grzegorzew

Wojciech Mamoński



ur. 1847 r. Ponętów Górny

Józefa Mamońska


z domu Jakubowska
ur. 16-01-1841 r. Tarnówka

Antoni Gnatowski



ur. ~ 1865 r. Umień
zm. 13-01-1938 r. Świnice

Antonina Gnatowska


z domu Mamońska
ur. 17-04-1868 r. Tarnówka
zm. 16-10-1935 r. Świnice

Marianna Wituła


z domu Gnatowska
ur. 05-06-1908 r. Łubianka
zm. 08-08-1975 r. Łódź

∞ 13-08-1953 r. Łódź

Zdzisław Gajda



ur. 01-01-1933 r. Augustów
zm. 14-10-1996 r. Łódź

Teresa Gajda


z domu Gnatowska
ur. 1933 r. Świnice

∞ 17-10-1981 r. Łódź

Kazimierz Kantorek



ur. 1952 r. Łódź

Jadwiga Kantorek


z domu Gajda
ur. 30-10-1956 r. Łódź
zm. 20-02-2009 r. Łódź

Piotr Kustosik



ur. 26-06-1790 r. Tymienica
zm. 20-01-1849 r. Tymienica

Marianna Kustosik


z domu Augustyniak


Franciszka Maćczak


z domu Drzewiecka


∞ 24-11-1850 r. Góra Świętej Małgorzaty

Jan Kustosik



ur. 15-06-1831 r. Tymienica
zm. 21-08-1892 r. Łąkoszyn

Józefa Kustosik


z domu Maćczak

zm. 01-11-1904 r. Łąkoszyn

Kacper Lawendowski




zm. 04-10-1848 r. Ostrów

Ignacy Walczak



ur. 1789 r.
zm. 29-07-1852 r. Parzyce

Julianna Walczak


z domu Geraga


∞ 13-11-1842 r. Solca Wielka

Maciej Lawendowski



ur. 22-02-1824 r. Ostrów

Agnieszka Lawendowska


z domu Walczak
ur. 19-01-1825 r. Parzyce

∞ 25-10-1887 r. Solca Wielka

Marcin Kustosik



ur. 22-09-1863 r. Tymienica
zm. 12-07-1929 r. Łódź

Jadwiga Kustosik


z domu Lawendowska
ur. ~ 1865 r. Tymienica
zm. 30-05-1927 r. Łódź

Rozalia Raczkowska


z domu Kontecka


Anna Maleska


z domu Piotrowska


Jakub Małecki



ur. 12-07-1789 r. Skierniewice
zm. 16-12-1842 r. Ozorków

Marianna Małecka


z domu Woźnicka


∞ 1872 r. Ozorków

Józef Raczkowski



ur. ~ 1840 r.
zm. 1904 r. Ozorków

Franciszka Raczkowska


z domu Małecka
ur. ~ 1833 r.
zm. 1893 r. Bugaj

Waleria Raczkowska


z domu Raczkowska
ur. 16-05-1873 r. Bugaj
zm. 13-10-1896 r. Bugaj

∞ 15-11-1913 r. Łódź

Stanisław Kustosik



ur. 07-04-1893 r. Łódź
zm. 16-10-1966 r. Łódź

Franciszka Kustosik


z domu Raczkowska
ur. 17-09-1895 r. Zgierz
zm. 04-10-1971 r. Łódź

Julianna Kamińska


z domu Idziak


Józef Pawlewski




zm. ˂ 1915 r.

Katarzyna Pawlewska




zm. ˂ 1915 r.

Józef Kamiński



ur. 29-03-1838 r. Blichowo
zm. ˃ 1915 r.

Marianna Kamińska


z domu Pawlewska
ur. ~ 1842 r. Bodzanów
zm. 14-03-1915 r. Bodzanów

Marianna Ambrożek


z domu Wasiak


Kunegunda Cieślik


z domu Kubis


∞ 1815 r. Dmosin

Izydor Ambroziński



ur. ~ 1787 r.
zm. 31-01-1850 r. Stefanów

Helena Ambrozińska


z domu Cieślik
ur. ~ 1775 r.
zm. 05-02-1861 r. Długie

Władysław Krawczyk



ur. ~ 1784 r.
zm. 14-05-1844 r. Wierzchy

Jadwiga Krawczyk


z domu Kobus
ur. ~ 1787 r.
zm. 08-01-1847 r. Wierzchy

Kacper Kobus




zm. 30-08-1828 r. Wierzchy

Anna Kobus


z domu Żabińska


Augustyn Kuśmierek



ur. ~ 1750 r.
zm. 01-02-1820 r. Wierzchy

Franciszka Kuśmierek


z domu Marczyk


∞ 22-01-1813 r. Jeżów

Piotr Kobus




zm. 15-11-1825 r. Wierzchy

Agnieszka Drabik


z domu Kuśmierek


∞ 26-11-1838 r. Jeżów

Kacper Krawczyk



ur. 05-01-1819 r. Wierzchy
zm. 1867 r. Leosin

Katarzyna Krawczyk


z domu Kobus
ur. 24-10-1820 r. Wierzchy

∞ 15-06-1857 r. Jeżów

Szczepan Ambroziński



ur. 07-12-1837 r. Stefanów

Franciszka Ambrozińska


z domu Krawczyk
ur. 23-02-1841 r. Wierzchy
zm. 27-01-1887 r. Rewica

Marcin Wieczorek



ur. 1768 r.
zm. 30-03-1837 r. Jeziorko

Dorota Wieczorek



ur. ~ 1769 r.
zm. 29-01-1839 r. Jeziorko

Wojciech Dudek




zm. ˂ 1821 r.

∞ 04-02-1821 r. Jeżów

Bartłomiej Wieczorek



ur. 07-08-1799 r.
zm. 07-05-1844 r. Jeziorko

Scholastyka Wieczorek


z domu Dudek
ur. ~ 1801 r. Długie
zm. 25-01-1860 r. Długie

Józef Olczyk




zm. ˂ 1852 r.

Marianna Olczyk


z domu Cybularz


∞ 08-11-1852 r. Jeżów

Kacper Wieczorek



ur. ~ 1833 r.
zm. 1902 r. Długie

Anna Wieczorek


z domu Olczyk


∞ 31-08-1885 r. Jeżów

Paweł Ambroziński



ur. 16-01-1863 r. Marianów
zm. 01-02-1913 r. Rewica

Marianna Ambrozińska


z domu Wieczorek
ur. 02-04-1867 r. Długie
zm. 14-10-1936 r. Rewica

∞ 24-01-1934 r. Blichowo

Feliks Kamiński



ur. 30-05-1886 r. Łubki
zm. 04-12-1969 r. Golanki

Stefania Kamińska


z domu Ambrozińska
ur. 10-11-1904 r. Rewica
zm. 22-06-1973 r.

∞ 18-01-1949 r. Łódź

Zenon Kustosik



ur. 20-04-1925 r. Łódź
zm. 12-08-1997 r. Łódź

Anna Kustosik


z domu Kamińska
ur. 1927 r. Golanki

Walenty Fladziński



ur. ~ 1825 r.
zm. 27-06-1885 r. Dobrzelin

Bogumił Antczak




zm. 1882 r. Zleszyn

Zofia Antczak


z domu Śnieg

zm. 1882 r. Zleszyn

Marcin Antczak



ur. ~ 1829 r.
zm. 1886 r. Zleszyn

Anna Antczak


z domu Maliszewska


∞ 1880 r. Bedlno

Stanisław Fladziński



ur. 14-10-1859 r. Raków
zm. 05-02-1888 r. Zleszyn

Małgorzata Wojtczak


z domu Antczak
ur. 01-05-1863 r. Annetów

Konstanty Szafrański




zm. ˂ 1837 r.

Zofia Szafrańska


z domu Kowalczyk

zm. ˂ 1837 r.

∞ 1789 r. Żychlin

Andrzej Stefański



ur. ~ 1760 r.
zm. 13-06-1820 r. Orątki

Petronela Stefańska


z domu Matuszówna
ur. ~ 1767 r.
zm. 06-01-1837 r. Buszków

Jakub Stefański



ur. ~ 1793 r.
zm. 03-10-1845 r. Buszków

Kunegunda Stefańska


z domu Marciniak
ur. ~ 1783 r.
zm. 10-02-1873 r. Buszków

∞ 12-11-1837 r. Żychlin

Piotr Szafrański



ur. ~ 1805 r. Czyżew
zm. 26-05-1900 r. Orątki

Marianna Szafrańska


z domu Stefańska
ur. ~ 1807 r.
zm. 01-07-1908 r. Orątki

∞ 1848 r. Śleszyn

Józefa Brzozowska


z domu Cieślak
ur. ~ 1824 r.
zm. 22-11-1859 r. Orątki

∞ 16-11-1868 r. Żychlin

Konstanty Szafrański



ur. 18-11-1845 r. Buszków

Marianna Szafrańska


z domu Brzozowska
ur. 1852 r.

∞ 05-02-1906 r. Żychlin

Walenty Fladziński



ur. 14-01-1883 r. Zleszyn
zm. 21-09-1964 r. Łódź

Marianna Fladzińska


z domu Szafrańska
ur. 11-03-1888 r. Skrzeszewy
zm. ˂ 1964 r.

Mateusz Karolkiewicz



ur. ~ 1855 r.

Ludwika Karolkiewicz


z domu Siewierska
ur. ~ 1857 r.

Jan Marciniak



ur. ~ 1822 r.

Marianna Marciniak


z domu Stachurska
ur. ~ 1831 r.

Maciej Znyk



ur. ~ 1772 r.
zm. 19-02-1870 r. Sędki

Małgorzata Znyk


z domu Stępniak


Franciszek Złotkowski



ur. ~ 1773 r. Kaczkowizna
zm. 14-12-1852 r. Kaczkowizna

Helena Złotkowska


z domu Krysiak
ur. ~ 1780 r.
zm. 23-01-1855 r. Kaczkowizna

Józef Kazmierczak



ur. ~ 1782 r.
zm. ˂ 1839 r.

Brygida Kazmierczak


z domu Woźniak
ur. ~ 1776 r.

∞ 17-11-1839 r. Żychlin

Adam Złotkowski



ur. ~ 1815 r. Kaczkowizna
zm. ˂ 1859 r. Pacyna

Józefa Złotkowska


z domu Kazimierczak
ur. 16-02-1822 r. Skrzeszewy
zm. ˂ 1859 r. Pacyna

∞ 21-02-1859 r. Żychlin

Adam Znyk



ur. 22-12-1836 r. Sędki

Marianna Znyk


z domu Złotkowska
ur. 01-02-1841 r. Kaczkowizna

∞ 23-01-1888 r. Żychlin

Kazimierz Marciniak



ur. 16-02-1863 r. Orątki

Józefa Marciniak


z domu Znyk
ur. 30-11-1868 r. Orątki

∞ 03-02-1908 r. Żychlin

Jan Karolkiewicz



ur. 24-12-1885 r. Bedlno
zm. 13-11-1940 r. Buszków

Marianna Karolkiewicz


z domu Marciniak
ur. 16-09-1889 r. Orątki
zm. 13-01-1954 r. Buszkówek

∞ 26-12-1934 r. Żychlin

Bolesław Fladziński



ur. 16-04-1910 r. Orątki
zm. 04-09-1986 r. Łódź

Marianna Fladzińska


z domu Karolkiewicz
ur. 09-04-1915 r. Buszkówek
zm. 14-05-1992 r. Łódź

Konstancja Pientera



ur. ~ 1767 r.
zm. 16-09-1839 r. Czołczyn

Ludwik Pientera




zm. 31-10-1848 r. Czołczyn

Rozalia Pientera


z domu Waloszczyk

zm. 03-11-1848 r. Czołczyn

Józef Omieciński



ur. ~ 1796 r.
zm. 14-04-1861 r.

Zuzanna Omiecińska


z domu Walczak


∞ 1869 r. Lutomiersk

Bartłomiej Pintera



ur. 26-07-1838 r. Czołczyn

Józefa Pintera


z domu Omiecińska
ur. 01-04-1851 r. Szydłów

Józef Bergiel



ur. ~ 1843 r.

Franciszka Bergiel


z domu Bieńkowska
ur. ~ 1843 r.

∞ 26-11-1911 r. Łódź

Władysław Pintera



ur. 22-09-1889 r. Puczniew
zm. 03-10-1917 r. Łódź

Franciszka Pintera


z domu Bergiel
ur. 23-12-1892 r. Dąbrówka
zm. 12-01-1977 r. Łódź

Henryk Stępień



ur. ~ 1868 r.

Wiktoria Stępień


z domu Fabjańska
ur. ~ 1873 r.

∞ 27-12-1934 r. Łódź

Bolesław Pintera



ur. 10-10-1917 r. Łódź
zm. 27-05-1966 r. Łódź

Aniela Pintera


z domu Stępień
ur. 06-01-1909 r. Dąbrówka
zm. 18-06-1979 r. Łódź

∞ 19-09-1953 r. Łódź

Zygmunt Fladziński



ur. 20-01-1935 r. Buszków
zm. 12-11-2000 r. Łódź

Franciszka Fladzińska


z domu Pintera
ur. 1935 r. Łódź

∞ 19-01-1985 r. Łódź

Zbigniew Kustosik



ur. 1952 r. Łódź

Małgorzata Karpiuk - Kustosik


z domu Fladzińska
ur. 1958 r. Łódź

∞ 23-10-2010 r. Łódź

mgr inż. Robert Kantorek



ur. 1983 r. Łódź

Magdalena Kantorek


z domu Kustosik
ur. 1985 r. Łódź

Aleksander Kantorek



ur. 2012 r. Łódź


Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl